• 15.803 nieuwsartikelen
  • 178.307 films
  • 12.224 series
  • 34.004 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.377.017 stemmen
Avatar
 
banner banner

Valentino (2013)

Komedie / Romantiek | 89 minuten
2,38 314 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 89 minuten

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Remy van Heugten

Met onder meer: Najib Amhali, Elise Schaap en Derek de Lint

IMDb beoordeling: 5,4 (773)

Gesproken taal: Italiaans, Nederlands, Arabisch en Engels

Releasedatum: 21 maart 2013

Plot Valentino

Valentino (39) is een succesvolle Italiaanse Maserati-verkoper en heeft een relatie met Monique, de dochter van zijn baas. Hij staat op het punt promotie te maken en met zijn grote liefde te trouwen. Maar Valentino heeft één probleem; hij is namelijk geen Italiaan! Als zijn vader een hartaanval krijgt, doet hij een emotioneel beroep op zijn zoon. Valentino stemt in, maar al snel dreigt zijn promotie tot directeur hierdoor volledig in het water te vallen. En erger nog; door alle smoezen begint Monique te twijfelen aan zijn liefde. Om de vrouw van zijn dromen te behouden, zal Valentino zijn Italiaanse masker af moeten zetten.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5983 stemmen

Vanaf 21 maart 2013 in de bioscoop (A-film)

De opnames zijn gisteren begonnen.


avatar van Jawaddedadde

Jawaddedadde

  • 5348 berichten
  • 2196 stemmen

Is dit een remake van L'Italien? Synopsis vertoont wel wat overeenkomsten.


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5983 stemmen

Interessant dat je dit vraagt. Daar is niets over gemeld, maar als het geen remake betreft, heeft het veel weg van plagiaat...


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5983 stemmen

Jawaddedadde schreef:

Is dit een remake van L'Italien? Synopsis vertoont wel wat overeenkomsten.

Ja dus

Teaser (YouTube)


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5983 stemmen

Definitieve poster geplaatst.


avatar van tukkerstein

tukkerstein

  • 2219 berichten
  • 3469 stemmen

Najib Amhali doet Schaap in deze film?


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12267 stemmen

Najib Amhali,


avatar van Edu

Edu

  • 90 berichten
  • 190 stemmen

De film lijkt me helemaal niks en de trailer spreekt me niet aan. Misschien dat de recensies mij kunnen overtuigen.....


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9716 berichten
  • 2378 stemmen

Het zal mij benieuwen hoe dit afloopt...


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2327 stemmen

Erg grappige film!

Jammer van het einde, beetje te zoetsappig.

En wat die Yolanthe er in godsnaam indoet.... voegt werkelijk niets toe.

Maar het verhaal is erg grappig en Najib doet het ook zeer overtuigend

en grappig!

3,5* moeite waard om voor naar de bios te gaan


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5983 stemmen

De trailer was hier vreemd genoeg nog niet gepost. Bij deze alsnog:

Trailer (YouTube)


avatar van wittie5

wittie5

  • 31 berichten
  • 246 stemmen

Leuke NL film, dus niet voor standaard afzeikers van het NL genre.

Is idd een remake


avatar van Meneer Bungel

Meneer Bungel

  • 13163 berichten
  • 0 stemmen

Gisteren stukjes gezien op de buis. Vre-se-lijk.


avatar van Deek

Deek

  • 102 berichten
  • 75 stemmen

Bij de DWDD wat kleine fragmentjen gezien, als dan de acteur er ook bij aan tafel zit vind ik het echt bijna medelijdenwekkend, omdat wat ze lieten zien echt helemaal niet grappig was, maar tenekrommend slecht.

Ik vind Najib sowieso heel erg vervelend als caberatier, kan totaal niet om hem lachen, dat zal dan misschien ook wel meespelen.

Maar buiten dat het Najib is, vond ik wat ik zag totaal niet grappig..

Zoals mijn voorgangr schreef: Vre-se-lijk.


avatar van yener

yener

  • 13 berichten
  • 12 stemmen

Gisteren gezien en en het is een saaie slecht in elkaar gezette film, met hier en daar een vleugje humor.

Het is dat ik weet waar het over ging anders had ik de eerste 20 minuten harder moeten nadenken dan dat ik deed bij Inception. Vreselijk inelkaar gezet. Yolanthe die NIETS, maar dan ook niets aan de film toevoegd. Daarnaast is het buiten Najib om gewoon super slecht acteerwerk wat de spelers neerzetten.

