Er zijn weinig mensen die de film R.I.P.D. uit 2013 nog erg goed zullen herinneren, en nog minder mensen die de film erg goed vonden. Toch krijgt de film een sequel, zo werd gisteren bekend. Sterker nog, de film is al bijna af, want er is in het geheim aan gewerkt. Het grootste verschil tussen het origineel en het nieuwe deel is echter wel meteen heel groot: zowel Jeff Bridges als Ryan Reynolds keren niet terug voor R.I.P.D. 2.
In 2013 was daar R.I.P.D., een actiefilm met allerlei bovennatuurlijke elementen erin. Zoals we inmiddels van Ryan Reynolds gewend zijn barstte de film ook van de grappen, maar ondanks de aanwezigheid van de Canadese acteur en ook Jeff Bridges werd de film een flop. Amper de helft van het budget voor de film werd wereldwijd opgehaald. Dat Universal ervoor gekozen heeft om een tweede deel van de film te maken, mag dan ook zeker een grote verrassing heten. Het nieuwe deel gaat R.I.P.D. 2: Rise of the Damned heten, en duidelijk is al wel dat de filmstudio de risico's ingeperkt houdt. De film zal namelijk niet in de bioscoop verschijnen en meteen naar streaming gaan. Een nieuwe flop lijkt zo minder waarschijnlijk.
Een compleet nieuwe cast
Het Rest in Peace Department dat je je misschien nog herinnert uit de eerste film zal er wel volledig anders uitzien. In plaats van Jeff Bridges en Ryan Reynolds bestaat de cast nu uit een vrij onbekende cast. Onder anderen Richard Fleeshman, Jake Choi, Kerry Knuppe en Stephanie Levi-John zullen in de sequel te zien zijn. De regisseur van de film is Paul Leyden. Wat er verder veranderd is aan de setting van de film is nog niet bekend. Omdat het een directe sequel zal zijn, is de kans echter groot dat de R.I.P.D. nog altijd jaagt op monsterlijke geesten die zich vermommen als doodgewone mensen, om zo het laatste oordeel te ontwijken.
Wanneer R.I.P.D. 2: Rise of the Damned te zien zal zijn is nog niet bekendgemaakt. Wel is de film al ver in de ontwikkeling, dus heel lang hoeft het niet te duren.
Reacties (0)