• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.966 gebruikers
  • 9.370.166 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Girl Most Likely To... (1973)

Komedie / Misdaad | 73 minuten
2,20 5 stemmen

Genre: Komedie / Misdaad

Speelduur: 73 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Lee Philips

Met onder meer: Stockard Channing, Ed Asner en Jim Backus

IMDb beoordeling: 7,3 (1.682)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Girl Most Likely To...

"They treated her like a dog. Now, she's a fox. And she's going to make them pay."

Het 'lelijk eendje' Miriam Knight (Channing) is al jarenlang het doelwit van pesterijen op haar school. Door een ernstig auto-ongeluk moet ze plastische chirurgie ondergaan, waardoor ze beeldschoon wordt. Miriam zint nu op wraak tegen de mensen die haar vroeger pestten.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van clubsport

clubsport

  • 3810 berichten
  • 6939 stemmen

In de filmencyclopedie word deze film omschreven als een knappe komedie , hoe ze tot deze conclusie zijn gekomen is me een compleet raadsel want er is weinig knaps aan deze slappe komedie te ontdekken .

Channing speelt hier het lelijke eendje dat op de campus door alle jongens word genegeerd en vaak op een flauwe manier voor lul word gezet .

Ze geeft regelmatig hier op een laconieke manier via een voice over wat commentaar op zodat je als kijker de indruk krijgt dat ze het niet al te zwaar opneemt .

Als ze vervolgens eenmaal getransformeerd volledig overboard gaat door te gaan moorden op iedereen die haar heeft gedumpt of heeft belazerd dan komt dat toch wel flauw en bizar over , verder is daar ook weinig komisch aan te ontdekken omdat de wraak zoiezo niet in verhouding staat tot wat men haar heeft aangedaan

Bovendien zijn de moorden zelf erg kinderachtig uitgedacht en uitgewerkt .

Het feministische ondertoontje is ook hetgene wat me het meest dwarszit , moord als komische sidekick

en gerechtvaardigd puur alleen omdat een vrouw is afgewezen als zijnde onaantrekkelijk .

Draai de sexerollen en het plot voor de grap eens om ( een nerd die geen vrouwen kan krijgen , iets wat trouwens in het echt veel vaker voorkomt ) en die alle meiden die hem afwezen om zeep helpt , deze film zou nooit als komedie in die hoedanigheid gemaakt kunnen worden .