Ongeloofwaardig allemaal, erg onduidelijk begin van de film en het einde geeft geen voldoening. Ze hadden veel meer leukere scenes eigenlijk gewoon veel meer uit deze film kunnen halen.


avatar van soom

soom

  • 24919 berichten
  • 2751 stemmen

Ik ben Salvatore.

Het valt niet te ontkennen, maar heb the Vampire Diaries nu echt ontdekt. Ik vind Paul Wesley en Ian Somerhalder geweldig als Stefan en Damon, (maar mijn voorkeur gaat toch net ietsje meer uit naar Damon) net als de rest van de mensen die aan deze serie werken, heb de leukste stukjes dan ook allang uitentreuren uit m'n hoofd geleerd, en bij de naam Salvatore denk ik dan ook ogenblikkelijk aan de 2 knappe acteurs. Ghehe.

Najib Amhali is een beetje een held. Beter gezegd: Redelijk veel een held. Ik vind zijn bijdrage de reden dat Spion van Oranje nog uit te zitten is, en de President vond ik echt zonder enige twijfel leuk, vanwege de wisselwerking tussen hem en Achmed Akkabi.

Elise Schaap heeft, vond ik, de allure van een Sandra Bullock, en Najib Amhali is min of meer de Nederlandse Hugh Grant. Ik moest inderdaad echt stevig aan Two Weeks Notice denken, en ook aan de acteurs van deze film. Ach ja.

Na Bride Flight (Marjorie is gewoon echt een tikkeltje vervelend, wat het personage ook moest zijn meen ik?) is dit wel een rol die Elise past als een... Schapenvacht. Ghaha.

Hier en daar wankelt de film wat, verslikt zich echt een paar keer in zijn eigen grappigheid naar mijn mening, en Johnny mag wat mij betreft mee met de eerstvolgende ruimte reis. Samen met Katja, Thijs en vriendinnetje Josje. Het wordt nog druk in de ruimte op deze manier.. Ghehe. Knappe hoofden of een beroemde achternaam geven echt geen garantie voor goed acteerwerk, zoveel is zeker. Yo daarentegen is natuurlijk wel leuk. En wat ik laatst bij Verliefd op Ibiza schreef, klopt als een meteoriet. Ze heeft inderdaad (lichtjes) een bepaald air.

Al met al, genietbaar, maar misschien is het de volgende keer beter om een cast aan te trekken die wat jonger is.


avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

Weer totaal willekeurig en zonder idee een bioscoopzaal binnen gestapt, ditmaal bij Valentino. Door een poster ergens vaag op de wand had ik me schrap gezet voor een typische Amerikaanse romkom met baby's, taarten en vervelende grappen. Toen zag ik Naji door de Nederlandse straten rijden. Nu was dat niet bepaald een opluchting want meestal raak ik juist bij fabricaties van eigen bodem nog meer geïrriteerd. Maar het was goed. Casting is toegewijd en dat uit zich alleen al bij die dokter in het ziekenhuis die de familie ontvangt. Een miniscuul bijrolletje maar het wordt gewoon passend ingevuld zonder weer allerlei klote opmerkingen te plaatsen of rare bekken te trekken. Er is veel zorg besteed aan het hoe en wat en Najib en Elise Schaap vormen een uitstekende basis om de maserati-business en het cultuurprobleem achterop te nemen. Origineel idee ook om op het randje van dat gebouw te gaan staan, achterover te vallen doordat haar vriendinnen iets naar haar toe gooien en zo te belanden op een springkussen waar een aanzoek op staat vermeld. Toen ze stond te wankelen dacht ik ''dit ga je niet menen he...'' Onopvallend werkje dat zich kan aansluiten bij het relatief kleine groepje Nederlandse producties dat men wèl sirieus kan nemen.


