• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.256 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.415 acteurs
  • 199.077 gebruikers
  • 9.375.864 stemmen
Avatar
 
banner banner

Fire with Fire (2012)

Misdaad / Thriller | 97 minuten
2,77 481 stemmen

Genre: Misdaad / Thriller

Speelduur: 97 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: David Barrett

Met onder meer: Bruce Willis, Josh Duhamel en Rosario Dawson

IMDb beoordeling: 5,6 (28.490)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Fire with Fire

"Revenge has its own set of rules."

Na een slopende dag op het werk denken brandweerman Jeremy Coleman (Josh Duhamel) en zijn collega's de dag te eindigen met een drankje. Wanneer Jeremy een benzinestation binnenloopt, is hij onbedoeld getuige van de brute moord op de eigenaar door Hagan, een blanke racist. Nadat hij ternauwernood weet te ontsnappen, verdiept rechercheur Mike Cella (Bruce Willis) zich in de recente misdaden van Hagan. Wanneer Hagan wordt opgepakt en Jeremy hem moet identificeren in een line-up, blijkt Hagan maar al te goed te weten dat Jeremy achter het spiegelglas staat, als hij zijn volledige naam en adres opsomt. Voorafgaand aan het proces wordt Jeremy gedwongen zijn carrière opzij te zetten, als hij in een getuigebeschermingsprogramma geplaatst wordt. Hij vindt echter troost in een ontluikende romance met US Marshal Talia Durham (Rosario Dawson).

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10972 berichten
  • 2791 stemmen

Nog een poging van Willis en 50Cent om een goede film te maken. Ik ben er alleen bang voor...


avatar van Sander14

Sander14

  • 36 berichten
  • 1858 stemmen

Bruce Willis *cum*

50 Cent *puke*



avatar van schram101

schram101

  • 16683 berichten
  • 2293 stemmen

Trailer lijkt meer de thriller kant op te gaan in tegenstelling tot het hier aangeduide genre.

Ziet er trouwens niet bijzonder uit, maar zal em vast eens zien.


avatar van johnhendrikos

johnhendrikos

  • 650 berichten
  • 409 stemmen

lijkt me geen drama nee, tenzij de ze bedoelen dat de film om te zien een drama is. En gezien het feit dat 50 ct er in zit, is die kans vrij hoog. Een film met die gast er in hoef ik eigenlijk al bij voorbaat niet te zien. kan iemand mij een goede film met die rapper.?


avatar van Wernertje

Wernertje

  • 326 berichten
  • 224 stemmen

Matige actie/thriller met een simpel cliché verhaal en matig acteer werk.

Verwacht niet te veel van Willis hij heeft maar een bescheiden rolletje in de film en is net zo vaak te zien als in de expendables 2 en mischien voor vele een grote opluchting ook 50 cent heeft een bijna figuranten rol.

Leuk voor een saaie koude/regenachtige middag, verwacht er niet veel van.


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2564 stemmen

Lekker knallen en genieten!!!

50 ct en rampage hebben maar hele kleine bijrollen dus wees daar maar niet bang voor.

Vincent D'Onofrio speelt weer heerlijk de slechterik,evenals in chained een toffe rol...deze acteur is wat mij betreft de beste badguy van het moment(als dat zou bestaan).

Leuke wegkijkert beetje voorspelbaar maar dat stoort geen moment...

Vincent D'Onofrio is zeker de man van deze film!!


avatar van davey

davey

  • 43 berichten
  • 39 stemmen

50cent volgens mij zegd dat al genoeg.


avatar van Tetterovic

Tetterovic

  • 36 berichten
  • 91 stemmen

Gewoon kijken, verstand op nul en gaan. Inderdaad meer een soort van bijrol voor Bruce, komt later wel wat meer in beeld. k Ben geen brandweer, maar waar vuur is, is rook... gaat in de film niet helemaal op. Verder een lekker filmpje om naar te kijken, geeft 'm toch 3 sterren mede omdat ik o.a. fan ben van Willis.


avatar van snarfje5508

snarfje5508

  • 394 berichten
  • 391 stemmen

Wat mij betreft een prima actiethriller. Vergeleken met de B-rommel die we aan ons voorbij zien trekken is dit zeker niet slecht. Dat Willis een bijrol heeft lijkt me niet zo'n ramp. Natuurlijk geen diepgaande dialogen en uitgewerkte kartakters. Ook niet nodig in dit genre. Gewoon een snelle film neerzetten met op de juiste momenten een plas met bloed.


avatar van Tangmere>xi<

Tangmere>xi<

  • 18 berichten
  • 4 stemmen

Jullie hebben het hier nogal over 50 cent,ik heb hem gewoon gedownload kostte me niks ,en vond het wel een vermakelijke film.

