We're the Millers (2013)
Genre: Komedie
Speelduur: 110 minuten / 118 minuten (extended cut)
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Rawson Marshall Thurber
Met onder meer: Jason Sudeikis, Jennifer Aniston en Emma Roberts
IMDb beoordeling:
7,0 (519.607)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 29 augustus 2013
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Prime Video
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot We're the Millers
David Clark is een kleinschalige drugsdealer die het houdt bij het handelen met volwassenen en dus absoluut niet in zee gaat met de jeugd. Alles gaat van een leien dakje, tot hij onverwachts genoodzaakt is voor het grote geld te gaan. David besluit op een slimme en valse manier een gezin te stichten met de buren, wat deel uitmaakt van een plan om een grote hoeveelheid wiet de VS in te smokkelen vanuit Mexico.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (7,0 / 519607)
- Trailer (YouTube, ondertiteld)
- Pathé Thuis: vanaf € 9,99 / huur € 2,99
- Kijk op Amazon Prime
Social Media
Acteurs en actrices
Rose O'Reilly
David Clark
Casey Mathis
Kenny Rossmore
Edie Fitzgerald
Donny Fitzgerald
Brad Gurdlinger
Melissa Fitzgerald
Pablo Chacon
One-Eye
Video's en trailers
Reviews & comments
Waku
-
- 5458 berichten
- 6492 stemmen
Vlotte komedie met een aantal leuke momenten.
Vermakelijke 2 uur.
Afiteling zeker blijven kijken. ook grappig.
3*
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Leuke recensie
Dank je wel, was ook wel een leuk bericht van van je 
tattoobob
-
- 8198 berichten
- 2567 stemmen
Leuke wegkijkert....kep een aantal keer flink in een deuk gelegen,Jason Sudeikis vind ik niet zo geweldig....maar goed kep wel van de film genoten!!
Aanrader 
Kondoro
-
- 11521 berichten
- 2865 stemmen
Wat een geniale film! Ik vond hem zeer geslaagd en keer met plezier naar!
4.0!
Alonzo
-
- 141 berichten
- 109 stemmen
Leuke grappige film. Zeker een aanrader.
Mooiste stukje spoilers!
"suck my dick or give me 10.000 peso's"
Geweldig!
ladybug
-
- 75 berichten
- 520 stemmen
Leuke feelgood film. Goed verhaal en geweldige grappen.
De chemie tussen de acteurs is ook prima. Heb me geen moment verveeld.
Alleen het einde werd snel afgeraffeld, dat was jammer.
goldberg68
-
- 37 berichten
- 5 stemmen
Wat een goede comedy bijna alles was goed in de film heb hem gekeken in de bioscoop samen met mijn dochter van 14 maar die vond hem ook top.
mijn cijfer 4.5
horizons
-
- 5688 berichten
- 2406 stemmen
Eindelijk nog eens een echt leuke komedie.
De timing van de acteurs was best wel goed over het algemeen.
Daan258
-
- 3671 berichten
- 2445 stemmen
Had hier eerlijk gezegd niet heel veel van verwacht, maar wat heb ik me onwijs goed met deze film vermaakt zeg. Heel veel leuker dan ik had gedacht.
Heb echt af en toe goed kunnen lachen om alle erg leuke en onwijs flauwe grappen.
Acteerwerk was ook dik in orde, vooral Jason Sudeikis was top in deze film.
Zeker één van de betere comedy's van dit jaar.
Dikke 3,5*
TMP
-
- 1891 berichten
- 1717 stemmen
Dit soort films heeft de neiging om vaak nogal snel te flauw te worden, maar ik heb mij prima vermaakt met We're the Millers. De familie was goed samengesteld, vier leuke personages met een goede onderlinge chemie. Aardige humor en behoorlijk acteerwerk. Jennifer Aniston heeft hier bovendien net als in Horrible Bosses een erg leuke rol. Zeer vermakelijk.
Barry83
-
- 714 berichten
- 698 stemmen
