Genre: Actie / Horror
Speelduur: 100 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Peter Winther
Met onder meer: Devon Werkheiser, Justin Deeley en Nicole Forester
IMDb beoordeling:
3,8 (7.751)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Wicked
"The Wicked Will Get You..."
Wanneer een meisje vermist raakt in een stad met een verleden van mysterieuze verdwijningen herinneren een stel lokale tieners zich een oude legende over een heks die in de bossen woont en het vlees van kinderen verslindt; de jonge kinderen voor jeugdigheid, de sterke voor kracht en de knappe voor schoonheid. Als uitdaging gaan de tieners naar het huis om de horrorverhalen uit hun jeugd voor eens en altijd uit te bannen. De legende blijkt echter op waarheid te berusten.
Externe links
Social Media
Acteurs en actrices
Max
Terri
Zach
Amanda
Witch
Deputy Karl
Julie
Carter
Samantha
Tracy
Video's en trailers
Reviews & comments
jarno1975 (moderator series)
-
- 10971 berichten
- 2791 stemmen
HALVE TAMME. (moderator series)
-
- 13470 berichten
- 1305 stemmen
Vanavond maar eens bekijken,ik ben benieuwd.
tattoobob
-
- 8198 berichten
- 2563 stemmen
Vanavond maar eens bekijken,ik ben benieuwd.
Dan horen we volgend jaar kerst wel hoe die was hier op mm

