• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.073 films
  • 12.209 series
  • 33.979 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.002 gebruikers
  • 9.371.830 stemmen
Avatar
 
banner banner

Fear Clinic (2014)

Horror | 95 minuten
1,89 48 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Robert Hall

Met onder meer: Thomas Dekker, Robert Englund en Fiona Dourif

IMDb beoordeling: 4,2 (4.752)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Fear Clinic

"Face Your Fears"

Door een tragedie krijgen vijf individuelen publieke aandacht. Dr. Andover wordt aangesproken om zijn expertise te verlenen en ze te helpen hun trauma's te overwinnen. Een jaar later leiden 'naschokken' van de gebeurtenis de overlevenden terug naar de kliniek, zoekend naar antwoorden. Terwijl ze zich voorbereiden op hun beurt in de spreekkamer, is Dr. Andover ervan overtuigd dat er iets kwaadaardigs gaande is.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van HALVE TAMME.

HALVE TAMME. (moderator series)

  • 13470 berichten
  • 1305 stemmen

De trailer ziet er zeker niet onaardig uit,ik ben benieuwd.


avatar van HALVE TAMME.

HALVE TAMME. (moderator series)

  • 13470 berichten
  • 1305 stemmen

avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2563 stemmen

Geinige poster.


avatar van Daan258

Daan258

  • 3671 berichten
  • 2445 stemmen

Haha, zag net dat Corey Taylor van Slipknot een rol heeft in deze film.


avatar van Corcicus

Corcicus

  • 2809 berichten
  • 3911 stemmen

Net naar beginnen kijken, maar gauw weer afgezet. Het zag er me toch te slecht uit.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12839 stemmen

Alsof je nog midden de jaren '90 zit.

De film probeert een interessant concept te verkopen. Iets met angsten enzo ... maar uiteindelijk is het een goedkoop excuus om er maar een flauw horrortje van te maken. De verklaringen waarmee ze uiteindelijk op de proppen komen zijn zo debiel ... je hoeft niet ver te kijken waar sommige horrorclichés hun oorsprong kennen.

Het begint al bij de "chamber". Een goedkoop uitziende prop die de meligheid van deze film goed illustreert. Lijkt ergens een beetje op de capsule uit Cronenberg's The Fly, maar 30 jaar later kom je daar niet meer mee weg. Ook de effecten verderop zien er écht niet uit en ogen vaak ook erg random.

Wel wat bekende namen. Een Dourif (maar niet papa) en een Englund, publiek verzekerd. En inderdaad Taylor, die weinig met z'n rol doet, maar hopelijk wel wat fans zal trekken. Maar baten doet het niet. Met het concept wordt niks gedaan, het oogt allemaal goedkoop en ondanks goede bedoelingen eindigt het in complete mineur.

1.0*


avatar van biohazard

biohazard

  • 22 berichten
  • 22 stemmen

Ik heb slechtere horrorfilms gezien dit was redelijk goed te doen


avatar van Rickyman

Rickyman

  • 1282 berichten
  • 2721 stemmen

Dit horrorfilmpje heeft wel enkele aardige horrormomentjes, maar zo vanaf halverwege is het alleen nog irritant geflikker met het licht. Erg vervelend en het rommelige verhaal kon mij ook al niet boeien.

Wel leuk om Freddy weer eens te zien en de overige acteurs deden het ook niet eens zo slecht.


avatar van Noodless

Noodless

  • 10041 berichten
  • 6177 stemmen

Zeer zwakke en vooral flauwe horrorfilm die weinig te bieden heeft. Zo is het verhaal belachelijk en de uitwerking ervan nog stompzinniger. Op gebied van spanning of horrormomenten schiet deze film duidelijk tekort. Overslaan zou ik zeggen. 2/10


avatar van Daan258

Daan258

  • 3671 berichten
  • 2445 stemmen

Noodless schreef:

Zeer zwakke en vooral flauwe horrorfilm die weinig te bieden heeft. Zo is het verhaal belachelijk en de uitwerking ervan nog stompzinniger. Op gebied van spanning of horrormomenten schiet deze film duidelijk tekort. Overslaan zou ik zeggen. 2/10

Niks aan toe te voegen.

1,0*


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Heerlijk laatste half uur. Het redt Hall een beetje, want de rest is vrij tam. Heerst een wat flauw, B-film sfeertje. Weinig authentiek. Dat komt in het laatste gedeelte wél dik in orde. Lekker oldschool sci-fi werk erin verwerkt. Die hangende baarmoeders, slijmerige gore, tentakel-werk. Good stuff Toch is Hall beduidend beter in het traditionele slasherwerk. Chromeskull 2 is een instant (cult)classic en daar is hier geen sprake van. Heb het idee dat hij een beetje naar From Beyond heeft gekeken, zie veel vergelijkkennissen.


avatar van MeteoraXV

MeteoraXV

  • 374 berichten
  • 330 stemmen

cool concept, corey taylor van slipknot ha leuk, spannend


avatar van kampsie1

kampsie1

  • 254 berichten
  • 263 stemmen

Vond dit toch wel te doen, geen hoogvlieger, maar ruim voldoende.


avatar van Boeikens

Boeikens

  • 4467 berichten
  • 5318 stemmen

Robert Englund staat niet altijd garant voor een geslaagde horrorfilm maar doet zeker hopen, echter ook hier is dit voor mij niet echt gelukt en dat lag zeker niet aan Englund zelf.

Het nogal flauw verhaal is een samenraapsel van alles en niets met een opbouw die me totaal niet lag. Geen sfeer noch spanning, geen actie noch gore enkel een weinig interessante mysterie die van het gegeven potentieel dat het thema angst toch bied niet echt gebruik maakt.

Naar het einde toe wil alles dan wel nog wat loskomen maar dan was voor mij het kalf al verdronken.

1,5*


avatar van Asw

Asw

  • 4 berichten
  • 5 stemmen

Goeie film met een goed verhaal.is de moeite waard.


avatar van Spartaan1986

Spartaan1986

  • 3612 berichten
  • 2167 stemmen

Als fan van de 1e Laid to Rest film had ik wel enige verwachtingen bij deze film van regisseur Robert Hall. Maar bijna alles is compleet waardeloos in dit langdradige flutwerkje. Het acteerwerk, de verhaallijn, de effecten, de gore. In alles schiet deze film zwaar tekort. Fiona Dourif doet het dan nog wel aardig als hoofdrolspeelster (net als in Curse of Chucky) maar voor de rest kan alles zo in de prullenbak.

1*