De populaire misdaadserie The Blacklistkrijgt officieel een negende seizoen. Dat weet Deadlinete vertellen. De Amerikaanse televisiezender NBC heeft besloten de uiterst populaire en winstgevende serie met James Spader in de hoofdrol slechts na drie afleveringen in het achtste seizoen met nog een seizoen te verlengen.
De populaire misdaadserie The Blacklist van de Amerikaanse televisiezender NBC krijgt nog een extra seizoen. Dat meldt Deadline woensdag. De serie is na acht seizoenen nog zodanig populair dat de zender er nog niet vanaf durft te stappen. Volgens eerdergenoemde entertainmentwebsite heeft de openingsaflevering van het achtste seizoen afgelopen 13 november maar liefst 7,5 miljoen kijkers bereikt in de Verenigde Staten. Daarmee is The Blacklist één van de lucratiefste projecten van studio Sony Pictures TV, die de serie naast op NBC ook via streamingdiensten als zoals Peacock en Netflix aanbiedt. In Nederland zijn momenteel alleen de eerste vier seizoenen in het Netflix-aanbod opgenomen.
The Blacklist
The Blacklist verscheen voor het eerst in 2013 op de Amerikaanse televisie en werd meteen een grote hit. In de serie volgen we Raymond "Red" Reddington, één van de meest gezochte criminele misdadigers ter wereld, die zich op een dag zelf bij de FBI aangeeft. Hij wil het criminele leven de rug toekeren en de politie helpen met het opruimen van zijn meest beruchte rivalen, zowel in het criminele circuit als op terroristisch vlak. Daarbij biedt hij aan zijn informatie met de federale politie te delen, tegen één belangrijke voorwaarde. Namelijk dat hij alleen hoeft te spreken met Elizabeth Keen, een jonge FBI-profiler die nog maar weinig ervaring heeft in haar vakgebied.
Dat de serie een negende seizoen krijgt, is voorlopig alleen interessant voor het Amerikaanse publiek. Daar kan men momenteel al aan de slag met het achtste seizoen. In Nederland zijn de eerste vier seizoenen te zien op Netflix en is het zevende los te zien op Videoland. De op streaming ontbrekende seizoenen 5 en 6 werden eerder al wel uitgezonden op RTL 5.
Reacties (1)