tattoobob
-
- 8198 berichten
- 2563 stemmen
Ja klopt hahaha,nee dat bedoelde ik niet clockwork 
Ff over de film,hmm leuke film voor de jongeren vanaf twaalf tot zestien.
De film word nergens spannend,en ziet er ook niet uit trouwens de heks is eigenlijk meer lachwekkend dan eng..
Met flink wat meer budget had dit MISSCHIEN nog wat kunnen worden ,want de locatie was nog enigsinds een beetje duister te noemen....maar ja als je in het donker een film opneemt ben je al aardig onderweg.
ik zeg lekker overslaan jongens,zonde van je tijd!!!!! 
konynewortel
-
- 102 berichten
- 97 stemmen
Kinderachtig filmpje van categorie Nickelodeon.
Slecht geacteerd,slechte special effects, kortom overslaan die hap!
Waku
-
- 5457 berichten
- 6492 stemmen
9.3 op IMDB????? 
En dan zulke slechte recensies op Moviemeter.
Maar ik ga toch maar op bovenstaande commentaren af.
Tattoobob zit er meestal niet ver naast dus ik sla deze maar over 
HALVE TAMME. (moderator series)
-
- 13470 berichten
- 1305 stemmen
Gezien,ik ga mee met de bovenstaande berichten.
Shinobi
-
- 4305 berichten
- 2550 stemmen
9.3 op IMDB?????
Afkomstig van elf gebruikers. 
Zullen vast wel vrienden/familie en of crew zijn.
Theunissen
-
- 12271 berichten
- 5514 stemmen
Ach ik vond het eigenlijk best een leuke en vooral een vermakelijke horror die zich lekker wegkijkt op een zaterdagnacht. Het verhaal is misschien niet geweldig maar ik vond het best leuk gevonden en de uitvoering was ook aardig gedaan. De film wist me in ieder geval te boeien en heel soms zaten er zelfs wat spannende momenten in. De special effecten vallen inderdaad tegen en zien er bij tijd en wijlen zeer goedkoop uit. De cast kon er mee door en de heks was op het einde best een lekker ding 
Onderhond
-
- 87595 berichten
- 12844 stemmen
Redelijk.
Probleem is misschien dat het inderdaad wat lijkt op een kinderfilm. Ergens halverwege zitten er een aantal gehaktmolen scenes in die wat uit de toon vallen, maar verder is dit zo'n filmpje waar ouders zich redelijk veilig kunnen voelen wanneer hun kindjes een keer een horrorfilm willen proberen.
In die zin is het niet eens zo'n slechte film, maar zet er een aantal doorgewinterde horrorfans voor en de gemiddelde score zal niet al te hoog zijn. Qua gore valt er, buiten die ene scene, eigenlijk niks te beleven. Spannend is het niet echt en twisted al helemaal niet. Het is bij momenten zelfs bijna sprookjesachtig, zeker tijdens het eerste deel van de film.
Maakt het best wat lastig te beoordelen, wetende dat je waarschijnlijk niet tot de doelgroep van de film behoort. Anderzijds blijft het wel een wat flauw filmpje dat ook de horrorgeile kindertjes waarschijnlijk niet echt zal kunnen opwinden. Eerder een soort van "mijn eerste horrorfilm" dit.
2.0*
PEN15
-
- 1281 berichten
- 637 stemmen
9.3 op IMDB????? 
En dan zulke slechte recensies op Moviemeter.
Maar ik ga toch maar op bovenstaande commentaren af.
Tattoobob zit er meestal niet ver naast dus ik sla deze maar over
idem dito, geef mijn portie maar aan Fikkie
Daan258
-
- 3671 berichten
- 2445 stemmen
Wist van tevoren dat dit echt niet een erg goede film zou zijn, maar zo slecht had ik hem ook niet verwacht zeg. Pfff echt een vreselijke film.
Verhaal was vreselijk, de special effects zagen er niet uit, en dan ook die vreselijke domme personages in de film waar je je echt onwijs gaat aan irriteren, en laat me al helemaal niet over het acteren beginnen 
Al met al een erg slechte film.
Zeker niet kijken.
1,0*
dennislaport
-
- 290 berichten
- 1177 stemmen
Als je echt niks te doen hebt en je houd van het genre dan is ie best te kijken.
Lens
-
- 13 berichten
- 2 stemmen
Slecht camerawerk, verhaal is niet al te best maar de film is te pruimen
jerry r
-
- 519 berichten
- 302 stemmen
deze film is niet redelijk maar gewoon slecht.
op een gegeven moment zie je zelf een cameraman in de spiegel staan.
decoreren zijn van karton en op een moment staan ze voor een deur die ze open duwen en als die open gaat is het een dubbele deur. en ga zo maar door .
zelden zo een shit film gezien
gauke
-
- 9852 berichten
- 13069 stemmen
Ook ik was in eerste instantie beïnvloed door de hoge ranking op IMDb, maar deze is ondertussen terecht gekelderd naar 3,7.
Een uiterst saaie en oninteressante film (zonder spanning en/of verrassing) over een groep tieners die werkelijk onvoorstelbaar domme dingen doen in een bos en dan een voor een gedood worden. De vrouwelijke schurk is een regelrechte teleurstelling en de overige personages zijn zo mogelijk nog erger.
erik1677
-
- 1787 berichten
- 0 stemmen
het hoesje is enger dan de film, doet trouwens wel een heel mooi zwartharig meisje in mee. dat is dan het enigste pluspunt van de film 
IlonavK1984
-
- 1 berichten
- 1 stemmen
Te slecht voor woorden! Slecht geacteerd en slechte special effects. Zonde van je tijd om deze film te kijken!
Noodless
-
- 10042 berichten
- 6178 stemmen
Wat een klucht !
Het verhaal stelt niet veel voor. Dit is nog niet zo erg ware het niet dat je als kijker toch wel heel wat onlogische gebeurtenissen en mankementen in het verhaal aantreft. Eng of spannend wordt het helemaal niet. Vaak ook te flauw qua opzet. Ik denk dan aan die politieagenten en de verdwijningen van de heks. Het slot is gewoon belachelijk.
Eén van de weinig pluspunten vond ik de actrice Diana Hopper : ze heeft wel een bepaalde uitstraling en het acteerwerk viel goed mee. Ik denk dat we nog van haar gaan horen.
Ook de actrice Jackelyn Gauci mag er zijn op gebied van haar uiterlijk. 
Maar helaas kunnen zij de film niet redden. 3/10
Scheurleer
-
- 331 berichten
- 573 stemmen
Meer suspense dan horror. Als je iets als 'Saw verwacht: kijk dan niet.
3*
jarno1975 (moderator series)
-
- 10971 berichten
- 2791 stemmen
Waarom zou je in vredesnaam iets als Saw verwachten?? Als je het plot leest heeft dit toch niets van doen met een Saw-achtige film 
