• 15.804 nieuwsartikelen
  • 178.307 films
  • 12.224 series
  • 34.004 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.377.055 stemmen
Avatar
 
banner banner

Penthouse North (2013)

Thriller | 90 minuten
2,76 130 stemmen

Genre: Thriller

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Joseph Ruben

Met onder meer: Michelle Monaghan, Michael Keaton en Barry Sloane

IMDb beoordeling: 5,5 (6.276)

Gesproken taal: Engels en Arabisch

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Penthouse North

Achtervolgd door een tragische gebeurtenis uit haar verleden, ontsnapt de fotojournalist Sara Frost aan de wereld in een chique penthouse in New York. Maar de wereld komt haar achterna in de vorm van de wraakzuchtige, sadistische crimineel Hollander die op zoek is naar een fortuin aan gestolen diamanten die verborgen liggen in het appartement. Gevangen en buitengesloten van de wereld moet Sara de kracht vinden om een eindeloze nacht van fysieke en psychische marteling te overleven.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Piratje

Piratje

  • 414 berichten
  • 421 stemmen

Uiterst doorzichtige thriller, waarin heel wat doorzichtige tegenstrijdigheden zitten en spanning mist.

Ook de vertolking laat erg te wensen over.

Er is heel weinig over te vertellen omdat het oppervlakkig verhaal inhoudloos en voorspelbaar is en buiten wat kunstmatige spanningen een oorlogsverleden bovenhaalt en koppelt aan onbekende relaties die tijdens een wandeling ineens de echtgenoot doden. Een erg onnatuurlijk gebeuren om toch maar aandacht te krijgen.

Geld en diamanten worden er gewoon bijgesleurd om toch maar wat items te kunnen behandelen, als argumenten, terwijl de vermoorde echtgenoot blijkbaar veel meer wist en de blinde fotografe evenmin zuiver speelt.

Zelfs het plot komt erg belachelijk over.

Helemaal ondermaats, tijdverlies en zeker geen aanrader voor wie van een echte thriller houdt.

Als score is het minste nog teveel. 0,5*


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7281 stemmen

Tussendoor-thriller.

Een tussendoortje dat amper weet te beklijven of het moet aan Keaton liggen, die nog wel wat indruk weet te maken. Verder vooral een standaard thriller die van voorspelbaarheid aan elkaar hangt en daardoor nogal wat spanning ontbeert.

Doorsnee.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13169 berichten
  • 11078 stemmen

Redelijke film waarin een blinde vrouw in haar appartement wordt belaagd door twee mannen. Een dun verhaaltje vol clichés die gepaard gaan bij een thriller als deze. Hier en daar komt het ook wel ongeloofwaardig over. Desalniettemin kijkt de film gemakkelijk weg vanwege de korte speelduur en een aardige rol van Michael Keaton.


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8588 stemmen

Een goede thriller/drama/mysterie film...

Spannend verhaal...

Prima acteerwerk...

Bekende acteurs Barry Sloane (TV Serie: Revenge) en

Michael Keaton ...

Perfect achtergrond geluid/muziek

(Dolby Digital)...

Mooi HD kwaliteit breedbeeld...

Heerlijk genoten...


Een prima thriller die lekker wegkijkt en de spanning blijft tijdens de hele film goed voelbaar.
De film verveelt geen moment ook al is hij redelijk voorspelbaar.

De intro van het personage Sara Frost vind ik persoonlijk wel erg kort en oppervlakkig maar dat hindert verder niet. Het plot is simpel, maar zeker niet slecht uitgewerkt.
Storend is het feit dat het vertolken van de rol van een blinde vrouw door Michelle Monaghan wel heel stuntelig overkomt.
Keaton daarentegen zet een uitstekende acteerprestatie neer.

Geniaal is trouwens de scene aan het einde van de film waarbij de zwarte kat Shade van Sara in beeld komt na het overleven van de val.

Een thriller die zeker de moeite waard is: 3 sterren