• 15.791 nieuwsartikelen
  • 178.170 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.055 gebruikers
  • 9.374.105 stemmen
Avatar
 
banner banner

Brown's Requiem (1998)

Misdaad / Thriller | 104 minuten
2,76 33 stemmen

Genre: Misdaad / Thriller

Speelduur: 104 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jason Freeland

Met onder meer: Michael Rooker en Selma Blair

IMDb beoordeling: 5,7 (1.087)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 3 juni 1999

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Brown's Requiem

"In L.A., The Law Is Still For Sale."

Fritz Brown, als politieman ontslagen wegens drankmisbruik, is nu privé-detective en vult zijn tijd met het terughalen van niet afbetaalde auto's en het luisteren naar Beethoven. Zijn saaie leven wordt volledig overhoop gehaald wanneer Fat Dog Baker hem inhuurt om zijn 17-jarige zus Jane in veiligheid te brengen. Brown beseft meteen dat de zaak niet pluis is als hij ontdekt dat de sexy Jane inwoont bij een bejaarde maffiabaas. Hij raakt verstrikt in een web van misdaad en corruptie en komt tegenover de man te staan die hem uit het politiekorps heeft laten ontslaan.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10035 stemmen

Rooker, met een stem als iemand die behoorlijk wat achterover kan slaan (waar zijn karakter dus vanaf probeert te komen). HIj heeft er ook precies de kop voor. Niet meer dan aardige film die het verder vooral van het typische film noir sfeertje moet hebben. 3 sterren


avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11816 berichten
  • 3317 stemmen

Zeker geen verkeerde film. Ik had deze voor het eerst gezien in 2004 en laatst vond ik ook wel dat ik deze op dvd moest hebben omdat ik er van toen nog mooie herinneringen aan had. En het was opnieuw zeker weer geen slechte film. Inderdaad een beetje Chinatown-achtig, maar wel leuk.

Die Rooker zet om te beginnen een erg leuke rol neer als een chagerijnige, asociale, alcoholistische inspecteur (wat kon ik toch wel eens lachen om die vent joh ) die een meisje opserveerd die in handen is van een vies oud mannetje waardoor hij in een web terecht komt. Dan krijgen we weer een mooie good old samenzweringsthemaatje dat ook best wel als een film noir oogt. Rooker is ook lekker meedogenloos en hard en cynistisch in de weer en dat zorgt ook voor een hoop leuke charisma. Verdere acteurs, en dan ook dat eigenwijze meisje Jane zijn ook niet verkeerd.

Zeker geen slechte film. Eigenlijk nog best goed.

4,0*