• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.337 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.099 gebruikers
  • 9.377.386 stemmen
Avatar
 
banner banner

Alice in Murderland (2010)

Horror / Thriller | 90 minuten
1,54 14 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Dennis Devine

Met onder meer: Malerie Grady, Marlene Mc'Cohen en Kelly Kula

IMDb beoordeling: 2,0 (1.105)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Alice in Murderland

"Through the looking glass and straight to hell"

Alice is jarig en haar vriendinnenclubje organiseert een verjaardagsfeestje waarbij alle dames verkleed moeten komen als hun favoriete personage uit Wonderland. Er verschijnt echter iemand die niet uitgenodigd is en deze persoon zaait dood en verderf op het feestje.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Groepje Amerikaanse vrouwkes in Alice in Wonderland kostuumpjes, te vinden op 't meest saaie feestje ooit...wachtend op een mes of bijl om ze uit hun lijden te verlossen.

Dan ben ik er weer bij En dan komt het goed uit dat ik van home-made films hou, want dat is een must voor dit werkje. Mocht je geen enkel interesse hebben in no-budget gekloot, loop er dan fijn met een grote boog omheen!

Lekker dom bullshit verhaaltje gevuld met wat standaard dames. Waar die über domme weer de leukste is qua lines. Best vermakelijk, debiel zooitje bij elkaar geraapt uiteindelijk. De kills vallen wat tegen, of liever gezegd: zijn flink kut! Maar dat zit de pret nauwelijks in de weg. Ik hou enorm van dit soort crap, die gewoon (mits de kijker er van houdt) erg veel charme te bieden heeft.

Alice In Murderland biedt totaal geen interessante dingen voor fans van b-horror, enkel voor home-made-crap liefhebbers. Ben je dat niet? Blijf erafffff


avatar van misterwhite

misterwhite

  • 4726 berichten
  • 656 stemmen

Eindelijk zie ik de aftiteling, wat een opluchting!!! Want dit was werkelijk één van de meest irritante films ooit. Alles is gewoon doodsaai en vreselijk gemaakt. En zelfs met buurmeisje van 6 kan nog beter acteren dan die bende vrouwen. De ergste vond ik nog die Oom! Heel vaak zitten te zuchten wanneer hij in beeld kwam. Het verhaal is slecht, de effects zijn slecht, alles is gewoon mega slecht!

Zelfs deze revieuw is slecht gewoon dankzij dit stuk ellende!!!

A big waste of time!

0.5*


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Vrouwen die er uit zien als strippers vind ik geen probleem hoor, zeker niet wanneer ze nog knap zijn ook...

Maar nee, acteren kunnen ze natuurlijk niet. Tenminste, ze krijgen er ook niet heel erg de kans voor in een film als deze.

De manier van filmen was iets waar ik aan moest wennen, soms kreeg ik het gevoel dat mijn lenzen vies waren maar dat bleek dus de film zelf te zijn. Wazig, vaag. De kills zijn werkelijk tenenkrommend, maar stiekem zat ik toch met een lachje te kijken en stiekem te grinniken over hoeveel shit deze film toch over zich heen moet krijgen van mensen die het een gedrocht vinden. Ik zal nooit beweren dat dit een goede, leuke of interessante film is, zelfs niet voor de liefhebbers, maar voor mij had het iets genietbaars. Het enige wat me opviel is dat het voelde alsof ik pas 3 kwartiertjes aan het kijken was, toen de aftiteling in beeld verscheen. De tijd vloog om, terwijl er eigenlijk helemaal niet veel gebeurde.

Het is precies wat Jeroen zegt, als je direct al weet dat je dit waardeloos gaat vinden, bespaar je de 1,5 uur dan en kijk iets anders.