• 15.963 nieuwsartikelen
  • 178.956 films
  • 12.265 series
  • 34.067 seizoenen
  • 649.050 acteurs
  • 199.241 gebruikers
  • 9.387.636 stemmen
Avatar
 

Studio Sport

zoeken in:
avatar van PatrickL

PatrickL

  • 1586 berichten
  • 2398 stemmen

Rujar schreef:

Hiep hierp hoera.... AJax heef zich weer een top spits verschaft genaamd Charisteas ...:(

Dit doet pijn, hoe kan je een spits met een gering talent nou kopen van een middelmatig club waar hij overigens op de bank vertroeft zelfs na het vetrek van Ailton.

Let weer op mijn woorden dit wordt een miskoop pur sang....!!!!!!!!!!

Werder Bremen is anders wel kampioen van Duitsland, dus zo middelmatig is de club niet.


avatar van PartyMarty

PartyMarty

  • 3165 berichten
  • 1311 stemmen

En die ene keer dat ie in de basis mocht starten schoot ie er meteen 3 in. Heb er juist wel vertrouwen in. Het gaat meestal mis als Ajax topscorers (bijv. Machlas) koopt. Charisteas is, ondanks het EK, voor mij een relatief onbekende. Had 2 jaar geleden nog niet van hem gehoord.


avatar van Rujar

Rujar

  • 2871 berichten
  • 3816 stemmen

De rest presteerde vorige seizoen (top clubs van Duitsland) matig mede daarom zijn ze kampioen geworden.

Als ik mij niet vergis staan ze nu ergens op zesde plek... daar waar ze horen te staan.


avatar van Rujar

Rujar

  • 2871 berichten
  • 3816 stemmen

Veel scoren zegt mij niks. Ook totaal onbelangrijk voor een club als Ajax. Bij Ajax scoort het hele team en ik geloof dat er nu al 17 verschillende doelpunten makers zijn ….

Sonck die schopte er ook elk seizoen 40 in… maar ja hadden ze zeker niet begrepen dat driekwart daarvan vanaf de penaltystip werden ingeschoten. Die gast kan gewoon niet voetballen.


avatar van PatrickL

PatrickL

  • 1586 berichten
  • 2398 stemmen

Rujar schreef:

De rest presteerde vorige seizoen (top clubs van Duitsland) matig mede daarom zijn ze kampioen geworden.

Als ik mij niet vergis staan ze nu ergens op zesde plek... daar waar ze horen te staan.

Een ploeg die op de zesde plaats staat in de Duitse competitie is gewoon een goede ploeg hoor, waarschijnlijk beter dan de top drie in Nederland. Ik kan er voor de rest niet echt wakker van liggen of Charisteas al dan niet mislukt, ik ben niet zo'n Ajax-fan, maar hij lijkt me toch een stuk beter dan Sonck en Anastasiou.


avatar van PartyMarty

PartyMarty

  • 3165 berichten
  • 1311 stemmen

PatrickL schreef:

Een ploeg die op de zesde plaats staat in de Duitse competitie is gewoon een goede ploeg hoor

En netjes overwinteren in de CL met 13 uit 6! Werder staat overigens gedeeld 5de met slechts 6 puntjes achterstand op koploper Bayern.


avatar van kos

kos

  • 46709 berichten
  • 8866 stemmen

Charisteas is gewoon een goede spits, maar ik neem aan dat hij er bij Ajax niks van bakt, net als vrijwel elke andere spits, omdat ze zo'n achterhaald systeem hebben.


avatar van PartyMarty

PartyMarty

  • 3165 berichten
  • 1311 stemmen

kos schreef:

maar ik neem aan dat hij er bij Ajax niks van bakt

Assumption is the mother of all fuck-ups! PSV laat in een paar dagen 5 punten liggen, een beetje optimisme is op zijn plaats.

In 't wereldje op vi.nl:

"Daar hoorden zij Angelos zingen"


avatar van kijkert

kijkert

  • 3584 berichten
  • 0 stemmen

PSV laat in een paar dagen 5 punten liggen, een beetje optimisme is op zijn plaats.