Lekkere actie!

Willis wordt al een wat oudere man dus geef hem een bijrol ,die ook weer happy.....


avatar van mikeholland

mikeholland

  • 53 berichten
  • 74 stemmen

Redelijk vermaak. Word wel minder als op het laatst een pand in de brand staat. Goed nep met kleine vlammen en iedereen zwaar in paniek??? Metalen wanden en balken wat je ziet branden???? Beetje erg ongeloofwaardig allemaal op het eind. Jammer.....


avatar van TheThirdMark

TheThirdMark

  • 464 berichten
  • 727 stemmen

Bruce Willis hoort niet als eerste hier in de Actorsrole te staan, aan de andere kant moeten mensen niet klagen over de zeer korte scene met Halfadollar.

Weet niet goed wat ik van deze film moet vinden. Het is geen actie film (te veel drama), geen thriller ( te veel actie) en geen drama film ( te veel actie).

Wat je (helaas) overhoudt is een film die wél onderhoudend is, maar niet direct een avondvuller is. Iets wat je op zet als het regent oid. Zeer zeker geen materiaal om aan te schaffen op DVD als je het al een keer gezien hebt.


avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Redelijk. Toch fijn dat ze Jeremy niet meteen als een prof portretteren na wat schietoefeningen (dat gekots van hem tussen het ondervragen/martelen door ). Verder wel redelijk standaard eromheen en mist vaak wat aan spanning. Maar kijkt verder wel weg en wat de cast betreft is het wel in orde. Josh Duhamel redt zich prima al zag ik hem wat minder snel in zo'n rol, Bruce Willis weet toch nog wat leuks van z'n kleine rol te maken en 50 Cent heb ik zelf geen problemen mee (voor de mensen die dat wel hebben; veel meer dan een minuutje screen time krijgt ie niet).

3*


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2327 stemmen

Mwah beetje standaard verhaaltje

Eerste helft was vrij saai, tweede helft werd al wat beter

Maar nergens echt overtuigend.

Jammer dat Wilis niet een grotere rol had, dan was het

"actie" gedeelte vast wat spannendere en agressiever geweest

2,5*


avatar van Mindreader

Mindreader

  • 83 berichten
  • 118 stemmen

Waar is die Willis de laatste paar jaren toch mee bezig?! Het schijnt een trend te zijn tegenwoordig dat (voormalige) A-listers zomaar opdraven in dit soort meuk. Maar goed, wat wil je ook met al die studio's, die steeds meer de voorkeur geven aan knappe jonge koppies die niet kunnen acteren.

Verder is alles wel zo'n beetje gezegd over de film. Het is niet eens zo slecht, maar enige moeite tot iets coherents of pakweg iets degelijks wordt er zelfs niet eens gedaan.


avatar van zyntex

zyntex

  • 139 berichten
  • 1314 stemmen

Wel een aardig filmpje maar meer ook niet, leuk voor 1 keer


avatar van Barry83

Barry83

  • 714 berichten
  • 698 stemmen

Erg teleurstellende film. Het verhaal rammelt aan alle kanten, het vuur is nepper dan nep en het einde is gewoon belachelijk.

Waar Bruce Willis "vroeger" nog een van mijn helden was, begin ik me tegenwoordig echt te irriteren aan hem. Hij speelt tegenwoordig alleen nog maar bijrolletjes die echt geen enkele toegevoegde waarde hebben. Net als in deze film

Heel snel vergeten deze film. Niet best allemaal.


avatar van knusse stoel

knusse stoel

  • 3285 berichten
  • 4317 stemmen

Ben het niet eens met de kritiek onder mij van Barry83, het verhaal vonden wij goed, in ieder geval geloofwaardig en wat het vuur betreft, alleen in het einde stapte Bruce door een vuur van ongeveer 3 meter breed en dat was een beetje nep.

