• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.236 stemmen
Avatar
 
banner banner

Endless Love (2014)

Drama / Romantiek | 103 minuten
2,95 250 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 103 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Shana Feste

Met onder meer: Gabriella Wilde, Alex Pettyfer en Bruce Greenwood

IMDb beoordeling: 6,2 (49.053)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 20 maart 2014

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Endless Love

"Say Goodbye To Innocence"

Verhaal over twee jonge geliefden, David en Jade. Echter, hun passie voor elkaar is voor de ouders van Jade te heftig en haar vader verbiedt David nog langer met haar om te gaan. Uit wanhoop om Jade weer te mogen zien beraamt David een plan dat ernstige consequenties heeft.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Erg voorspelbaar....maar wel vermakelijk. Endless Love kent een lovestory die je al snel wel kan gaan voorspellen met hoe dit af gaat lopen. En zo loopt het ook af. Maar zo af en toe is zo'n filmpje best leuk. De chemie tussen de 2 hoofdrolspelers is aanwezig en Bruce Greenwood zet een sterke rol neer van een eikel van een vader die niet snapt dat alles wat hij doet fout is. Gabriella Wilde is trouwens een leuke meid, zeker niet onprettig om naar te kijken. Ze komt ook sympathiek over, waardoor het happy end ook wel gewenst is. Ik had alleen gedacht dat David zijn schoonvader zou redden in plaats van andersom. Maar daardoor kon pa wel de dood van zijn zoon eindelijk verwerken, dus op zich is dit ook weer niet zo heel verrassend.

Leuk tussendoortje.

3*


avatar van blurp194

blurp194

  • 5495 berichten
  • 4194 stemmen

Meh.

Van het ene cliche in het andere. Bah wat een zeurend drama levert dat hier op. Misschien niet onverdienstelijk gespeeld, maar een paar van de prutserig slechte edits irriteren me zodanig dat dat ook geen punten meer krijgt. Blijft alleen het verhaal en het smoeltje van hoe-heet-ze-ook-weer over. En dat verhaal is te suf voor woorden, en van dat soort smoeltjes zijn er duizenden. Ik zie ze liever in een wat dapperdere film.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Remake van de gelijknamige (waardeloze) film uit 1981, die op het origineel voor heeft dat de cast mensen bevat, die wel kunnen acteren. Het is een enorm lief verhaal over enorm brave tieners, van wie er één ’n enorme klootzak als vader heeft. Bruce Greenwood is geknipt voor die rol.

Het blijft allemaal iets te veel binnen de lijntjes en had anno nu best wat spannender mogen zijn. Maar wie uitkijkt naar een stukje onvervalste tienerromantiek zal deze film zeker kunnen waarderen.


avatar van tbouwh

tbouwh

  • 5810 berichten
  • 5402 stemmen

Valt zeker niet tegen, wat je gezien de scores hier toch wel zou verwachten. Zoetsappig ja, en als ik de naam Alex Pettyfer hoor gaan mijn alarmbellen ook al rinkelen, maar nadat ik de film heb gezien moet ik toch constateren dat ik me nooit echt gestoord heb. Sterker nog, dit is best een mooie film, waarin het acteerwerk geloofwaardig is en het plot degelijk uitgewerkt.
Pettyfer weet Wilde veel te makkelijk te verleiden ( nadat ze 4 jaar lang thuis bij pappie heeft gezeten ) en de verregaande naïviteit van Wilde is ook bedenkelijk, maar verder spelen ze toch een aangenaam koppel, waarbij Pettyfer door zijn bescheidenheid nog wel meevalt. Wilde heeft naast haar schoonheid ( als ze daarop is gecast, hebben ze wel de goeie te pakken ) oook nog een sympathieke uitstraling, waardoor het geen straf is naar deze film te moeten kijken.
Het geheel wordt nog versterkt door een goed plot, waarbij Greenwood aan het einde gedwongen wordt te kiezen tussen zijn 'tegenspeler' en zijn materiële verlangers. Een geweldige rol ook van Greenwood, die zijn rol goed neerzet. Ook de moeder van Wilde en de vader van Pettyfer zetten hun rol goed neer, en compenseren op acteergebied wat Pettyfer en Wilde laten liggen. Voeg daar mooie muziek, af en toe fijne natuurbeelden en een degelijke regie aan toe, en deze film weet wel 4* te scoren bij mij.
Minpunten waren zoals gezegd de naïviteit en de ongeloofwaardigheid aan het begin, maar naarmate de film vordert wordt dat minder. Aan het eind overheerst een 'dat viel reuze mee'-gevoel.
Goed, 4*


