• 15.985 nieuwsartikelen
  • 179.041 films
  • 12.274 series
  • 34.084 seizoenen
  • 649.228 acteurs
  • 199.273 gebruikers
  • 9.390.244 stemmen
Avatar
 
Ferry
Foto: © Netflix

Verrassing: misdaadfilm 'Ferry 2' over Ferry Bouman staat ineens wel héél snel op Netflix

Ferry
Foto: © Netflix

Netflix heeft maandag de verschijningsdatum bekendgemaakt van de tweede Ferry-film, naar het personage uit de Netlix-serie Undercover. In de film, die simpelweg Ferry 2 gaat heten, wordt het verhaal opgepakt na het derde seizoen van de beroemde Netflix-serie. 

Vanaf 20 december van dit jaar kunnen we op Netflix kijken naar de nieuwe film Ferry 2, over het leven van Undercover-schurk Ferry Bouman. Dat maakt de streamingdienst bekend met een persbericht en een eerste officiële teaser. Daarin zien we hoe Ferry een leven heeft opgebouwd op de Antillen, maar wordt teruggeroepen om familieproblemen op te lossenIn de film zijn echter niet alleen oude vertrouwde gezichten te zien. Zo maken we voor het eerst kennis met Oogappels-ster Aiko Beemsterboer in haar rol als Jezebel, een achternichtje van Ferry. Andere rollen in de film worden onder meer gespeeld door Tobias Kersloot, Marouane Meftah en Charlie Chan Dagelet.  

Lees ook: Eén van de best beoordeelde films van 2024 door Netflix eindelijk ook in Nederland te zien: 'Gaat dit zien'

Ferry

In Ferry 2 sluit het verhaal aan op de gebeurtenissen uit het derde seizoen van Undercover. Ferry Bouman heeft alles verloren en leidt een teruggetrokken bestaan, ver verwijderd van zijn oude leven in Brabant. Zijn rustige bestaan wordt echter abrupt verstoord wanneer zijn achternicht Jezebel van Kamp contact met hem zoekt voor hulp. Wat zij niet weet, is dat Ferry een groot geheim met zich meedraagt: zijn betrokkenheid bij de moord op haar vader, Jurgen. Dit verleden blijft als een donkere schaduw over hem hangen, en hij weet dat dit geheim nooit aan het licht mag komen. Ferry wordt geconfronteerd met zijn verleden en moet moeilijke keuzes maken om zichzelf te beschermen, terwijl het gevaar steeds dichterbij komt. De waarheid dreigt zijn leven voorgoed te veranderen, en de inzet is hoger dan ooit. Met een zwaar geweten en de constante dreiging dat zijn geheim ontrafeld wordt, komt Ferry voor de ultieme uitdaging te staan.

Ferry zal net als Undercover worden geproduceerd door De Mensen, maar staat onder regie van Wannes Destoop, die daarmee de regie overneemt van vaste regisseur Cecilia Verheijden. De regisseur werkte met een script van Tibbe van Hoof en Geerard Van de Walle. Zoals gezegd zal Ferry vanaf 20 december op Netflix te zien zijn. Hieronder is alvast de trailer te bekijken. 

Reacties (4)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van WB

WB

  • 1619 berichten
  • 2672 stemmen

20 oktober? In de trailer (en vanochtend op de radio) geven ze 20 december aan...


avatar van Stephan123

Stephan123

  • 236 berichten
  • 1240 stemmen

WB schreef:

20 oktober? In de trailer (en vanochtend op de radio) geven ze 20 december aan...

Dion heeft nog koffie nodig .


avatar van dion.ollie

dion.ollie (hoofdredacteur)

  • 637 berichten
  • 1256 stemmen

Stephan123 schreef:

(quote)

Dion heeft nog koffie nodig .

Ah ja, de aloude running gag.


avatar van dion.ollie

dion.ollie (hoofdredacteur)

  • 637 berichten
  • 1256 stemmen

WB schreef:

20 oktober? In de trailer (en vanochtend op de radio) geven ze 20 december aan...

Oei ja, bedankt!

Gerelateerde Clips