• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.899 films
  • 12.201 series
  • 33.969 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.955 gebruikers
  • 9.369.979 stemmen
Avatar
 

Waar werken de MM-users?

zoeken in:
avatar van Quentin

Quentin

  • 10202 berichten
  • 8538 stemmen

Doe je dat voor jezelf? Waar film en monteer je mee?


avatar van Chainsaw

Chainsaw

  • 8845 berichten
  • 3576 stemmen

Tegenwoordig doe ik dat voor mezelf, inderdaad.

Filmen doe ik praktisch altijd met mijn Sony DCR-TRV900E, 3ccd (Ik heb nog twee camera's, maar die zijn van een mindere kwaliteit) en ik monteer altijd met een Casablanca Avio. Ik weet niet of je dat kent, maar ik vind het uitstekend werken ...


avatar van FisherKing

FisherKing

  • 18696 berichten
  • 0 stemmen

Chainsaw schreef:

Dus bruiloften, toneelverenigingen, jubileums en dat soort feesten filmen, monteren en vervolgens de DVD's verkopen.

Leuk. Ook al 2001: A Space Odyssee in je bruiloftsscenes verwerkt ?


avatar van Chainsaw

Chainsaw

  • 8845 berichten
  • 3576 stemmen

Nee, nog niet. Zal het eens proberen


avatar van FisherKing

FisherKing

  • 18696 berichten
  • 0 stemmen

Good Bye Lenin kijken, dan zie je hoe het niet moet


avatar van herman78

herman78

  • 3176 berichten
  • 1281 stemmen

U-96 schreef:

Zat leerlingen uit mijn klas zitten van 9:00 tot 15:00/16:00 op school, gaan daarna een paar uur werken, komen rond 22:00 thuis, maken 'even snel' hun huiswerk, en gaan slapen. Ik noem dat echt geen vrije tijd, echt niet. Ik kan ook echt niet begrijpen hoe men dat klaarspeelt.

Ach, het houdt je van de straat.

In mijn 2e en 3e jaar werkte ik 3 avondjes per week en volgde ik 2 avonden ook nog 's avonds colleges. Gek genoeg keek ik in die tijd ook de meeste films.


avatar van Edie

Edie

  • 3185 berichten
  • 1220 stemmen

Schoonmaak,

Momenteel in de ochtend van half 6 tot 8 uur, en dan vrij tot later in de middag 5 uur tot half 8. Daarna nog even tijd (wel optijd naar bed..) maar tis toch wel zwaar, 's ochtends nogmaar 3 weken


avatar van U-96

U-96

  • 11875 berichten
  • 2062 stemmen

Herman, op welke middelbare school heb jij gezeten? Visser 't Hooft misschien?


avatar van johanm3

johanm3

  • 272 berichten
  • 433 stemmen

Meltje schreef:

ik heb vakantie, heb net mn Mbo Diploma Onderwijsassistent gehaald na de vakantie verder met opleiding Recreatie in Zwolle..woon in lelystand by the way

(nog) geen werk maar wel ingeschreven bij uitzendbureaus e.d.

nog meer mensen uit lelygat en omstreken?

Is Almere "omstreken" ?

Ik werk doordeweeeks ( 40 uur ) op een Debiteuren administratie.

Als bijbaan werk ik bij de bioscoop Utopolis in Almere ( tussen de 15á25 uur p/week )


avatar van jordybeukeboom

jordybeukeboom

  • 6797 berichten
  • 2423 stemmen

Zo dat is niet weinig... Ik zou persoonlijk gek worden op een debiteuren-administratie, al die mensen bellen om geld, of doe je dat niet?


avatar van johanm3

johanm3

  • 272 berichten
  • 433 stemmen

Dat is het idd o.a.

Maar het is wel leuk werk hoor. Wij hebben alleen bedrijfen als klanten geen particulieren. Dat had ik denk ik minder gevonden.


avatar van gemaster

gemaster

  • 1005 berichten
  • 2715 stemmen

U-96 schreef:

(quote)

Zonder iemand te willen beledigen. Ik noem studeren én werken pas normaal als je in het weekend werkt of doordeweeks, maar dan kort op school zit.

Ik ben voor zover ik weet de enige leerling uit mijn klas die geen werk heeft. Boeit mij verder niets, want ik kan met 10 euro zakgeld per week prima rondkomen. Het enige waar mijn geld naartoe gaat is af en toe een fles cola.

Toen ik nog op de middelbare school zat werkte ik ook 12 uur in de week. Maandagavond, donderdagavond en zaterdagmiddag. Je hebt dan echt meer dan genoeg vrije tijd hoor. Dat jij met 10 euro zakgeld prima kan rondkomen, tsja dat kan. Ik moest echter heel wat biertjes afrekenen iedere vrijdagmiddag en zaterdagavond, dan red je dat niet met 10 euro in de week.

