Vandaag is de eerste trailer naar buiten gekomen van de post-apocalyptische oorlogsserie DMZ van DC Comics. De serie, met hoofdrollen voor onder meer Rosario Dawson en Benjamin Bratt is gebaseerd op de gelijknamige stripboekenreeks en verschijnt 17 maart op de streamingdienst.
Gisteren, een dag voor de Nederlandse lancering van de Amerikaanse streamingdienst HBO Max, komt het platform met de eerste trailer van haar nieuwe post-apocalyptische oorlogsserie DMZ. Het verhaal speelt zich af in een nabije toekomst waarin Amerika verwikkeld is geraakt in een tweede burgeroorlog tussen de Verenigde Staten en een groep rebellenlegers die zichzelf de Vrije Staten van Amerika noemen. De gevechten hebben ertoe geleid dat Manhattan is veranderd in een gedemilitariseerde zone die de gebieden van de twee legers scheidt. Omdat er geen regering is om wetten te handhaven, wordt het eiland geregeerd door criminele bendes, waarbij de macht bijna dagelijks verschuift. Centraal staat een vrouw genaamd Alma Ortega, die naarstig op zoek is naar haar verloren zoon.
DMZ
DMZ is het werk van scenarist Robert Patino, die onder meer afleveringen schreef voor gevestigde series als Sons of Anarchyen Prime Suspect. De serie is gebaseerd op de gelijknamige stripboekenreeks van Brian Wood en Riccardo Burchielli, die van 2005 tot en met 2012 verkocht werd en in totaal 72 edities besloeg. Voor de door HBO ontwikkelde televisieserie had de productie de beschikking over regisseur Ava DuVernay, die onder meer de film Selma naar het witte doek bracht. Hoofdrollen zijn voor Rosario Dawson van The Mandalorianen Benjamin Bratt uit 24: Live Another Day. Andere acteurs die voorbij komen zijn Hoon Lee, Reynaldo Gallegos en Venus Ariel.
DMZ is vanaf 17 maart wereldwijd te zien op HBO Max. Hieronder is de trailer te bekijken.
Ava Duvernay zat alleen niet in de cast, en in die van Selma evenmin. Wel regisseerde ze die, en de eerste aflevering van DMZ.
Wat de serie betreft, ik heb de comics wel digitaal, maar nog niet gelezen. Heb op zich mijn portie post-apocalyptische fictie wel gehad afgelopen jaren, maar wie weet!
Ava Duvernay zat alleen niet in de cast, en in die van Selma evenmin. Wel regisseerde ze die, en de eerste aflevering van DMZ.
Wat de serie betreft, ik heb de comics wel digitaal, maar nog niet gelezen. Heb op zich mijn portie post-apocalyptische fictie wel gehad afgelopen jaren, maar wie weet!
Helemaal in de war met de namen. Bedankt, ik heb het aangepast.
Reacties (4)