• 15.755 nieuwsartikelen
  • 178.094 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.018 gebruikers
  • 9.372.602 stemmen
Avatar
 
banner banner

Gekijôban Perusona 3 Dai Ichi Shô (2013)

Animatie / Fantasy | 90 minuten / 97 minuten (director's cut)
2,75 4 stemmen

Genre: Animatie / Fantasy

Speelduur: 90 minuten / 97 minuten (director's cut)

Alternatieve titel: Persona 3 the Movie: #1 Spring of Birth

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Noriaki Akitaya

Met onder meer: Akira Ishida en Megumi Toyoguchi

IMDb beoordeling: 6,6 (1.045)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Gekijôban Perusona 3 Dai Ichi Shô

"The End of Everything Begins..."

Na middernacht, tussen de huidige en de volgende dag ligt er een verborgen uur, het donkere uur. Dit is het domein van de Shadows die het gemunt hebben op mensen die dit uur kunnen meemaken. Makoto Yuuki is zo'n mens. Hij sluit zich aan bij SEES een schoolclub die tegen de Shadows vecht.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Makoto Yuki / Pharos

Yukari Takeba

Mitsuru Kirijo

Akihiko Sanada

Fuuka Yamagishi

Shinjiro Aragaki

Shuji Ikutsuki

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Aric

Aric

  • 20 berichten
  • 71 stemmen

Deze film is gebaseerd op de populaire RPG persona 3. Toen ik deze film toevallig tegenkwam dacht ik: "toch maar even proberen". Want ik had gehoord dat het verhaal erg goed zou zijn maar de gameplay sprak me niet aan dus wellicht dat de film uitkomst kon bieden. Misschien wat stom om te denken gezien de dubieuze reputatie van game verfilmingen, maar ik had kort daarvoor nog een paar afleveringen gezien van Persona 4 the animation en vond ik best wel leuk.

Dit bleek met deze film echter niet het geval. Om te beginnen vond ik dat het hoofdpersonage wel een beetje meer emoties had mogen laten zien. Natuurlijk hebben ze het excuus dat hij zijn ouders om heeft zien komen bij een auto ongeluk maar dat maakt hem er niet boeiender op. En de rest van de personages wisten mijn aandacht ook al niet vast te houden. Een uitzondering is Junpei die als comicrelief wat luchtigheid met zich meebrengt.

Nog wel redelijke animatie maar Ik heb in ieder geval geen behoefte om te weten hoe het verhaal verder gaat.