• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.379 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.103 gebruikers
  • 9.377.779 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Right Kind of Wrong (2013)

Komedie / Romantiek | 95 minuten
2,78 67 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Canada

Geregisseerd door: Jeremiah S. Chechik

Met onder meer: Catherine O'Hara, Ryan Kwanten en Sara Canning

IMDb beoordeling: 6,1 (10.293)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Right Kind of Wrong

"Leo just met the love of his life. At her wedding."

Leo Palamino (Ryan Kwanten) is een schrijver die gedwongen is om als afwashulp te werken om zo de eindjes aan elkaar te knopen. Zijn ex-vrouw maakt zijn vele gebreken publiekelijk door een boek te publiceren onder de naam 'Why You Suck'. Wanneer Leo Colette (Sara Canning) ontmoet, nota bene op haar bruiloft, zet hij alles in het werk om het hart van de vrouw van zijn dromen te veroveren.

logo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12852 stemmen

Matig.

Eenvoudige film die zich eigenlijk enkel visueel een beetje weet te onderscheiden. Chechik doet echt z'n uiterste best om er zo'n idyllisch mogelijk filmpje van de maken en slaagt daar eigenlijk nog best goed in. Ziet er af en toe wel een beetje fake uit, maar de locatie is absoluut een meerwaarde, het kleurgebruik doet er een roos schepje bovenop.

Verder een simpele romcom. Af en toe een geslaagde grap, een paar geinige bijrolletjes en duidelijke zwart/wit personages die hun rol net iets teveel afhaspelen. Enkel de Indische familie was een leuke toevoeging, de rest is allemaal iets teveel bandwerk.

Duurt niet zo lang, de film wordt nergens vervelend en balanceert de hele tijd op het randje van kitsch. Groots is het zeker niet, maar wel best aan te gluren. Al is het er wel eentje die ik morgen alweer vergeten ben.

2.5*


avatar van blurp194

blurp194

  • 5500 berichten
  • 4196 stemmen

Fijn filmpje.

Een simpele romcom, met een fijn traag tempo zodat er een soort ongehaaste en ongedwongen relaxte sfeer over de film hangt. Ryan Kwanten maakt het meest van zijn antiheld personage, en Sara Canning is een prima onderwerp voor zijn ongepaste verliefdheid. Het geheel speelt zich af tegen de achtergrond van een erg mooi stukkie natuur. Wel wat erg braaf en cliche hier en daar, maar dat past wel bij het genre.

Geen dijenkletsers in de humor, maar toch af en toe erg grappig. Leuk.


avatar van Bridget Jones

Bridget Jones

  • 9 berichten
  • 16 stemmen

Weer eens een supergrappige romcom. Ik vond het wel een origineel verhaal, hij kijkt lekker weg.