• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.148 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.086 stemmen
Avatar
 
banner banner

Donato and Daughter (1993)

Actie / Misdaad | 90 minuten
2,65 58 stemmen

Genre: Actie / Misdaad

Speelduur: 90 minuten

Alternatieve titel: Dead to Rights

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Rod Holcomb

Met onder meer: Charles Bronson, Dana Delany en Xander Berkeley

IMDb beoordeling: 5,7 (991)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Donato and Daughter

"Dead to Rights"

Dena Donato (Delaney) werkt bij de politie en krijgt de leiding over een team dat jacht maakt op een seriemoordenaar, die nonnen vermoordt. Op aandrang van haar superieuren neemt zij ook haar vader Mike Donato (Bronson) op in het team. Het speurwerk brengt hen weer nader tot elkaar.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Sgt. Mike Donato

Lt. Dena Donato

Det. Judy McCartney

Chief Hugh Halliday

Det. Petsky

Bobby Keegan

Det. Bobbins

Renata Donato

Chief Stone

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van U-96

U-96

  • 11875 berichten
  • 2064 stemmen

Vermakelijke film. Iets minder verhaal. Onwaarschijnlijk dat een succesvolle getrouwde vice-directeur van een groot bedrijf opeens zijn tijd verspilt in het vermoorden van nonnen.
Toch een echte Bronson-film waarin hij 't zoals altijd geweldig doet als een bijzonder type agent. Zijn rol lijkt erg op dat uit 'Ten to Midnight en de Family of Cops-trilogie'. De muziek was ook wel oké.

*3.0*

Waarom een halve ster, FisherKing? .. Zo slecht was hij toch niet ?


avatar van Leno

Leno

  • 5921 berichten
  • 4402 stemmen

Middelmatige thriller, met een gebrek aan spanning. Pluspunt is de rol van Dana Delany en Xander Berkeley, Bronson himself zet een niet meer dan redelijke rol neer. Er worden weinig politiedrama clichés vermeden, maar dankzij het aardige acteren best de moeite waard.

Overigens kwam Bronson, i.t.t. Family of Cops, nog aardig vitaal en fit over.


avatar van Popeye Doyle

Popeye Doyle

  • 276 berichten
  • 0 stemmen

Deze film is een ander type dat je van Bronson gewend bent. Geen genadeloze actiescenes maar een echte vader-dochter relatie die goed wordt weergegeven. Ook Bonnie Bartlett (Renata Donato) en Xander Berkeley zetten een prima rol neer.


avatar van RuudC

RuudC

  • 4636 berichten
  • 2529 stemmen

Je kunt stellen dat er redelijk wat mis is met Donato And Daughter, maar een vervelende film is het nergens. Het grootste mankement is simpelweg de originaliteit en daarmee ergens de overbodigheid (voor zover dat woord bestaat). Het is bijna een klassieke misdaadfilm zonder veel verrassingen. Charles Bronson heeft wel eens beter geacteerd, maar overtreft probleemloos de rest van de (B-)cast. Typische tv-film, waarin ik in ieder geval graag wat meer actie gezien had. Leuk voor een keer dus.


avatar van Zandadder

Zandadder

  • 2595 berichten
  • 3087 stemmen

Degelijke politiefilm die makkelijk wegkijkt.

Passende soundtrack en redelijk acteerwerk.

Heb me best goed vermaakt.


avatar van AniSter

AniSter

  • 2325 berichten
  • 1865 stemmen

Om met een opmerkelijk detail te beginnen: Kim Weeks speelde in deze film Andrea, de vrouw van de seriemoordenaar, en was in het echte leven de derde en laatste echtgenote van Charles Bronson (gehuwd in 1998). Kim Weeks speelde ook in de drie Family of Cops films met Bronson, waarvan in de laatste (1999) als zijn echtgenote.

Deze film Donato and Daughter was best goed en beter in vergelijking met de latere Family of Cops films. Het verhaal zat goed in elkaar en de cast was prima, Berkeley speelde de rol van Loring prima. Een minpunt vond ik de afronding van de film. Ik had verwacht dat er nog teruggekomen zou worden op Dorothy. Afgezien van dat was de film boeiend met zelfs enkele spannende momenten. En Bronson zelf? Je merkt dat alles wat rustiger gaat; hij was 72 in deze film.


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7588 berichten
  • 7497 stemmen

Redelijke misdaadfilm met weinig spanning.