Je mag inderdaad wel wat optimistischer zijn. PSV heeft in een paar dagen tijd een vol punt gepakt!

kijkert: sinds 1980 AZ-fan!


avatar van kos

kos

  • 46709 berichten
  • 8866 stemmen

Waarom moet ik optimistisch zijn? Ajax doet me helemaal niks .


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23489 berichten
  • 77005 stemmen

Mijn wel


avatar van PartyMarty

PartyMarty

  • 3165 berichten
  • 1311 stemmen

kos schreef:

Ajax doet me helemaal niks .

Geeft niks, je kunt t ook niet helpen.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Feyenoord legt Ali Boussaboun vast

Feyenoord heeft er komend seizoen een spits bij: Ali Boussaboun. De 25-jarige aanvaller komt over van NAC Breda en tekent voor vier jaar. Alleen de medische keuring kan nog roet in het eten gooien. Boussaboun kost Feyenoord geen transfersom aangezien zijn contract komende zomer afloopt bij NAC.

De Marokkaanse spits is in Breda bezig aan zijn meest succesvolle seizoen in de Holland Casino Eredivisie. Na zeventien duels staat hij al op negen doelpunten. In de drie voorgaande jaren kwam hij bij NAC en FC Groningen niet verder dan vier, vier en zes goals. Feyenoord denkt Boussaboun op meerdere posities in de voorhoede te kunnen gebruiken.

Bron: VI.nl


avatar van Kai

Kai

  • 5164 berichten
  • 1001 stemmen

Wat moeten ze er toch mee?

Ze hebben Kalou, Kuyt, Smolarek, Castelen en Buffel die willen ze kwijt en wat halen ze er voor terug?! Boussaboun een spits die bij NAC toch wel zijn limiet heeft bereikt.

Onbegrijpelijk


avatar van EmDee

EmDee

  • 7192 berichten
  • 1417 stemmen

Hij komt pas volgende zomer en dan is het maar de vraag of Kuyt en Kalou nog in Rotterdam ballen.


avatar van herman78

herman78

  • 3176 berichten
  • 1281 stemmen

Ik zie in Boussabon een soort Bombardo. Gewoon een goede stand-in. Maar ik zou eigenlijk ook liever zien dat Lazovic eindelijk 's in vorm kwam.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Ik snap het ook niet zo. Al is de zet om Gibbs op proef te laten draaien wel een meesterlijke zet. Gibbs is een geweldige linksbenige centrale verdediger en die kan feyenoord goed gebruiken. De jonge bulgaarse rechtsback Bandalovski ben ik ook zeer tevreden over dat hij ons komt versterken vanaf 1 januari.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

herman78 schreef:

Maar ik zou eigenlijk ook liever zien dat Lazovic eindelijk 's in vorm kwam.

Dat moet dan wel heel snel gebeuren, Feyenoord zoekt al een nieuwe club voor hem.


avatar van kos

kos

  • 46709 berichten
  • 8866 stemmen

Boussaboun lijkt me een uitstekende aankoop.


avatar van herman78

herman78

  • 3176 berichten
  • 1281 stemmen

Naomi Watts schreef:

(quote)

Dat moet dan wel heel snel gebeuren, Feyenoord zoekt al een nieuwe club voor hem.

Oh, hij mag ook best bij een andere club in vorm geraken. Misschien mag ie wel naar NAC.


avatar van Goodfella

Goodfella

  • 5091 berichten
  • 4875 stemmen

kos schreef:

Boussaboun lijkt me een uitstekende aankoop.

Waarom? Rijtje Lurling, Schreuder, Samardzic, Leonardo II, Bombarda, etc..


avatar van kos

kos

  • 46709 berichten
  • 8866 stemmen

Goodfella schreef:

Waarom? Rijtje Lurling, Schreuder, Samardzic, Leonardo II, Bombarda, etc..

Neuh, met uitzondering van Schreuder vond ik dat vooraf al niet echt spelers voor de top.

Boussaboun is jong, ontwikkelt zich geweldig en heeft alles wat een goede aanvaller moet hebben.

Probleem is echter dat ze hem misschien rechtsbuiten gaan zetten en dan wordt het inderdaad niks.


avatar van EmDee

EmDee

  • 7192 berichten
  • 1417 stemmen

Feyenoord en PSV zijn allebei geïnteresseerd in Majstorovic van Twente lees ik op VI.nl


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Roda JC: 'Feyenoord wilde Koné ruilen'

Feyenoord ving bot bij Roda JC om Arouna Koné aan te trekken. De Rotterdamse club ontkent, maar Arnold Hendriks, de technische baas van de Kerkraadse club is zeer stellig.

