• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.060 films
  • 12.206 series
  • 33.976 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.001 gebruikers
  • 9.371.747 stemmen
Avatar
 

Homeland

zoeken in:
avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12263 stemmen

Ben erg benieuwd, de serie is altijd super actueel en van deze tijd. Blijf het een sterke serie vinden.


avatar van 038Zwolle

038Zwolle

  • 40 berichten
  • 2 stemmen

Eerste 3 afleveringen nu gezien en het valt me een beetje tegen. Ik hoop echt dat het nog wat gaat veranderen in de komende afleveringen.


avatar van des1

des1

  • 1736 berichten
  • 993 stemmen

038Zwolle schreef:

Eerste 3 afleveringen nu gezien en het valt me een beetje tegen. Ik hoop echt dat het nog wat gaat veranderen in de komende afleveringen.

Op ééń of andere manier kan het huidige seizoen me inderdaad een stuk minder boeien. Vóór pleit dat het narratief erg dicht langs de realiteit van atoom besognes met Iran e.d. scheert... Tegen pleit dat ik het wel gehad heb met het hysterische van hoofdrolspeler Carrie. Misschien was het thrillerachtige van de serie die in Berlijn afspeelt wel wat erg spannend als contrast met de huidige serie. Misschien worden we allemaal ook wel een beetje moe van die k.t terroristen.


avatar van Breur

Breur

  • 355 berichten
  • 1010 stemmen

Sinds gisteren klaar met seizoen 6. Wat een tegenvaller. Het begon al niet al te best, lang wachten op een knaller in aflevering 4 of 5 meen ik. Daarna zakt het weer in. Het kat en muis spelletje werkte niet voor mij. De aflevering met Quinn en Astrid bij het huisje is nog wel even spannend, maar uiteindelijk eindigt het seizoen in mineur. Het gaat mij nu écht te veel op House of Cards lijken. Jammer.

En dan lees ik ook nog bij Jellesteeg dat er een seizoen 7 en 8 komen


avatar van Hoge Noorden

Hoge Noorden

  • 1 berichten
  • 0 stemmen

Homeland 6 viel niet mee. Waar serie 5 nog één van de sterkste in de reeks was, is dit seizoen duidelijk de zwakste. Veel ingewikkelde dialogen en weinig actie. Quinn was het enige lichtpuntje wat dat betreft. Het gezicht van Carrie staat vrijwel in iedere scene van dit hele zesde seizoen, op punt van instorten. Na een paar afleveringen wordt je daar erg flauw van. De verhaallijn is lastig te volgen, erg onsamenhangend allemaal.


avatar van Joy4ever

Joy4ever

  • 4609 berichten
  • 1832 stemmen

Huh? Saul zat toch in één van de auto's die ontplofte?

Enkel de aflevering met de scene Quinn en Astrid was idd erg spannend, voor de rest viel het me erg tegen. Meer drama dan spanning. En ook een ontzettend suf slot. Ik was al geen uitgesproken fan van Homeland maar ben wel blijven hangen, met name dankzij sterke seizoenen 4 en 5. Maar ik hou het nu voor gezien.


avatar van wimaroca

wimaroca

  • 762 berichten
  • 643 stemmen

Het zou interessant zijn geweest als we ook hier sterren zouden kunnen geven !!!!!!


avatar van Norman Mailer

Norman Mailer

  • 873 berichten
  • 657 stemmen

wimaroca schreef:

Het zou interessant zijn geweest als we ook hier sterren zouden kunnen geven !!!!!!

Daar is TVmeter, onder andere, voor in het leven geroepen.


avatar van wimaroca

wimaroca

  • 762 berichten
  • 643 stemmen

oke snap ik maar waarom hier niet?

Is toch geen moeite zou ik zeggen,

voor alle duidelijkheid,2 pracht sites !!!!!!!


avatar van des1

des1

  • 1736 berichten
  • 993 stemmen

Wanneer is het vervolg?


avatar van des1

des1

  • 1736 berichten
  • 993 stemmen

Vandaag (tsjee, wordt wel erg als ik antwoord geef op m'n eigen vraag)...


avatar van de grunt

de grunt

  • 4336 berichten
  • 1576 stemmen

Beter laat dan nooit. Aan deze serie begonnen en ik geloof soms m'n ogen niet zó goed.


avatar van tbouwh

tbouwh

  • 5809 berichten
  • 5400 stemmen

Eerste 2,3 seizoenen zijn ook erg goed ja


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.