• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.927 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.978 gebruikers
  • 9.370.568 stemmen
Avatar
 

Louis Theroux

zoeken in:
avatar van danuz

danuz

  • 12935 berichten
  • 0 stemmen

Vind het altijd vrij fascinerende en op zijn manier diepgravende documentaires over culturele en sociale verschijnselen.

Heb nu al een rits afleveringen gezien, waaronder de zojuist op tv uitgezonden Killadelphia, een portret van de probleemwijken uit Philadeplhia.

Door zijn wat droge uitstraling en schijnbaar simplistische en wat naïeve vraagstellingen en niet in de laatste plaats wegens de zowat absurde situaties waarin Theroux beland is het soms bijna humoristisch te noemen. Alhoewel voor mij altijd weer dat onderliggende gevoel van verwondering en bewondering achterblijft.


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1228 stemmen

Zijn docu in Las Vegas is echt legendarisch. Die van Philadelphia was ook zeer interessant.


avatar van kos

kos

  • 46687 berichten
  • 8844 stemmen

Ik vind ze al jaren wel grappig, maar diepgravend zou ik ze toch niet noemen. Het blijft vrij sensatiezoekend en exploitatief, maar op de Louis manier toch wel charmant.

Was ook leuk toen hij porno-acteur werd met de naam Sir Lance-a-Lot. .


avatar van Kai

Kai

  • 5164 berichten
  • 1001 stemmen

Vond Louis Theroux bij de nazi's, ook behoorlijk schokkend. Dat die bierbuiken in hun pickup's extreem rechtse fantasiën hebben is hun eigen keus, maar als je zag hoe die kinderen geindoctrineerd worden dan gaan mijn nekharen toch wel overeind staan.

Voor de mensen met een UPC kastje, bij de 'on demand' functie's kun je er nog een paar kijken, volgens mij.


avatar van kos

kos

  • 46687 berichten
  • 8844 stemmen

Is hij trouwens pas sinds kort op de NL televisie of zo?

De afgelopen week hoor ik opeens overal mensen over Theroux praten . De man is al jaren op dezelfde manier bezig toch?


avatar van Macmanus

Macmanus

  • 13726 berichten
  • 3701 stemmen

Law and Disorder twee bij elkaar horende afleveringen zijn pas op Ned 3 geweest. Of alleen die in Philly. Maar als je BBC hebt dan kon je die al een tijdje terug zien.


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1228 stemmen

zondag a.s. komt die over Zuid Afrika. Dus Theroux is idd even actueel in Holland.


avatar van Arkadi.

Arkadi.

  • 797 berichten
  • 870 stemmen

Net als de vorige in Z-Afrika die ik had gezien nu weer een beetje van hetzelfde in San Quentin. Het is allemaal wat te naturel waardoor het weer wat geforceerd word.

Vond hem jaren geleden wat vernieuwender al weet ik niet of deze afleveringen herhalingen zijn en al tijden geleden eerder vertoond zijn door de BBC.

Ik vind Theroux ook beter tot zijn recht komen bij de 'freaks' in de samenleving dan bij de gevaarlijke medemens.

Hij kan dan m.i. toch meer zijn onschuldige humor kwijt.


avatar van LostCauze

LostCauze

  • 179 berichten
  • 1371 stemmen

Theroux kwam wel vaker op TV hier jaartje geleden. Ik heb een stuk 35 documentaires van hem, supergoed die vent.


avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 8660 berichten
  • 3940 stemmen

Ik zie het zeker uit als ik hem voorbij zie komen, maar de meeste keren ontgaan zijn series mij. Het is me allemaal net iets teveel van hetzelfde: weer een southern belle met enge opvattingen, weer een maffe Amerikaan met UFO-fobie, etc.

Maar het concept is natuurlijk fantastisch om zo'n nerderige droogkloot uit de Britse hogere klasse tussen de onderkant van de Amerikaanse maatschappij te zetten.


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1228 stemmen

Gisteren Louis with the nazi's. Redelijk memorabel. Vooral van de indoctrinerende moeder viel mijn mond open van verbazing.


avatar van speedy23

speedy23

  • 18945 berichten
  • 14043 stemmen

Respekked schreef:

Gisteren Louis with the nazi's. Redelijk memorabel. Vooral van de indoctrinerende moeder viel mijn mond open van verbazing.

Ik dacht op een bepaald ogenblik dat hij van die familie skinheads een pak slaag ging krijgen. Er hing daar een hoop elektriciteit in de lucht.


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1228 stemmen

Idd, ook mooi dat je de geluids- of cameraman hoorde zeggen dat het tijd was om te gaan.


avatar van stijf

stijf

  • 342 berichten
  • 232 stemmen

Dat kwam omdat die cameraman Joods was.

