De grimmige aankomende horrorfilm Longlegsvan regisseur Oz Perkins heeft vandaag een laatste trailer gekregen in aanloop naar de release die steeds dichterbij komt. De film, waarin Nicolas Cage de rol van een sadistische seriemoordenaar speelt, moet namelijk op 11 juli in de bioscopen verschijnen en na de eerdere mysterieuze korte trailers die al zorgden voor grote nieuwsgierigheid bij horrorliefhebbers, is er nu nog een laatste langere video gedeeld.
Goed nieuws voor horrorfans die momenteel uitkijken naar de veelbesproken aankomende horrorfilm Longlegs. De film, die de afgelopen maanden op mysterieuze wijze in de kijker werd gespeeld, heeft namelijk nog een laatste langere trailer gekregen in aanloop naar de release. Er verschenen de afgelopen maanden vaker cryptische mysterieuze korte teasers online voor de film, maar nu de releasedatum van 11 juli steeds dichterbij komt, heeft Neon nog een laatste langere trailer uitgebracht, waarin we een beter beeld krijgen van het verhaal dat de film zal vertellen, en die ons meer details geeft over het hoofdpersonage, gespeeld door Maika Monro.
Longlegs speelt zich af in het jaar 1974 en volgt een FBI-agente genaamd Lee Harker, gespeeld door Maika Monroe, die voor de taak staat een seriemoordenaar te achterhalen. Het onderzoek neemt onvoorziene wendingen en onthult zelfs occulte praktijken. Lee ontdekt een persoonlijke band met de moordenaar en beseft dat de tijd dringt. Ze moet de dader stoppen om te voorkomen dat een nieuw gezin wordt vermoord. Met elke onthulling wordt de urgentie intenser, en Lee raakt verwikkeld in een race tegen de klok om de gruwelijke misdaden te stoppen en haar eigen connectie met de zaak onder ogen te zien. Bekijk de nieuwe trailer hieronder.
De film is het werk van regisseur Oz Perkins, bekend van titels als February,I Am the Pretty Thing That Lives in the House en Gretel & Hansel. Maika Monroe speelt dus de hoofdrol van Lee Harker, terwijl Nicolas Cage te zien zijn als de seriemoordenaar, hoewel we in deze trailer wederom zijn personage niet echt te zien krijgen. Verder zijn er ook rollen voor onder meer Alicia Witt en Blair Underwood.
'Engste film van het decennium'
Hoewel de film dus pas op 11 juli zal verschijnen, hebben een aantal critici hem al mogen bekijken, en zij zijn zeer te spreken over de horrorfilm, die op het moment van schrijven een score van 100% op Rotten Tomatoes heeft op basis van 11 reviews. Zo schrijft ScreenAnarchybijvoorbeeld: "Een gruwelijk mooi staaltje filmkunst; een onheilspellende samensmelting van artistieke perfectie en pure angst. Elke scène is een nachtmerrie, maar wel een die je adem beneemt." Flickering Mythgaat zelfs nog verder. "Het absolute toppunt van horror waar we op hebben gewacht! Eenvoudig de engste film van het decennium."
Reacties (2)