Elaine Bredehoft, een van de advocaten van actrice Amber Heard, maakt niet langer deel uit van haar juridische team. Dat maakt een woordvoerder van de actrice bekend gemaakt (via Angenette Levy van Law Crime Network.) De advocate vertegenwoordigde Heard in de rechtszaak met ex-man Johnny Depp, maar is vervangen voor twee nieuwe advocaten: David L. Axelrod and Jay Ward Brown.
Het lijkt erop dat actrice Amber Heard het hoger beroep tegen de onlangs gevelde uitstpraak in de rechtszaak met haar ex-man Johnny Depp gaat uitvechten met een ander juridisch team. Dat heeft een woordvoerder van de actrice bekend gemaakt. Heard werd al sinds het begin van de rechtszaak tegen de acteur vertegenwoordigd door advocaten Ben Rottenborn en Elaine Bredehoft, maar die laatste is nu opgestapt. Zij zal plaast maken voor twee nieuwe advocaten, namelijk David L. Axelrod en Jay Ward Brown van Ballard Spahr. Zij verdedigden eerder dit jaar met succes The New York Times tegen de lasterzaak van Sarah Palin.
"We verwelkomen de kans om mevrouw Heard te vertegenwoordigen in dit beroep, omdat het een zaak is met belangrijke gevolgen voor het eerste amendement voor elke Amerikaan. We zijn ervan overtuigd dat het hof van beroep de wet correct zal toepassen zonder eerbied voor populariteit, en het vonnis tegen mevrouw Heard ongedaan zal maken. De fundamentele principes van de vrijheid van meningsuiting gehoord en opnieuw bevestigd," zo laten de twee weten in een statement.
Verloren zaak
Na een overleg van ruim vijf dagen werd afgelopen juni bekend dat de jury Johnny Depp onschuldig acht aan de mishandelingen waarvan hij door Heard werd beschuldigd. Niet alleen zuiverde de acteur hiermee zijn naam, ook werd Heard zelf schuldig bevonden aan alle aanklachten van smaad en laster. Dit door middel van een opiniestuk in The Washington Post, waarin zij hem zonder naam en toenaam beschuldigt van meerdere gevallen van huiselijk geweld. De actrice werd daarom een netto schadevergoeding van 8,3 miljoen dollar ten laste gelegd, die zij moet betalen aan haar ex-man. Later werd bekend dat ze van plan is om in hoger beroep te gaan tegen de uitspraak, maar dat Depp de schadevergoeding wil laten vallen, als hij daarmee een hoger beroep kan voorkomen. Heard heeft dat aanbod afgeslagen.
Vond Elaine ook wel de zwakste in het team van Heard. Fijn dat ze daar 2 nieuwe voor in de plek heeft en kunnen wij het over een tijd weer een aantal weken live volgen.
Niet dat het wat aan de uitslag zal veranderen want ik verwacht dat ze gewoon weer een verlies erbij kan schrijven wanneer het klaar is.
Reacties (1)