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14534 berichten
  • 4518 stemmen

Niet eens heel slecht. Ja, het geheel is mierzoet en nogal clichématig, maar de sfeer is fijn en het centrale koppel is best leuk. De muziek past mooi en klinkt lekker en af en toe zit er best een mooi shot in (die op dat vliegveld met de rood beklede trappen). Jammer wel dat Greenwood niet meer maakt van zijn rol maar nu nogal een eendimensionale klootzak is. Niet dat het de film er naar is hier een diepgaand sociaal portret te maken, maar iets meer nuance had best gemogen. Op momenten laat hij het zien, maar te weinig, en dat is wel de grootste afknapper aangezien een groot deel van de film rond hem en zijn afkeer jegens David draait. 2,5*.


avatar van moviemeter456

moviemeter456

  • 10 berichten
  • 1 stemmen

Na de recensies gelezen te hebben toch Endless Love gekeken.

De recensies beloven erg weinig. Maar juist door de recensies te lezen viel

de film zwaar en zwaar en zwaar tegen. Anders had ik het gek genoeg waarschijnlijk

best een nuchtere film gevonden. Een cliché is het zeker, maar dat is maar net waar je van houdt.

Zoals ik bij de recensies al eerder las, je word niet in spanning gehouden. Hier sluit ik

me zeker bij aan. Er waren een aantal scénes waarbij ik dacht 'Oh nee, daar gaan we weer.' Dit komt door de ''Charmes'' van Alex Pettyfer, hier kan ik mij zelf best aan ergeren maar er zijn ook mensen die juist daar helemaal bij weg zwijmelen. Dus als je echt geniet van films die niet spannend zijn maar wel té romantisch, dan zou ik de film zeker aanraden. Zo ieder zijn eigen mening.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

"My first love was everything all at once. The kind that you never fall back from. Never try to. Never want to. My love's so big. So strong. It never dies. Never fades. Never losses its electricity. The kind of love you fight for. The kind of boy you fight for."

Alex Pettyfer, wat ben jij eigenlijk cute zeg. Dat zag ik in Magic Mike natuurlijk al, maar nu misschien nog wel beter. David zijn verliefdheid op Jade is aandoenlijk. De twee hebben een fijne chemie samen. Daardoor vergeet je even hoe vreselijk cliché het verhaal is en dat je dit al tig keer gezien hebt. The Notebook, anyone? Maar ach, echt storend is het niet. Ik hou wel van die beginnende, prille verliefdheden. David is charismatisch, Jade is lief. Het acteerwerk viel me positief mee, de ouders zetten sterke personages neer en zorgen voor emotionele scenes. De soundtrack van deze film is zeer sterk en tilt de film naar een hoger niveau.

Alex en Gabriella wisten mij te overtuigen met hun liefde voor elkaar. Lekker even gezwijmeld, fijn.


Heerlijk romantische feel good movie. Voor wie van dit genre houdt zeker kijken!


avatar van scorsese

scorsese

  • 13169 berichten
  • 11078 stemmen

Aardige film over een jongen en meisje die verliefd raken, alleen waarbij de vader van het meisje er niet mee eens is. Een romantische film met vrij standaard personages en een voorspelbaar verloop. Maar je krijgt gewoon wat je verwacht, en de film zakt nergens in, ziet er goed uit en ook de cast is prima.


avatar van Ste*

Ste*

  • 2072 berichten
  • 1387 stemmen

Hm, lastig wat ik hier van moet vinden. Je zou kunnen zeggen dat het allemaal wat over de top is, helemaal met die brand op het laatst, en dat je al aan ziet komen een van de twee de ander gaat redden. Ook is het allemaal een beetje bordkarton, met een overdreven knap meisje, haar rijke familie en eikel van een vader, en natuurlijk het wat uitgemolken romantische concept.

