Lockout (2012)
Genre: Actie / Sciencefiction
Speelduur: 95 minuten
Alternatieve titel: MS One: Maximum Security
Oorsprong:
Frankrijk / Verenigde Staten
Geregisseerd door: James Mather en Steve Saint Leger
Met onder meer: Guy Pearce, Maggie Grace en Peter Stormare
IMDb beoordeling:
6,0 (103.110)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 2 augustus 2012
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Lockout
"Take no prisoners."
Een man wordt ten onrechte veroordeeld voor een samenzwering met betrekking tot het plegen van spionage tegen de Verenigde Staten. Dan krijgt hij een voorstel. Wanneer hij de dochter van de president kan bevrijden uit een in de ruimte gestationeerde gevangenis, die overgenomen is door gewelddadige gevangenen, krijgt hij zijn vrijheid terug.
Externe links
Acteurs en actrices
Snow
Emilie Warnock
Alex
Hydell
Harry Shaw
Scott Langral
Hock
Mace
Barnes
Kathryn
Video's en trailers
Reviews & comments
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5982 stemmen
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Ooooh wat lijkt deze mij vet. Vooral al die cynisme van Pearce in de trailer.
En dit soort thema's zijn helemaal mijn ding! Laat maar snel komen!
Montorsi
-
- 9716 berichten
- 2375 stemmen
Als je de titel niet zou weten had het zomaar de EFNY remake kunnen zijn.
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Oooow
Ergens anders hadden ze het over een "Taken in de ruimte"
jarno1975 (moderator series)
-
- 10972 berichten
- 2791 stemmen
Wordt inderdaad een erg lekkere actie film zo te zien!
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5982 stemmen
SnakeDoc
-
- 4687 berichten
- 2243 stemmen
Maggie Grace, .... daar kon ik me in Lost behoorlijk aan ergeren 
jarno1975 (moderator series)
-
- 10972 berichten
- 2791 stemmen
Hopelijk word dit geen direct to video.
Kijk eens wat er onder de synopsis staat 
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Ja, maar het kan altijd nog veranderen he? Dat was bij Hannah, Jonah Hex, The Son of No One enz ook het geval.
DwarreI
-
- 1170 berichten
- 1371 stemmen
Ziet er totaal niet boeiend uit, Gravity van Alfonso Cuarón en Prometheus van Ridley Scott zijn de science fiction films waar je dit jaar naar uit moet kijken.
killer13
-
- 673 berichten
- 8089 stemmen
Er kan er toch nog altijd eentje bij he Dwarrel 
en naar mijn mening ziet de trailer er wel interessant uit. niet zo hoogstaand als prometheus gaat zijn, maar welke SF-films zullen daar nu wel aan kunnen tippen. Lockout word gewoon een lekkere actiefilm die je het beste met een snack en een drankje kan zien. Gravity ken ik niet, snel maar eens opzoeken.
killer13
-
- 673 berichten
- 8089 stemmen
net de eerste 5 minuten van de film gezien op youtube. normaal doe ik dat niet omdat ik liever de hele film in één keer zie, maar hier was ik echt wel super benieuwd naar. ik weet het, ik ben zwak van geest
ik kan met een gerust hart zeggen dat als de rest van de film net zo goed is als de eerste 5 minuten, dan wordt dit zeker een geweldige film! meer dan genoeg actie en guy pierce... even cynistisch als altijd, zoals het hoort! na de 1ste minuut lag ik al plat van het lachen
alleen jammer dat hij bij ons pas in juli in de bios komt 
DiDa
-
- 3648 berichten
- 2800 stemmen
the marsh
-
- 109 berichten
- 1500 stemmen
net de eerste 5 minuten van de film gezien op youtube. normaal doe ik dat niet omdat ik liever de hele film in één keer zie, maar hier was ik echt wel super benieuwd naar. ik weet het, ik ben zwak van geest
ik kan met een gerust hart zeggen dat als de rest van de film net zo goed is als de eerste 5 minuten, dan wordt dit zeker een geweldige film! meer dan genoeg actie en guy pierce... even cynistisch als altijd, zoals het hoort! na de 1ste minuut lag ik al plat van het lachen
alleen jammer dat hij bij ons pas in juli in de bios komt
Bij jullie komt deze film wel laat uit, Bij ons komt hij deze week uit.
killer13
-
- 673 berichten
- 8089 stemmen
Bij jullie komt deze film wel laat uit, Bij ons komt hij deze week uit.
Ik ging verder op de release die op moviemeter staat. ik ben onlags naar de cinema geweest en hij was te zien bij de trailers van de films die binnekort uitkomen. dus ik denk dat het bij ons ook niet lang meer zal duren.
Masterbrain
-
- 409 berichten
- 1266 stemmen
Kom er net vandaan mijn plaatselijke bios hier in Antwerpen.
Lockout is gewoon verstand op nul en een wegkijk actiefilm.
In het begin dacht ik o nee he dit is zo een direct to dvd movie die ze per ongeluk in de bios
vertonen na het zien van de Motor achtervolging scene in het begin , maar naderhand werden
de VFX steeds beter en beter , maar de actie was middelmatig , samen met de personage's en de enige man die geheel zonder kleerscheuren terugkomt is Guy Pearce de rest is
.
Lockout niet de echte actiefilm die ik voor ogen had , maar een meevallertje voor de
DVD.
schumacher
-
- 4567 berichten
- 4268 stemmen
Zalige aktiefilm, spanning, leuke humor ook enz...Alles op en aan, dikke aanrader, heb me geen seconde verveeld, das het belangrijkste.
Gerelateerd nieuws

'Lockout' is morgenavond (25 januari) op televisie te zien: 'Wist me op geen enkele manier te verrassen'
Bekijk ook

Brestskaya Krepost
Oorlog / Drama, 2010
68 reacties

The Whistleblower
Drama / Misdaad, 2010
135 reacties

Chasing Mavericks
Drama, 2012
51 reacties

Get the Gringo
Actie / Drama, 2012
229 reacties

Safe House
Actie / Thriller, 2012
312 reacties

Dredd
Actie / Sciencefiction, 2012
596 reacties
Gerelateerde tags
president van de verenigde statenanti herodementiatoekomstruimteconvictinterrogationspace stationcollision in space 21st century2070s
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