Ben het wel met hem eens dat het niveau van de films waarin Bruce speelt langzaam naar beneden gaat.

Maar deze film is in ieder geval leuk voor een spannende 97 minuten!


avatar van Barry83

Barry83

  • 714 berichten
  • 698 stemmen

knusse stoel schreef:

Ben het niet eens met de kritiek onder mij van Barry83, het verhaal vonden wij goed, in ieder geval geloofwaardig en wat het vuur betreft, alleen in het einde stapte Bruce door een vuur van ongeveer 3 meter breed en dat was een beetje nep.

Ben het wel met hem eens dat het niveau van de films waarin Bruce speelt langzaam naar beneden gaat.

In het verhaal zitten veel te veel "gaten" van gebeurtenissen die niet verklaard worden. Daarin ben ik best kritisch. En betreft het vuur zou je eens moeten kijken op internet naar gebouwen en huizen die "echt" in brand staan. Want in de film staan stalen trappen en balken in de fik, onmogelijk dus


avatar van MatthijsGr00t

MatthijsGr00t

  • 14031 berichten
  • 1342 stemmen

Standaard thriller/actie filmpje maar ondanks dat van een redelijk vermakelijk niveau. Het verhaal stelt inhoudelijk vrij weinig voor en wordt ook nergens bijzonder spannend. Dit geldt ook voor de karakters die weinig worden uitgediept. Wat 'held' Bruce Willis in die rol deed vraag ik me af, een zeer beperkte rol en ook zeker niet overtuigend. De rest van de cast deed het naar behoren. Toch heeft de film iets en wilde ik hem zien tot het einde, ook al had Barrett weinig verrassingen voor de kijker. Kortom; redelijk voor ruim anderhalf uur standaard vermaak. 3*


avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Barry83 schreef:

In het verhaal zitten veel te veel "gaten" van gebeurtenissen die niet verklaard worden.

Vind het best meevallen daarmee, niet meer dan de gemiddelde thriller. Gewoon weinig vernieuwend.


avatar van egelhunter

egelhunter

  • 502 berichten
  • 692 stemmen

Goed tussendoortje. Heb me prima vermaakt. Zijn heel wat beroerdere films uitgekomen dit jaar. Heb tot het eind genoten. 3,5 *


avatar van conch

conch

  • 11 berichten
  • 27 stemmen

ben toch wel benieuwd.... recenties lopen aardig uiteen. heb geen hoge verwachtingen


avatar van schumacher

schumacher

  • 4567 berichten
  • 4268 stemmen

Heel goeie film van begin tot einde, er bestaan er idd al vele zoals deze, ik vond hem goed, geen dooie of saaie momenten, kijkt lekker weg, zalig zaterdag avond filmpje.


avatar van queenie

queenie

  • 593 berichten
  • 468 stemmen

Ik vond het een leuke film. Leuke actie, leuk verhaal. Snap de mindere recensies niet hierboven. In ieder actiefilm zitten scenes waarbij je niet moet denken, maar gewoon kijken

Leuke film, 3,5*


avatar van mnrk

mnrk

  • 1876 berichten
  • 1733 stemmen

Dit was gewoon een lekkere standaard actie/misdaad film....

Het verhaal is natuurlijk niet bijzonder of vernieuwend, maar er zit genoeg vaart in de film waardoor alles gewoon lekker weg kijkt...

Josh Duhamel speelt redelijk en wordt leuk bijgestaan door Rosario Dawson, de bijrol van Bruce Willis is ook in orde...maar het is Vincent D'Onofrio die de show steelt als David Hagen...


avatar van skipy05

skipy05

  • 1676 berichten
  • 2700 stemmen

Goede film.

Verhaal is standaard maar niet slecht.

Goede acteurs.


avatar van choller

choller

  • 79 berichten
  • 122 stemmen

was wel een leuke film niet super maar zeker niet slecht alleen t einde was een beetje over de top


avatar van andijvie

andijvie

  • 224 berichten
  • 601 stemmen

Zalig actie filmpie. Goed voor een lekker avondje ongestoord genieten.