• 15.746 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.338 stemmen
Avatar
 
banner banner

Naked As We Came (2013)

Drama | 84 minuten
2,50 4 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 84 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Richard LeMay

Met onder meer: Ryan Vigilant en Karmine Alers

IMDb beoordeling: 6,1 (2.068)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Naked As We Came

"It's never too late."

Na een onverwacht telefoontje haasten Laura en haar broer Elliot zich naar huis. Hun moeder Lilly blijkt ernstig ziek te zijn. Bij haar in huis woont de jonge aantrekkelijke onbekende Ted. Laura en Elliot zijn lang niet meer thuis geweest en de ziekte van hun moeder zorgt ervoor dat ze zich bewust worden wat er in hun leven fout gegaan is. Lilly was een controlezieke vrouw maar is zachter geworden. Voordat ze dood gaat hoopt ze dat ze haar kinderen nog wat mee kan geven. Deze voelen echter rancune omdat hun dromen niet uitgekomen zijn. Bovendien proberen ze erachter te komen wat Ted met hun moeder te maken heeft.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Een hele aardige melancholieke, enigszins melodramatische, kleine low budget film over afscheid nemen, gekrenkte ego's , bittere verwijten, oude conflicten, verbintenissen aangaan, nieuwe kansen en vrede sluiten. Een dan weer pijnlijk dan weer grappig verhaal met een goede cast en mooie muziek.