Maar aan de andere kant wist het mij persoonlijk wel te pakken, en vond ik heel het verhaal wel oprecht aangrijpend. Zal er ook wel mee te maken hebben in welke stemming je zelf bent en of je een beetje openstaat voor de romantiek (en de clichés die daarbij horen). Geen meesterwerk, maar voor mij persoonlijk wel een oke film.

3,5*


avatar van IH88

IH88

  • 9733 berichten
  • 3185 stemmen

“There was a girl. A beautiful girl surrounded by people. Yet utterly alone.”

Endless Love kijkt verrassend lekker weg. Er zitten te veel tiener romcom clichés in en je weet na een minuut al waar het heengaat, maar Wilde en Pettyfer hebben een opvallend goede chemie. En Bruce Greenwood als “pappa schurk” is altijd leuk. Het had misschien iets origineler gekund, maar Endless Love is door de acteurs een fijne film geworden waar je ook je vriendin een plezier mee zal doen. Dubbel kijkplezier.


avatar van dualcia

dualcia

  • 953 berichten
  • 2311 stemmen

Romantische drama’s zijn niet mijn favoriete genre film, maar ik was geïntrigeerd door Endless Love, omdat het ergens een thriller/mystery-element leek te bevatten. Helaas viel dat tegen, maar ik heb me niet verveeld. Het verhaal van de twee tieners wordt sfeervol gebracht en dit zorgt ervoor dat de aandacht vastgehouden wordt. Uiteindelijk toch te clichématig en voorspelbaar om hoog te scoren.

Voordeel van de twijfel met *3


avatar van Black Math

Black Math

  • 5430 berichten
  • 1753 stemmen

Vervelend. Genoeg films gezien waarin ouders het niet eens zijn met de keuze van een partner voor hun kind; soms hebben ze gelijk, soms niet. Soms zijn er goede bedoelingen, soms niet. Je hoeft maar even te kijken en je weet al in welke categorie deze film past. Het is allemaal voorspelbaar op de brand na waar de schoonzoon wordt gered door de vader in plaats van andersom, maar dat is een detail, en sentimenteel. 1,5*.


avatar van AnyaH

AnyaH

  • 431 berichten
  • 352 stemmen

Heerlijke romantische film over het bekende verhaal van de vader die te beschermend is en geen jongen goed genoeg voor zijn dochter vindt. In deze remake van de oorspronkelijke film uit 1981 met Brooke Shields en Martin Hewitt, loopt het verhaal wat anders dan het origineel. En in het boek, waar alles van afgeleid is, is het verhaal ook weer anders. Ach, de film vond ik leuk om naar te kijken. Weinig verrassingen, wel een aantal cliches, maar dat vond ik niet afdoen aan deze film. Spelers waren prettig om naar te kijken, muziek ook aardig. Gewoon lekker relaxed gekeken.


avatar van mrklm

mrklm

  • 11419 berichten
  • 9920 stemmen

De oorspronkelijke Endless Love uit 1981 staat te boek als één van de slechtste films die genomineerd werd voor een Oscar (voor de titelsong van Lionel Richie, een duet met Diana Ross). Ondanks een op papier sterke ondersteunde cast (met verder ook Joely Richardson en Robert Patrick) is dit bepaald geen verbetering. Een houterige Pettyfer speelt de rol van David die valt voor de steenrijke Jade [Gabriella Wilde] die sinds de dood van haar broer in haar schulp is gekropen. Jades vader [Bruce Greenwood] ziet David niet zitten en blablabla. Pak de clichébingokaarten er maar bij: altijd prijs!