Morgen is het zover: dan komt de laatste aflevering van The Last of Us op HBO Max. De enorm succesvolle serie komt dan voorlopig tot een eind, maar HBO heeft bekendgemaakt dat er nog een extraatje op komst is voor de fans. Er komt namelijk een heuse extra aflevering, die fans een kijkje geeft achter de schermen. Zo valt het einde van het seizoen net wat minder zwaar.
Op 15 januari verscheen de eerste aflevering van The Last of Us op HBO Max, en dat is wereldwijd niet onopgemerkt gebleven. De serie is zeer warm onthaald door zowel fans van de videogames als mensen die de games nog nooit gespeeld hebben. Dat beide groepen zo positief zijn is een zeldzame prestatie, en om alle fans te bedanken hebben de makers van de serie een toetje op het eerste seizoen aangekondigd. Nadat de laatste aflevering van de serie op HBO Max komt, is er ook een speciale extra aflevering te bekijken die de fans een kijkje achter de schermen zal geven. Dat liet het officiële Twitteraccount van de serie weten, samen met een korte teaser. Zondagavond wordt het dus extra lang genieten van The Last of Us.
Makers met een plan
Wat in elk geval in deze speciale aflevering aan bod zal komen, is hoe de makers aan de slag gingen met het vertalen van de videogame tot een serie. Wat dat betreft is de afgelopen weken ook bekend geworden dat showrunners Craig Mazin en Neill Druckmann nog wel even door mogen gaan met vertalen. Al na twee afleveringen werd bekend dat de serie een tweede seizoen zal krijgen, en vlak daarna deed Mazin een openbare oproep om de tweede game in meerdere seizoenen uit te splitsen. Het lijkt er dus op dat het verhaal van Joel en Ellie op HBO nog een tijd lang door zal gaan.
De teaser op Twitter vind je hieronder. Morgen is de laatste aflevering te zien op HBO Max.
Go behind the scenes with the cast and crew of #TheLastofUs to see how they brought the show to life in a special behind the scenes featurette.
Ben zeer benieuwd waarom bepaalde concessies zijn gedaan in vergelijking met de game. Ik vind diverse keuzes in de serie echt minder dan in de game.
Nog 17 nachtjes slapen en dan kan ik ook beginnen met vergelijken, al zal het vermoedelijk wel even duren, kom niet erg aan game toen momenteel. Gelukkig heeft John Milton wel de beefy PC die nodig lijkt voor wat eyecandy, al is de glans van mijn 3080 nu natuurlijk al wel wat minder.
Ik ben trouwens ook benieuwd of ik dat van die concessies met je eens ga zijn, als iemand die eerst hiervan hield, en daarna pas de game gaat spelen. Miss Milton wil zelfs meegamen, zo benieuwd is ze naar de game. Geloof me, dat is ongehoord. Die heeft in haar hele leven alleen één videogame met mij gespeeld. En die lijkt niet erg op The Last of Us.
Reacties (3)