Het grappige is dat Theroux er wel uit ziet als een Jood, maar er geen is.


avatar van kos

kos

  • 46687 berichten
  • 8844 stemmen

Theroux begint wel een beetje de echte extremen op te zoeken, moet oppassen niet een soort Jambers te worden, al moet ik altijd wel om hemzelf lachen.


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9715 berichten
  • 2374 stemmen

Held


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1228 stemmen

kos schreef:

Theroux begint wel een beetje de echte extremen op te zoeken, moet oppassen niet een soort Jambers te worden, al moet ik altijd wel om hemzelf lachen.

Het klinkt nu net of je zegt dat hij dat pas sinds kort doet. De aflevering bij de nazi's is al zeker een keer eerder op tv geweest.


avatar van Nandini80

Nandini80

  • 68 berichten
  • 321 stemmen

Ik vind Theroux echt super. Heb nog maar een paar afleveringen gezien, maar ga er zeker meer kijken!


avatar van Marita88

Marita88

  • 17 berichten
  • 81 stemmen

Ik vind Theroux een hele goede documentairemaker. Hij brengt het op een bijzonder onverschillige manier. Ik vind ook echt dat de Britse nuchterheid duidelijk naar voren komt.


avatar van Artemis

Artemis

  • 3868 berichten
  • 2395 stemmen

Iemand gisteren op BBC ''Louis Theroux: A Place for Paedophiles'' gezien ? Hij gaat op bezoek bij een instituut voor pedofielen waarvan de meeste al hun gevangenisstraf hebben uit gezeten maar te gevaarlijk zijn om vrij te laten. Hier bieden ze ook een soort van therapie aan waar ze na een aantal jaar in aanmerking kunnen komen voor vrijlating.


avatar van until my end

until my end

  • 14 berichten
  • 2 stemmen

Niet gezien, maar ben wel benieuwd dan. Blijven goeie programma's.


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1228 stemmen

Heb inmiddels de hele Theroux collectie op mijn pc. Die eerste afleveringen zijn ook goud waard. Kostelijk gelachen toen hij Aliens ging hunten, en hoe hij zich enorm opgelaten voelt op een swingers party. Hoogtepunt van wat ik tot nu toe van de eerste afleveringen heb gezien is het moment bij het WCW trainingsinstituut en hij helemaal wordt afgemaakt tot aan kotsen toe.

Theroux !


avatar van SanderSander88

SanderSander88

  • 605 berichten
  • 0 stemmen

Held.


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11900 berichten
  • 5305 stemmen

Gisteravond weer eens gekeken op Canvas, over de pedofielen. Zeer, zeer interessante en goede docu!


avatar van flipsyde

flipsyde

  • 858 berichten
  • 1712 stemmen

Ik heb al een tijdje geleden Louis Theroux: The Collection gekocht.

Zeker een aanrader wat mij betreft. Interessant, grappig en origineel. De dvd bevat o.a. een groot aantal Weird Weekends en de reportage Louis and the nazi's.

Louis is de man!


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1228 stemmen

Laatst weer eens een aflevering opgezet, Theroux's Demolition Derby. Schitterend hoe hij zich weer als het sulletje uitgeeft. Vooral bij de eerste coureur is het geniaal, die slaat hem een partij om de oren met redneck powerhouse oneliners. Het zal mij niks verbazen als Danny McBride zijn inspiratie hier vandaan heeft, het hadden broers kunnen zijn.


avatar van JDSsmetje

JDSsmetje

  • 6568 berichten
  • 2312 stemmen

Naast Canvas is Louis Theroux nu zelfs op commerciële zender 2BE te vinden. Vanavond om 23h05 kan je daar kijken naar Head for the Hills.


avatar van JDSsmetje

JDSsmetje

  • 6568 berichten
  • 2312 stemmen

Louis Theroux zit de laatste tijd op zodanig veel zenders dat hij niet meer te volgen valt. 2BE, Canvas, Nederland 3 en BBC. Nog?

Zelf nog maar 3 afleveringen gezien: Head for the Hills, The Nazis en Medicated Kids.


avatar van lars-pixar

lars-pixar

  • 1460 berichten
  • 3939 stemmen

Zaterdag op NED3 een film gezien genaamd Louis Theroux and Michel Jackson ging over Louis die een interview wou scoren met Micheal Jackson ik vond dit niet egt geweldig, Louis is erg stijf en straalt niet veel uit. 2,0*


avatar van lars-pixar

lars-pixar

  • 1460 berichten
  • 3939 stemmen

Ik heb net op NED3 Louis Theroux Love gezien (titel niet zeker) best filmpje maar straalt weer weinig uit. Nu komt de film Into Wild ben benieuwd.Veder niet bijzonder maar wel intressand. Ik heb er veel gemist van Louis maar ik ga op internet kijken of er meer zijn, want ik wil ze allemaal wel zien want ze zijn makkelijk te begrijpen en te volgen en niet te lang en altijd wel intresant. 2,0*

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.