• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.316 stemmen
Avatar
 
banner banner

Summer Eleven (2010)

Drama | 93 minuten
3,50 6 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Joseph Kell

Met onder meer: Adam Arkin, Jamie Butterworth en Steven Grayhm

IMDb beoordeling: 6,3 (426)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Summer Eleven

Vier onafscheidelijke 11-jarige meisjes delen samen de laatste zomer voordat zij naar de middelbare school gaan. Vanessa is een aspirant actrice, klaar voor haar eerste langspeelfilm. Lizzie probeert om haar broer te helpen zich aan te passen aan zijn leven thuis, nad terugkomst van de oorlog. Jess worstelt om om te gaan met de scheiding van haar ouders. Peri, het nieuwe meisje, verbergt wanhopig een geheim. Maar naarmate de zomer vordert, vindt ieder meisje de kracht om elke uitdaging aan te gaan, wetende dat haar beste vriendinnen er altijd voor haar zullen zijn.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Alittleromance

Alittleromance

  • 367 berichten
  • 34882 stemmen

Zeer goede film. Knap gemaakt.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23434 berichten
  • 76919 stemmen

Vrij onbekende prachtige gevoelige film over de vriendschap, saamhorigheid, verdriet en liefde en verder wat vier meisjes tijdens de zomer vakantie meemaken.

Twee bekende acteurs o.a Adam Arkin (http://www.imdb.com/title/tt0108724/combined) en Steven Grayhm. Maar de echte sterren zijn de vier meisjes die echt heel erg goed waren een echte aanrader.


avatar van Jessen0wnt

Jessen0wnt

  • 3199 berichten
  • 2579 stemmen

Film met twee gezichten. De eerste opvallende goedkope kant van de film, het ziet er alles behalve origineel of gedurfd uit. Lekker op safe spelen, ook qua dialogen en onderwerpen is er niet heel veel vernieuwend. Geeft niet, maar valt wel op. Daarnaast vind ik het acteren van zowel de meisjes als de volwassen erg verschillend spelen. Het is niet heel erg sterk, maar weet wel te blijven boeien. Als kijker vind je genoeg diepgang en kan je ook (makkelijk) worden ontroerd. Ik herken situatie in alle meisjes behalve Peri, maar dat is logisch (voor de meeste van ons). Het is een onzekere tijd en die laten de meisjes ook allemaal heel naturalistisch zijn. Je krijgt als kijker met iedereen een band en door lichte spanningsboog is het ook een heerlijk overzichtelijk filmpje. Al met al een prima filmpje die het moet hebben van de aangrijpende en realistische situaties, die naar mijn idee een beetje te roze kleurig, a la american dream is uitgevoerd, maar niettemin wel werkt. 3,5 ster voor een niet al te strenge kijk.


avatar van Marvinleeaday

Marvinleeaday

  • 730 berichten
  • 7027 stemmen

Lieve feelgood film waarin 4 meisjes moeten omgaan met hun eigen problemen en daarbij elkaar proberen te steunen.