Volgens Hendriks probeerde Feyenoord Koné in te lijven via een ruil met een of meerdere Rotterdamse spelers. Dat was Roda niet van plan. 'Koné blijft gewoon bij ons.'

'Over ruilen of huren praten we in principe niet meer, nu we zo dicht bij Europees voetbal staan. Mét Koné maakt Roda een grotere kans op Europees voetbal dan zonder hem' De Limburger weigerde te vertellen welke Feyenoorders waren aangeboden.

Via de GPD stuurde Mark Wotte, technisch directeur van Feyenoord, Hendriks' verhaal naar de prullenmand. 'We zijn wel bezig met het zoeken voor een club voor Danko Lazovic (die mag vertrekken bij Feyenoord, red.). We hebben verdedigers nodig, geen aanvallers. Met Kalou en Kuijt hebben we twee prima spitsen.'

Maar Hendriks sprak Wotte tegen. 'Er is alleen over Koné gesproken, niet over een andere speler van Roda JC.'

Bron: VI.nl

Ik zou met de komst van Kone helemaal geen probleem hebben


avatar van EmDee

EmDee

  • 7192 berichten
  • 1417 stemmen

Erben Wennemars en Beorn Nijenhuis zullen tijdens de WB-wedstrijden in Calgary (14 en 15 januari) uitmaken wie als vierde Nederlander zal meedoen aan de WK sprint in Salt Lake City,een week later. Dat heeft de commissie topsport van de KNSB na de NK sprint besloten.

Wennemars en Nijenhuis rijden in Canada twee 500 meters en twee 1.000 meters. De beste 500 en de beste 1.000 worden bij elkaar opgeteld en de winnaar van dit fictieve klassement gaat naar de WK.

Wennemars en Nijenhuis eindigden bij de NK door een valpartij niet bij de beste vier.

Gerard v.Velde,Jan Bos en Jacques de Koning (de nummers 1 t/m 3) zijn in ieder geval zeker van WK-deelname.

Bron: NOS-TT

Leuk voor De Koning maar je laat nu wel één potentiele podiumkandidaat thuis en daarvoor rijdt iemand rond die onderin het klassement zal eindigen.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Gullit Shopt bij Internazionale

In de zoektocht naar defensieve versterking heeft Gullit bot gevangen bij Roberto Mancini. De coach van Internazionale en oud-ploeggenoot van Gullit bij Sampdoria maakte duidelijk dat Feyenoord te weinig biedt om bij Inter overbodige verdedigers over te nemen.

Bron: Vi.nl

Om dit droomverhaal tot een goed succes te brengen gaf Mancini aan dat hij meer geld verwacht maar is zeker bereid om met Gullit in zee te gaan.

Mancini liet weten dat het o.a. over de volgende namen gaat : Adani, Coco, Mihajlovic e.a.

Bron: Inter.it

Door dit nieuwsbericht heb ik wel een hele grote grijns op mijn gezicht gekregen. Hopen dat Buffel gauw wordt gekocht door Rangers, Anderlecht of Stuttgart.


avatar van EmDee

EmDee

  • 7192 berichten
  • 1417 stemmen

Die Mihajlovic heeft trekjes die in NL niet zo gewaardeerd worden waardoor hij lang niet altijd zal spelen.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Daar staat hij bekend om, maar wat een vrije trap heeft die Mihajlovic. Adani is ook een topper en dan heb ik het nog niet eens gehad over Coco, dat is naar mijn mening een verdediger die bij de beste verdedigers van de wereld hoort.


avatar van Purmerend

Purmerend

  • 2775 berichten
  • 3312 stemmen

En die komen echt niet naar het koude Nederland, gewoon omdat wat ze hier kunnen verdienen nog niet eens hun kicksen aantrekken.


avatar van EmDee

EmDee

  • 7192 berichten
  • 1417 stemmen

Begrijpt SBS6 wel dat er ook nog andere darters meedoen dan de Nederlanders?


Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.