- Home
- Filmforum
- Gebruikers - Filmgames
- Goed of slecht ? (+ of -)
Goed of slecht ? (+ of -)
Onderhond
-
- 87592 berichten
- 12835 stemmen
Bound ? Ook weinig eer mee te verdienen. Davis is wat mij betreft niet echt een componist die meerwaarde kan geven aan een film.
neo
-
- 15435 berichten
- 10035 stemmen
Wil niet vervelend zijn, maar moet je niet te veel 'kenner' zijn om hem als componist te kunnen beoordelen? Denk dat weinigen dat kunnen ...
Om dit er even bij te halen: Ik zelf ken 35 van de 40 scores waar Davis als orchestrator optrad enorm goed. En kijkend naar imdb heb ik als enkel componist zo'n 40 projecten redelijk goed tot heel vaak gehoord, wat echte speelfilms of serie werk. 80 staan erop imdb waar wat dingen samen gevoegd kunnen worden en sommige dingen moeilijk te horen/zien zijn. Daarnaast nog wel een boel concert/klasieke dingen maar dat staat erbuiten. Maar mensen die van minder ervaring met de man willen uitgaan prima 
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5981 stemmen
Even on-topic svp.
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
Ik was in ieder geval de laatste die de bioscoop uitging omdat ik de muziek gaaf vond
dat was Rage Against the Machine op de aftiteling 
neo
-
- 15435 berichten
- 10035 stemmen
dat was Rage Against the Machine op de aftiteling 
Nee want het allerlaatse stuk muziek in de end credits is weer van Davis 
Bregt
-
- 11 berichten
- 27 stemmen
Ja, hoor. Zelf ken ik niet zoveel van Davis, maar hola, wat zijn die scores van hem telkens wel goed. The Matrix Revolutions en onlangs ook The Unsaid zijn echt prachtige scores.
Hier komt nog een plus: +
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Laatst Bound aangeschaft, ook een juweeltje.
Hannibal
-
- 9358 berichten
- 3273 stemmen
In de categorie "acteurs" , mijn favoriet, en hoe kan het ook anders.....

Sir Anthony Hopkins
Echt knap is hij niet, maar we stemmen op zijn acteertalent. 
Onderhond
-
- 87592 berichten
- 12835 stemmen
Klein minnetje. Degelijk tot goed acteur, die jammer genoeg z'n films niet zo goed weet te kiezen.
2+, 1-
Hannibal
-
- 9358 berichten
- 3273 stemmen
Klein minnetje. Degelijk tot goed acteur, die jammer genoeg z'n films niet zo goed weet te kiezen.
Ik heb maar één slechte (relatief, vergeleken met de rest dan) film met hem gezien ( August ) waar hij tevens de regisseur was. En Bad Company vond ik iets tegenvallen omdat actiekomedie niet helemaal zijn genre is, maar verder weet ik niet waar je het over hebt. Je wil me toch niet zeggen dat bijv. Hannibal Lecter, Nixon, The elephant man en ga zo maar door slechte keuzes waren.
Onderhond
-
- 87592 berichten
- 12835 stemmen
Nee, maar ook geen hoogvliegers. Meet Joe Black, MI II, Mask Of Zorro ... dat zijn slechte films, en als ik de rest van de films bekijk waarin hij gespeeld heeft, lijkt het mij niet echt een resem boeiende films. Zou hem in ieder geval niet missen, en ook nooit gemist hebben, dus daarom een -.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Alsof slechte films je een slecht acteur maken. En je weet echt niet van tevoren of de film wat wordt of niet.
Onderhond
-
- 87592 berichten
- 12835 stemmen
Zou hem in ieder geval niet missen, en ook nooit gemist hebben, dus daarom een -.
Verder zijn er genoeg acteurs die dat wel weten hun films te kiezen, en die er wel in slagen een film op een hoger niveau te tillen. Ik zeg hier nergens dat Hopkins een slecht acteur is.
Hannibal
-
- 9358 berichten
- 3273 stemmen
Meet Joe Black, MI II, Mask Of Zorro ... dat zijn slechte films
Ben ik met je eens wat betreft MI II (maar wat voor rol speelt hij daar eigenlijk).
Meet Joe Black en Mask of Zorro vind ik goede films, maar dat is slechts een mening.
wavanbuuren
-
- 4228 berichten
- 1334 stemmen
2+, 2-
Veel mensen "vergeten" zijn werkelijk briljante rol in remains of the day. In the edge vond ik hem vrij goed en als je daar in Hannibal Lecter een van de meest besproken en bewonderde filmpersonages aller tijden bij op telt kan je toch niet meer op een minnetje komen?
Meet Joe Black was misschien geen geweldige film, maar Hopkins was toch een van de redenen dat ik niet in slaap viel.
FisherKing
-
- 18696 berichten
- 0 stemmen
3+, 2-
Al was het alleen maar om de geniale manier waarop hij H. Lecter vertolkte. (+ Remains of the day en Howards End)
neo
-
- 15435 berichten
- 10035 stemmen
4+, 2-
Inwezen heeft iedere goede acteur wel zijn dagen dat ie het enkel voor geld doet (Bad Company par exemple).
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3279 stemmen
Briljant acteur, veel verschillende rollen gespeeld en allemaal even geloofwaardig. Alleen zijn niet alle films waarin hij speelt even goed maar dat kan ook bijna niet.
5+, 2-


