• 13.146 nieuwsartikelen
  • 169.908 films
  • 11.160 series
  • 31.930 seizoenen
  • 630.988 acteurs
  • 196.435 gebruikers
  • 9.184.351 stemmen
Avatar
 

Illegaal opnemen in de bioscoop wordt moeilijker

zoeken in:
avatar van Cardinoz

Cardinoz

  • 15 berichten
  • 66 stemmen

Het Amerikaanse bedrijf heeft een technologie ontwikkeld Cinea waarmee het illegaal opnemen van in de bioscoop bijna onmogelijk wordt.

Dit om te voorkomen dat bioscoopbezoekers met een digitale camera stieken de film mee-'tapen'. Dit gebeurt laatste jaren steeds meer. Deze illegale films worden dan verkocht of versprijdt via internet.

De technologie van Cinea zorgt ervoor dat de lichtbundels op het scherm heel snel wisselen. Dit is voor het menselijk oog niet te zien maar videocamera's krijgen hierdoor een verstoord beeld.

De eerste film die op deze manier beschermd is, is Toy Story 2. Cinea verwacht een halvering van het aantal illegale films.

Bron: YourMovies.NL


avatar van kos

kos

  • 46434 berichten
  • 8649 stemmen

Oke. Ik vind het best grappig dat van die mafkezen naar de bioscoop gaan om films op te nemen, en ik vind het best relaxed dat ik ze vervolgens gratis kan downloaden, maar geen haar op mijn hoofd die er aan denkt zelf met m'n cameraatje in de bios te gaan zitten. Man, hoe moet ik mijn biertje en popcorn vast houden dan?


avatar van Macmanus

Macmanus

  • 13726 berichten
  • 3670 stemmen

hahaha, verspilde moeite als je het mij vraagt, ze vinden er toch wel weer wat op.


avatar van Hobbes

Hobbes

  • 2911 berichten
  • 1195 stemmen

ik vat 't niet. ik heb nog nooit een telesync gezien die ook maar enigszins de moeite waard was.

ik wacht altijd op de DVD-rip


avatar van lindastuurman

lindastuurman

  • 1006 berichten
  • 0 stemmen

De meeste films worden toch in Azie met zo'n camera "gekopieerd"?


avatar van Jordy

Jordy

  • 22567 berichten
  • 2952 stemmen

ik vat 't niet. ik heb nog nooit een telesync gezien die ook maar enigszins de moeite waard was.

mwah komende de laatste tijd wat mooie telesyncs uit van Centropy (super video cd's) die het kijken mee dan waard zijn

(maar goed , zelf doe ik dat alleen bij films die ik ALSNOG in de bios ga kijken erna, als Insomnia, Signs, Minority Report bv... waarbij ik echt NIET kan wachten)


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74432 berichten
  • 5928 stemmen

De eerste keer dat je een film ziet is het meest bijzonder. Ik weet nog goed hoe en onder welke omstandigheden ik mijn favoriete films zag voor de eerste keer. Echt zonde om dat met zo'n copy te verpesten. Heb toch geduld!


avatar van Yak

Yak

  • 4950 berichten
  • 829 stemmen

De technologie van Cinea zorgt ervoor dat de lichtbundels op het scherm heel snel wisselen. Dit is voor het menselijk oog niet te zien maar videocamera's krijgen hierdoor een verstoord beeld.

Niet te zien, dat geloof ik best. Maar laten we hopen dat het niet op een andere manier fysiek merkbaar is, voordat we straks allemaal met koppijn de bios uitkomen na een film van drie uur.


avatar van Jordy

Jordy

  • 22567 berichten
  • 2952 stemmen

nee ik vind goede films de 2e keer altijd het best...


avatar van Yak

Yak

  • 4950 berichten
  • 829 stemmen

Heb toch geduld!


avatar van jay73

jay73

  • 1184 berichten
  • 1386 stemmen

nee ik vind goede films de 2e keer altijd het best...

Jordy, zie mijn commentaar bij Chinatown!


avatar van Goodfella

Goodfella

  • 5091 berichten
  • 4875 stemmen

Hebben ze het in dat artikel over een re-release van Toy Story 2? Beetje vreemd anders...


avatar van GerwinF

GerwinF

  • 1643 berichten
  • 0 stemmen

Ik koop ze gewoon allemaal op DVD of ik kijk ze in de Bios. Een film moet gewoon goed beeld en geluid hebben.


avatar van IamBernie

IamBernie

  • 672 berichten
  • 1641 stemmen

Zo is het maar net GerwinF !


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.