• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.094 acteurs
  • 199.024 gebruikers
  • 9.373.024 stemmen
Avatar
 
banner banner

Minna no Ie (2001)

Komedie | 116 minuten
3,00 2 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 116 minuten

Alternatieve titel: All About Our House

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Kôki Mitani

Met onder meer: Toshiaki Karasawa, Kunie Tanaka en Naoki Tanaka

IMDb beoordeling: 6,5 (454)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Minna no Ie

Naosuke Iijima is een succesvol scriptschrijver die samen met zijn vrouw Tamiko hun droomhuis wil bouwen. Tamiko vraagt de hulp van haar oude schoolmaatje Yanagisawa, een talentvol, hoffelijk en behoorlijk arrogant architect. Hij heeft echter niet de benodigde vergunning om daadwerkelijk te bouwen, dus vraagt Naosuke zijn vader Choichiro, een grove gepensioneerde timmerman, om dit deel van het werk voor zijn rekening te nemen. Yanagisawa's artistieke pretenties botsen al snel met Choichiro's aartsconservatieve denkbeelden en al gauw lijkt het bouwterrein meer op een slagveld.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Eiji Yanagisawa - Interior Designer

Chouichirou Iwata

Naosuke Iijima

Tamiko Iijima

Arakawa Sr.

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12842 stemmen

Fijn.

Je ziet al de beginselen van Mitani's vlotte, quirky stijl, maar in deze film oogt het af en toe toch nog een beetje stoffig. Dat frisse dat in een Sutekina Kanashibari wel zat, ondanks de soms wat ouderwetse uitstraling, mist hier een beetje.

Dat maakt de film soms net iets saaier en conventioneler dan goed is. De vete tussen jong en oud is wat melig en het tempo vaak een beetje laag. De humor is aardig, maar niet overdreven aanwezig en het koppel dat gevangen zit tussen de twee groepen is nu ook meteen niet het meest blitse acteerduo.

Maar toch weet Mitani wel weer een fijn sfeertje te scheppen. Iets dramatischer deze keer, iets meer een levenslesje, maar uiteindelijk toch lekker luchtig met een aantal memorabele momenten. Maar had stiekem toch op een iets leukere film gehoopt.

3.0*