Prima film, met zeker aantal grappige momenten. Ook verhaal kijkt vlot weg. Jennifer Aniston als stripper is natuurlijk ook niet verkeerd 
DiskjockeyEast
-
- 426 berichten
- 362 stemmen
Grappige film .. haalt het net niet bij Horrible bosses, maar kijkt heerlijk weg.. vooral de nepzoon is goed gecast!
merijn82
-
- 1931 berichten
- 460 stemmen
Tja, We're the Millers...
Laat ik beginnen te zeggen dat ik mij er over het algemeen wel mee vermaakt heb. Het kijkt lekker weg, ondanks dat het misschien een tikkeltje te lang doorgaat. De acteurs doen het naar behoren; Kenny steelt overigens de show. Moest bij vlagen wel erg om hem lachen, met name als hij ineens gaat rappen! Verder is de humor over het algemeen wel flauwtjes, maar dat is niet altijd erg. Het niveau in grappen neemt wel af naarmate de film duurt, mede ook omdat het over het algemeen sexgetinte grappen worden. Daar heb ik niet zo veel mee, iets te puberaal en makkelijk.
Wat ik echt jammer vind, maar overigens wel in de lijn der verwachting lag, is dat de film weer eindigt in zoetsappig en enigszins moralistisch geneuzel. Waar het in het begin nog boven de middelmaat (in dit genre) uitsteekt zie je op een gegeven moment al mijlenver van te voren aankomen dat er naar 'een echt gezinnetje' toegewerkt wordt. Want dat is toch zo fijn... En drugs zijn natuurlijk héél slecht dus daar neemt de hoofdpersoon ook afstand van. En zo eindigt het toch weer erg gemiddeld allemaal.
Maar goed, al met al nog 3*.
kos
-
- 46695 berichten
- 8852 stemmen
Begon heel aardig, maar werd zo'n beetje op de helft, vanaf dat ze die andere familie tegenkwamen, steeds maar slechter tot soms wel onuitstaanbaar.
Jammer.
Alleen Kenny was wel leuk.
Angelo2
-
- 681 berichten
- 3069 stemmen
Eindelijk weer is een leuke komedie. Heb een paar keer goed kunnen lachen en daar kijk je zo'n film toch voor. De familie is goed gecast maar vader en zoon waren toch het leukst. Bij die scene waarbij ze die agent in natura wouden omkopen liepen de tranen over me wangen. Just pretend you suck a girl[, hilarischisc! spoiler] Een 8
Spetie
-
- 38871 berichten
- 8160 stemmen
Bij komedies uit genres zoals deze bekijk ik de laatste jaren de trailers niet meer, omdat je dan vaak het leukste al gezien hebt. Hoe minder je vooraf weet, hoe leuker achteraf de ervaring kan zijn is mijn insteek. We're the Millers is zeker een leuke ervaring gebleken. Een paar keer goed gelachen en leuke personages en situaties, zorgen voor een leuke avond.
Zo iemand als Jason Sudeikes, die meestal de bijrolletjes in dit soort films speelt, doet het hier vrij goed. Hij weet zijn personage vrij overtuigend neer te zetten en heeft een goede komische timing. Maar ook de rest van ”het gezin” zit goed in elkaar. Jennifer Aniston speelt hier eindelijk eens een iets andere rol, dan we haar haar gewend zijn en dat doet ze erg goed. Dat ondeugende ligt haar goed, maakt haar komischer en afwisselender. Toch wordt de show hier gestolen door Will Poulter. Als nerd zet hij niet alleen het sympathiekste en meest meelevende personage neer, maar daarnaast belandt hij ook nog eens in meest komische en vaak ook pijnlijke situaties. Emma Roberts maakt het gezin compleet, voldoet net, maar is wel de minste van het stel.
Naast de vier hoofdrolspelers, belanden ze ook in komische situaties en is het scenario vrij goed en scherp geschreven. Ed Helms heeft een leuke bijrol en het einde is zowaar ook eens een keer niet zo overdreven moralistisch. Soms is het wel wat flauw en soms gaat men bijna de fout in om het teveel richting plas, poep en seksgrappen op te sturen, maar gelukkig gebeurt er daarna dan al snel weer iets leuks, al moet je hier zeker geen subtiele humor verwachten.
