• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.383 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.594 acteurs
  • 199.105 gebruikers
  • 9.378.050 stemmen
Avatar
 
banner banner

November Christmas (2010)

Drama | 96 minuten
3,05 44 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 96 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Robert Harmon

Met onder meer: John Corbett, Sam Elliott en Sarah Paulson

IMDb beoordeling: 7,6 (2.350)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot November Christmas

"Christmas"

Een vader vreest dat zijn doodzieke dochter Kerstmis niet zal halen. Om haar toch een onvergetelijke feestseizoen te geven, beraamt hij een plan om alle feestdagen een maand eerder te laten plaatsvinden, zonder dat zijn dochter dit doorheeft. Niet alleen krijgt hij hulp van zijn buurman, een rustige boer, maar ook de dorpsinwoners dragen hun steentje bij.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Nicolage Rico

Nicolage Rico

  • 20220 berichten
  • 2365 stemmen

Zo zoet dat er haast niet doorheen te komen is. Zelfs in het meest ideale dorpje van de wereld zijn ziektes. Helaas mist de film enige ontwikkeling om een echt verhaal te worden. Grootste pluspunt is dat de film niet zolang duurt.

Het is niet dat het zieke meisje slecht speelt - integendeel - en ook het idee dat heel het dorp vervroegd is versierd voor het meisje is goed gevonden, maar redden de film niet van een ruime onvoldoende.

2*
En meteen m'n tanden poetsen.


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8588 stemmen

Een goede drama film...

Leuk verhaal...

Gezellig kerst en sneeuw...

Prima acteerwerk...

Bekende acteur Sam Elliott...

Prima camerabeweging...

Mooi HD kwaliteit breedbeeld...

Prima achtergrond geluid/muziek

met Dolby Digital...


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11414 berichten
  • 6715 stemmen

Prima.

Toch niet heel erg tegengevallen dit, ik wilde het jaren geleden al eens kijken maar toch maar niet van gekomen. Nu, helaas wel na kerst, toch nog aan toegekomen. Dit is ook een typische film die alleen rond kerst een beetje werkt.

Prima, tot sterk acteerwerk van de acteurs die stuk voor stuk een vrij beperkt script voor zich krijgen. Vooral Elliott steekt wel boven de kudde uit. Karen Allen viel me wat tegen, met die blik die me wel een beetje de kriebels gaf na enig moment.

Het verhaal is geweldig bedacht, hier kan je veel mee doen, vooral op emotioneel gebied. Helaas laat de film het daar een beetje liggen. De film is mierzoet, waar je tanden bij afvallen. Hierdoor is echte emotie of sympathie een beetje ver te zoeken.

Wel mooi kleurengebruik hier en daar, en de film is overduidelijk vanuit een goed hart geregisseerd. Je kan dit eigenlijk gewoon niet slecht vinden, omdat het duidelijk goed bedoeld is.