Daan258
-
- 3671 berichten
- 2445 stemmen
Waarom zou je in vredesnaam iets als Saw verwachten?? Als je het plot leest heeft dit toch niets van doen met een Saw-achtige film
Hahahah XD
Metalfist
-
- 12407 berichten
- 3964 stemmen
Ding-Dong
Na gisteren Ghostmaker te hebben gezien was het tijd voor nog een tweede horrorfilm. The Wicked was mij compleet onbekend maar ik had het idee dat dit eigenlijk een soort van vervolg was op The Wizard of Oz. Dat is te wijten aan de gelijknamige musical (minus het woord The dan) die een aantal jaar geleden op Broadway speelde. Het plot had ik niet gelezen dus het was even wennen toen bleek dat deze film niets met Dorothy en haar consorten heeft te maken.
Hoewel het natuurlijk ook over een heks gaat. Een heks in de traditionele zin van het woord want The Wicked gaat over een heks die kleine kinders ontvoert en er één of ander brouwsel van maakt om jonger en knapper te worden. Leuke opzet in ieder geval en de uitwerking kon me ook wel bekoren. Toegegeven, de film komt ietwat traag op gang maar eenmaal de jacht op de (pre)tieners van start gaat krijgt de film een versnelling en blijft het allemaal vrij vermakelijk. Natuurlijk is het vrij voorspelbaar en weet je perfect wie er gaat overleven en wie het loodje zal leggen maar bon, storen doet het op zich niet. Beetje jammer wel dat de film ruimte openlaat voor een vervolg (dat er hoogstwaarschijnlijk toch nooit zal komen want zowel hier als op Imdb wordt de film nu niet echt denderend beoordeelt) want ik had het beter gevonden moest de heks finaal dood zijn geweest.
Eerlijk gezegd had ik niet gedacht dat The Wicked van dit jaar ging zijn, daarvoor zijn de special effects soms toch net iets te flauw. Sowieso is er maar erg weinig gore te beleven in The Wicked en zijn die momenten op twee vingers te tellen. Moet voor mij ook niet perse maar een heks die kinderen gebruikt om brouwsels te maken, dat kan toch allemaal niet echt proper gebeuren. De gevangenen hangen dan ook meer vast in de kelder dan wat anders en dat is toch wel jammer. Gedurende heel de film had ik het gevoel dat ik Devon Werkheiser, die hier het jongere broertje Max speelt, ergens van kende. Hij deed me denken aan een kerel met wie ik vroeger in de klas heb gezeten maar Imdb bracht uitsluitsel door te vermelden dat hij dat verschrikkelijke kereltje uit Ned Bigby's Survival Gids is. Gelukkig is zijn acteren al iets beter geëvolueerd tegenover toen, al zal het feit dat hij niet vreselijk gedubt wordt ook al veel doen. Hij wordt ondersteund door een hoop tieners die het niet veel beter maar gelukkig ook niet veel slechter doen, al is Diana Hopper als Sam toch wel net iets te vaak op het randje.
The Wicked komt nogal traag op gang maar biedt gelukkig wel anderhalf uur vermaak. De special effects zijn niet fantastisch te noemen maar kunnen er over het algemeen nog wel mee door. Op narratief vlak is hier weinig nieuws te bekennen maar dat moet ook niet voor mij.
3*
Vascago
-
- 4798 berichten
- 3593 stemmen
Hmmm. Gemengde gevoelens. Vond het sfeertje en de sound best wel lekker, maar helaas zijn de moorden slecht en ongeinspireerd en vanwege het super slechte einde haal ik er nog een halfje af.
bjerik76
-
- 2356 berichten
- 1804 stemmen
Wat een slechte cast, gekozen vanwege hun uiterlijk, maar niet vanwege hun acteer talent.
Film zag er low budget uit.
die spinnenwebben/cocoonslierten zaten gewoon met lussen achter hun oren vastgemaakt.
En meer van duidelijke camouflage dingen.
Ook idd zag je in het begin vooral duidelijk dat de acteurs een lekkere dikke laag plamuur op hun gezicht hadden gekregen door de afdeling vissagie.
Film zat ook met wat foutjes.
Zo was de buitenkant van de deur wit, maar zodra ze hem opendeden naar de volgende ruimte ( decor) was het ineens een hele andere deur die ze open gedaan hadden.
Deze dingen die mij opmerken zorgen dat ik helemaal uit de film raak en alleen maar slechter vind worden.
En dan heb ik nog helemaal niks gezegd over die 2 agenten, die volgens mij dachten dat ze voor de film van Pipi Langkous acteerden. Als de politie daar echt zo is als er hier gespeeld word...
Een hoop overdreven gegil en gedoe.
joolstein
-
- 10836 berichten
- 8923 stemmen
Klopt helemaal deze film is wicked ( slecht!).
Geen spanning, geen bloed dus bij beide elementen van horror zijn er niet.
Dat betekent dus gewoon slecht. Enige plus puntje vond ik het uiterlijk van de heks die was wel gruwelijk! Maar ja verder kwam daar ook niet echt wat spannends van!
fleursnijderx
-
- 1 berichten
- 1 stemmen
super eng.
ik vond hem super goed gemaakt.
ik keek hem met mijn vriendinnen en we zaten bijna de hele tijd te gillen.
daarna nog de hele nacht wakker gelegen omdat we dachten dat de heks ons kwam halen.
knusse stoel
-
- 3285 berichten
- 4311 stemmen
Een griezelfilm als veel andere, je kijkt van begin tot het einde, het valt niet tegen want het verhaal is wel boeiend genoeg om jouw aandacht vast te houden maar over twee maanden moet je toch weer eens op MovieMeter kijken waar de film nou weer over ging.
Maar ondanks deze zwakke kritiek heb ik er geen spijt van dat ik deze film gezien heb. Aardig en wel nu en dan spannend.
Het laatste nieuws

AppleTV komt deze zomer met een nieuw seizoen van 'Ted Lasso'

Leo Woodall en Rachel Weisz in nieuwe Netflix Original: alles over 'Vladimir'

Thriller 'Enemy of the State' van Tony Scott is zaterdagavond te bekijken op televisie

'Bridgerton' is terug op Netflix: eerste deel van vierde seizoen nu te zien
Bekijk ook

De Groeten van Mike!
Familie / Drama, 2012
46 reacties

May
Horror, 2002
119 reacties

Insanitarium
Horror / Thriller, 2008
80 reacties

Train
Horror / Thriller, 2008
111 reacties

The Innkeepers
Horror / Thriller, 2011
153 reacties

Charlie's Farm
Horror, 2014
33 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.