Kortom,scherp geschreven, fijne personages, leuke situaties en de fijne avond is al bijna gegarandeerd.
3,5*
egelhunter
-
- 502 berichten
- 693 stemmen
Erg leuke film! Wat heb ik gelachen.
In mijn ogen de leukste film van het jaar, zelfs leuker dan The Hangover 3.
En Jennifer Aniston... damn die ziet er nog erg goed uit 
4*
Masterkeeltie
-
- 346 berichten
- 552 stemmen
Wat een heerlijke frisse komedie, het is gewoon heerlijk gieren/lachen brullen, leuke personages allemaal zo hun charmes. En damn wat ziet Aniston er nog ongelooflijk goed uit
.....
1 van de meer geslaagde komedies van dit jaar.
4.0*
mock turtle
-
- 594 berichten
- 610 stemmen
Geweldige film. En niet alleen omdat we meerdere malen hééél hard hebben moeten lachen, maar ook omdat de karakters ook nog eens erg vertederend bleken. Zelfs Aniston irriteerde niet. Dit lijkt me geen film dat een deel twee krijgt, maar zou van mij zeker mogen!
Justinw
-
- 5378 berichten
- 1803 stemmen
Snap alle goeie recensies niet zo eigenlijk.
Vond het wel oké. Maar steekt niet boven de andere middelmatige 13 in een dozijn komedies uit. Aniston is leuk om naar te kijken, en op een paar aardige grappen na, waarvan de meeste al in de trailer zitten vond ik er weinig aan.
otherfool
-
- 18519 berichten
- 3403 stemmen
Idee was eigenlijk leuker dan de uitvoering. We're the Millers mist vooral scherpte, echt goede oneliners zijn er ook al niet en de film had kunnen doen met minder opzichtige 'familie is eigenlijk toch best belangrijk' meuk. Begrijp me goed, er zitten echt wel leuke stukken in maar hilarisch wordt het nimmer en met alleen maar lomp gedoe kom je er ook niet. Wat was Dodgeball dan toch oneindig veel beter....
2*.
olbo
-
- 304 berichten
- 2156 stemmen
Toch een poging gewaagd. Aardig begin, maar halverwege zakte mijn aandacht weg. Laatste half uur niet meer gezien. Niet boeiend genoeg.
olbo
-
- 304 berichten
- 2156 stemmen
Vind ik eigenlijk meestal ook. Maar na ander half uur heb ik toch een aardig goed beeld. Of het moet een uniek einde geweest zijn. En het is voor mezelf ook een registratie.
DiKKe_OsCaR
-
- 406 berichten
- 2034 stemmen
En drugs zijn natuurlijk héél slecht dus daar neemt de hoofdpersoon ook afstand van.
Ehm, misschien had je wat minder snel moeten wegzappen en ook de laatste seconden van de film bekijken (dus vóórdat de zogenaamde 'bloopers' komen)..
Grappige film die wat mij betreft toch een stuk beter is dan de gemiddelde comedy in dit genre.
Gerelateerd nieuws

Netflix verwijdert vandaag 53 titels, dit zijn de best beoordeelde
Bekijk ook

Disconnect
Drama / Thriller, 2012
147 reacties

Tina
Documentaire / Biografie, 2021
12 reacties

The Doors: When You're Strange
Documentaire / Muziek, 2009
104 reacties

Hitting the Apex
Documentaire / Sport, 2015
3 reacties

The Butler
Drama / Biografie, 2013
141 reacties

The Mitchells vs. the Machines
Animatie / Avontuur, 2021
32 reacties
Gerelateerde tags
mexicokamperendenver, coloradodrugsdealerfireworksdrug smugglingcarnavalwitness protectionpolitiestripperrondritbendemarihuanabreaking the fourth walldrug stealing man childdrugsdrug lordfamiliedrug bust first kissstrip tease roadmoviedeahomeless girldrug syndicatedrug gang4th of julydrug moneypretend familyrv
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









