De Amerikaanse acteur David Harbour, die de rol van Hopper speelt in de populaire Netflix-serie Stranger Thingsheeft zich in een recent interview uitgelaten over de komst van een vijfde seizoen. De acteur zou er naar eigen zeggen niks over kwijt mogen, maar licht desondanks toch een tipje van de sluier.
Als we de Amerikaanse acteur David Harbour mogen geloven, is de kans vrij groot dat we na een vierde seizoen ook een vijfde seizoen Stranger Things zullen krijgen. Dat laat hij weten in een recent interview met ET Canada. Het aankomende seizoen, dat al een hele tijd op zich laat wachten, lijkt in de nabije toekomst ook nog niet op Netflix te belanden, maar toch kon het blad het niet laten even te vissen naar een eventueel vervolg. Met succes, zou je kunnen zeggen. "Ja, ik denk dat ik kijkend naar mijn Netflix-lijst met gesprekspunten niet mag zeggen dat er een vijfde seizoen komt, maar omdat jij het vraagt Jessica - en ik zou er eigenlijk ook niets van mogen weten - zal ik dat gerust zeggen," zo antwoord Harbour, enigszins vaag. "Als je op de set zou zijn met iemand die een serie maakt die mogelijk een vijfde seizoen zou kunnen krijgen, dan weet ik zeker dat die mensen, als je dicht bij hen zou staan, zoals ik bij de Duffer Brothers sta, waarschijnlijk dingen zouden aanhalen die in een aankomend seizoen aan de orde komen," knipoogt hij het blad toe.
Nog altijd in het ongewisse
Hoewel er dus wellicht ook sprake is van een vijfde seizoen, zijn de meeste fans op dit moment met hun hoofd bij het vierde, dat vanwege zijn grote afwezigheid de gemoederen bezig houdt. Het laatste seizoen van de sciencefiction-serie ligt inmiddels al bijna twee jaar achter ons en fans zijn dan ook zeer benieuwd wanneer ze het vervolgseizoen kunnen verwachten. Finn Wolfhard, die al sinds het prille begin de rol van Mike Wheeler speelt, liet onlangs in een videogesprek doorsijpelen dat dat nog wel even gaat duren. "Seizoen 4 zou hopelijk ergens volgend jaar uit moeten komen," zo luidde zijn twijfelachtige, doch kraakheldere antwoord.
StrangerThings werd ontwikkeld door Netflix en verscheen in 2016 voor het eerst op de streamingdienst. Het volgt een groep jongeren uit het Amerikaanse plaatsje Hawkins dat gedurende de vroege jaren tachtig als portaal fungeert naar een andere, duistere dimensie. Inmiddels zijn er van de serie drie seizoenen verschenen, die stuk voor stuk warm werden onthaald.
Ik vond het 3e seizoen belachelijk en ben daar afgehaakt. Kan niet begrijpen dat zoveel mensen nog zoveel willen zien van deze serie. Dit is een hype die heel hard wordt uitgemolken maar de magie van het 1e seizoen wordt gewoon niet meer gehaald.
Reacties (5)