• 15.986 nieuwsartikelen
  • 179.041 films
  • 12.274 series
  • 34.084 seizoenen
  • 649.228 acteurs
  • 199.275 gebruikers
  • 9.390.289 stemmen
Avatar
 
John Malkovich
Foto: © Remy Martin

John Malkovich
Foto: © Remy Martin

Het kost een fles Rémy Martin Louis XIII honderd jaar om te distilleren; precies acht jaar langer dan het nog duurt voordat mensen aan de slag kunnen met de film 100 Years van Robert Rodriguez. De film, die alleen hij, de producenten en de acteurs hebben gezien, ligt opgeslagen in een grote kluis die pas in 2115 zal open gaan.

De Amerikaanse regisseur Robert Rodriguez regisseerde in 2015 de film 100 Years met John Malkovich. Op zich is dat natuurlijk niet zo'n heel vreemd gegeven. Wat echter wel interessant is aan deze volledig afgeronde korte film, is dat slechts een handjevol mensen die momenteel op deze aardbodem rondloopt, de titel te zien zal krijgen. De film staat namelijk gepland voor een release over 92 jaar, op precies 18 november 2115, en draagt als tagline: 'De film die je nooit gaat zien.'

Rodriguez kwam op het idee voor de film toen hij reclamespotjes aan het opnemen was voor het Franse cognacmerk Rémy Martin, in het bijzonder hun paradepaardje Louis XII. "Ik was verschillende korte films voor ze aan het maken, en ik maakte die eerst af, die hebben we eerst opgenomen, ik dacht dat dat een reclamespotje zou worden of zoiets," zei de toen nog nietsvermoedende regisseur in een interview uit 2019. "Toen ik ze de film liet zien, zeiden ze: 'Ja, dat is geweldig, dat is geweldig. Dat is degene die we achter slot en grendel zetten.' En ik zei: 'Wat? Dat is degene die je opslaat? Hoe zit het met de andere?' "Nee, dat is de reclame."

Verhaal en cast

Waar 100 Years precies over gaat, weten alleen de regisseur, cast en crew. En hoewel het een korte film betreft, is eveneens onbekend hoe lang deze dan precies duurt. Wat echter wel duidelijk is, is dat Rodriguez beschikte over de Amerikaanse acteur John Malkovich, onder meer bekend van Being John Malkovich, de Taiwanese actrice Shuya Chang en de Chileense acteur Marko Zaror, die je respectievelijk kunt kennen van titels als Revenge of the Green Dragons en John Wick: Chapter 4De soundtrack van de film is naar verluidt gecomponeerd door Pharrell Williams en is ooit eenmalig op een privéfeestje te horen geweest. De titelsong zal pas in 2117, honderd jaar na het eenmalige optreden, in zijn geheel naar buiten worden gebracht. 

De film 100 Years wordt momenteel bewaard in een kluis achter kogelvrij glas, die automatisch open zal gaan op 18 november 2115, de dag van de filmpremière. Duizend gasten van over de hele wereld, waaronder Malkovich en Rodriguez, hebben een paar tickets van metaal ontvangen voor de première, die ze kunnen doorgeven aan hun nakomelingen. Alleen kinderen die op dit moment 8 jaar oud zijn, hoeven niet ouder dan 100 te worden om de film te kunnen aanschouwen. Wellicht maak jij nog een kans als je het tot supereeuweling schopt. 

Reacties (5)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Waku

Waku

  • 5467 berichten
  • 6497 stemmen

Wat een onzin dan.........


avatar van jippie2010

jippie2010

  • 2612 berichten
  • 8127 stemmen

Haha, hier had ik nog niet van gehoord. Interessant concept en leuk artikel Dion!


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7356 berichten
  • 0 stemmen

Shit man, dan moet ik nog 92 jaar wachten.


avatar van mister blonde

mister blonde

  • 12708 berichten
  • 5842 stemmen

Ik voel me goed. Kom maar op


avatar van Iron Maiden

Iron Maiden

  • 2651 berichten
  • 7072 stemmen

Rodriguez is helaas niet meer al dat wachten waard.