avatar van Alleygator

Alleygator

  • 108 berichten
  • 92 stemmen

Toen ik de reacties las van de critici , moest ik met schaamrood op de kaken concluderen dat ik er volledig naast had gezeten. Was dit wel dezelfde film die we hadden gezien? Of had het misschien gelegen aan die neerslachtige periode waarin ik een proef-vertoning van de film meemaakte. Daarom hier even een tegenbericht: ik vond de film níet goed. Dat kwam omdat het verhaal aan alle kanten rammelde. Wie kan tegenwoordig solliciteren zonder dat hij/zij naar het bewijs van de culturele achtergrond wordt gevraagd. Kortgezegd: wie wordt niet gevraagd om een paspoort of i.d. ? Of heb ik tijdens deze sleutelscene zitten slapen ? Kortom, die vraag houdt me tot nu toe steeds bezig als ik die recensies overlees. Want de bezoekerscijfers wijzen uit dat ik ongelijk heb.

ik behoor tot de doelgroep die film een vehikel van artistieke uitingen vind en die heb ik hier niet kunnen ontdekken.


avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

Alleygator schreef:

Want de bezoekerscijfers wijzen uit dat ik ongelijk heb.

Misschien heb je gelijk hoor, maar om je gehele beoordeling hiervan af te laten hangen is weer wat anders...


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5983 stemmen

Morgen 100.000e bezoeker voor Valentino (Gouden Film)


avatar van sunir

sunir

  • 1 berichten
  • 1 stemmen

Najib Amhali is niet geloofwaardig in deze rol. Dit is een hoofdrol voor een veel jongere acteur vooral in combinatie met zijn tegenspeelster. Een twintiger. Hij slaagde bij lange na niet om een playboy achtige geloofwaardige Italiaan to be neer te zetten. Verder wel af en toe leuk maar niet werkelijk de moeite om naar de bioscoop te gaan. Zwakte bod dat Yolanthe mee moest doen. Geen enkele toegevoegde waarde voor de film.


avatar van Al DeNiro

Al DeNiro

  • 1664 berichten
  • 105 stemmen

Leuke film en Amhali kan echt acteren.


avatar van Guardian2010

Guardian2010

  • 79 berichten
  • 90 stemmen

Redelijke film. Ben met me vrouw geweest die hem erg leuk vond. Was wel vermakelijk, alleen einde vond ik beetje vaag afgeraffelt. Voor de rest gelukkig geen irritant nederlands gevloek !!!!!!!!!!!!!!!!! Gewoon een normale film. 2.5 ster.


avatar van SunChaser

SunChaser

  • 671 berichten
  • 750 stemmen

Niks aan de hand filmpje, einde had wel wat beter gekund


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11915 berichten
  • 5318 stemmen

Onzinnig niemendalletje waarbij ik alleen maar moest denken: Farid, waarom doe je dit jezelf aan? Nergens verrassend, spannend of grappig, alleen maar heel erg ongeloofwaardig. Graag meer van Elise Schaap, maar aub wel in andere producties.

1,5*


avatar van Scarafax

Scarafax

  • 105 berichten
  • 522 stemmen

Ik hou best van Nederlandse films, maar vond deze echt matig... acteerwerk van sommige is gewoon ondermaats, en het camerawerk (schuld van regisseur uiteraard, niet de cameraman) vind ik helemaal een drama. Daarnaast zijn tig grapjes 'gejat'. Zoals het huwelijksaanzoek... simpelweg gejat van deze heer: YouTube - Crazy Marriage Proposal - Guy falls off building!!!

Nee, ondanks mijn liefde voor de Nederlandse film krijgt een film als dit van mij maar 2 sterretjes...


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23444 berichten
  • 76937 stemmen

Totaal geen verwachtingen maar de film heeft me positief verrast , hij keek lekker weg en Najib Amhali steelt de show.


avatar van Mark19sd038

Mark19sd038

  • 6 berichten
  • 1095 stemmen

Sorry maar dat Najib zich zo verlaagd naar zo'n niveau film. Echt ik wilde hem gewoon af kijken, maar vond het achteraf toch dat ik mijn tijd anders had kunnen besteden.

Achteraf had ik gehoopt, misschien psychische gedachtes, naar mate het einde, dat ze als pas getrouwd stel, ten onder gingen. In de prachtige, multiculture straten van hartje Amsterdam.


avatar van elayz

elayz

  • 324 berichten
  • 1095 stemmen

Prima vermaak. Niet echt bijzonder, maar voor een Nederlandse productie beslist niet slecht!


avatar van Vidi

Vidi

  • 7 berichten
  • 413 stemmen

Het lichtpuntje van deze film van Najib met zijn humor...