Tegenwoordig heb ik zeeën van tijd, omdat ik meestal maar een paar uurtjes naar school ga en ongeveer 10 uur in de week werk.


avatar van herman78

herman78

  • 3176 berichten
  • 1281 stemmen

U-96 schreef:

Herman, op welke middelbare school heb jij gezeten? Visser 't Hooft misschien?

Aan de andere kant van het slootje. Ik zat op het Bonaventura College, dat in mijn tijd fuseerde met het Agnes College in de Eijmerspoelstraat (waarvan het gebouw nu leeg staat). Het heeft toen een tijdje het Thomas van Aquino College geheten. Nu heet het weer Bona, volgens mij.

Ik heb nog wel 's getennist op jullie tennisbaan.


avatar van Linn

Linn

  • 3289 berichten
  • 3798 stemmen

ik ben peuterjuf op een kinderdagverblijf


avatar van Rujar

Rujar

  • 2871 berichten
  • 3816 stemmen

starbright boy schreef:

Mensen die werk hebben dat ze ècht leuk vinden, zo leuk dat ze het voor de lol doen: dat is schat ik minder dan 10% van de beroepsbevolking. Ook werken vinden maar weinig mensen leuk.

ja is waar! Maar goed ik heb zo'n leuke collega's dat ik elke dag puur voor de lol ga! maar goed ik doen het natuurlijk ook niets voor niets

Voor de geintreseerde onder ons: Account Manager Assurantien!


avatar van BenicioDelToro

BenicioDelToro

  • 4178 berichten
  • 1391 stemmen

Ik ben redactrice van een regionaal nieuwsblad.


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1228 stemmen

ik werk op woensdag avonden/nachten als nachtportier bij een hotel vlakbij Nijmegen, in berg en dal. Het is een erg mooi baantje film technisch want ik heb van 2 tot 5 meestal nix te doen en dan ga ik films kijken. Mooi mijn collectie bij werken en goed geld verdienen!


avatar van Remi

Remi

  • 6720 berichten
  • 0 stemmen

- Ik werk in een paar cafe's als cabaretier

- Ik werk in een supermarkt (Hoogvliet)


avatar van katie morosky

katie morosky

  • 1003 berichten
  • 804 stemmen

Ik werk nu als leerkracht Nederlands/Engels in het kunstonderwijs. Tot aan de kerstvakantie. Verder geef ik vrijwillig bijles talen (Nederlands, Frans, Engels, Latijn) aan kansarme jongeren.


avatar van kos

kos

  • 46685 berichten
  • 8843 stemmen

Respekked schreef:

ik werk op woensdag avonden/nachten als nachtportier bij een hotel vlakbij Nijmegen, in berg en dal. Het is een erg mooi baantje film technisch want ik heb van 2 tot 5 meestal nix te doen en dan ga ik films kijken. Mooi mijn collectie bij werken en goed geld verdienen!

Ik zal binnenkort eens langslopen .


avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10035 stemmen

Remi schreef:

Ik werk in een supermarkt (Hoogvliet)

Werk sinds een paar weken daar vlakbij in de buurt bij een bedrijf in de Productieweg


avatar van SuperSideSwipe

SuperSideSwipe

  • 4464 berichten
  • 2890 stemmen

Ik werk 40 uur p/w op het Bedrijfsbureau van een redelijk groot, in Rotterdam gelegen schoonmaakbedrijf.

Ik ben eigenlijk het Bedrijfsbureau gezien er niemand anders momenteel werkt.


avatar van Niels_G60

Niels_G60

  • 71 berichten
  • 4 stemmen

Eerst Automonteur en APK keurmeester, 40 uurtjes in de week


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1228 stemmen

kos schreef:

(quote)
Ik zal binnenkort eens langslopen .

doe dat!

kan niet zeggen dat het altijd even gezellig is om 6 uur in je eentje in een hotel door te brengen


avatar van chiquita

chiquita

  • 1109 berichten
  • 1683 stemmen

Ik werk in de Tweede Kamer bij één van de vele fracties als beleidsmedewerker sociale en internationale zaken. Ik houd me officieus ook bezig met het mediaportefeuille van een Kamerlid, waardoor ik vaak mee kan naar film awards, premieres, feestjes e.d. Ik ben momenteel ook bezig met het maken van een korte film, hier later misschien meer over...


avatar van chiquita

chiquita

  • 1109 berichten
  • 1683 stemmen

Oh ja, ik ben ook nog student. Dat is ook hard werken.


avatar van pascal83

pascal83

  • 2736 berichten
  • 2480 stemmen

chiquita schreef:

Ik werk in de Tweede Kamer (...)

Woonplaats: Washington, DC

Je krijgt toch wel reiskostenvergoeding ?


avatar van stan

stan

  • 4649 berichten
  • 1288 stemmen

Haha

Ik werk in een kwekerij het verdiend wel aardig 4 euro p.u.


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1228 stemmen

erg veel voor een 14-jarige


avatar van dutchtuga

dutchtuga

  • 16970 berichten
  • 4101 stemmen

Ik werk als brug/sluiswachter voor gemeente Amsterdam. Zeer relax werk .

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.