• 15.775 nieuwsartikelen
  • 178.124 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.189 acteurs
  • 199.039 gebruikers
  • 9.373.537 stemmen
Avatar
 
banner banner

New Kids Turbo (2010)

Komedie | 87 minuten
2,93 3.033 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 87 minuten

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Steffen Haars en Flip van der Kuil

Met onder meer: Flip van der Kuil, Steffen Haars en Nicole van Nierop

IMDb beoordeling: 6,4 (19.005)

Gesproken taal: Nederlands

Releasedatum: 9 december 2010

Plot New Kids Turbo

"Kick some kut"

De crisis heeft toegeslagen. Ook de hangjongeren Gerrie, Richard, Rikkert, Robbie en Barrie in het Brabantse dorpje Maaskantje zijn door misverstanden hun banen kwijtgeraakt. Zelfs nog erger, hun uitkeringen zijn stopgezet. Met slechts één logische oplossing, nergens meer voor betalen, loopt alles uit de hand.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Gerrie van Boven

Richard Batsbak

Rikkert Biemans

Barrie Butsers

Robbie Schuurmans

Man 1 in cafe

Manuela van Grinsven

Reinout Oerlemans

Rikkert's boss

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van SuperSideSwipe

SuperSideSwipe

  • 4464 berichten
  • 2890 stemmen

melchior7 schreef:

Alleen heb ik Antonie Kamerling niet voorbij zien komen? In welke scene kwam die dan?

Hij zat achter de camera tijdens het deel waar ze in dat kamertje bij eyeworks het verhaal verder moesten vertellen omdat het budget op was.


avatar van Macmanus

Macmanus

  • 13726 berichten
  • 3701 stemmen

Kamerling liep weg achter de camera. Toen ze een soort gelijke Monty Python and the Holy Grail grap uithaalde.


avatar van syntagma

syntagma

  • 67 berichten
  • 77 stemmen

Leuke film! Niet onwijs hard gelachen maar wel lekker grof, shockerend en grappig.


avatar van melchior7

melchior7

  • 178 berichten
  • 0 stemmen

SuperSideSwipe schreef:

(quote)

Hij zat achter de camera tijdens het deel waar ze in dat kamertje bij eyeworks het verhaal verder moesten vertellen omdat het budget op was.

Oh ja.. Dat was niet echt zo´n stukje die ik in me hoofd had.

Het enige wat ik in me hoofd was, was het opblazen van die bus,


avatar van Jawat

Jawat

  • 43 berichten
  • 285 stemmen

echt 1 van de leukste Nederlandse films die er is gemaakt. Beter dan Flodder! De dialogen zijn vrijwel fantastisch. Vooral Gerrie en Richard echt fabuleuze acteerprestaties. Ik vond het jammer dat hij afgelopen was.

Drukte ook nog een of andere verrekte mongol het beeld uit bij de bloopers! Dikke kut jonguh


avatar van Rascal Ryan

Rascal Ryan

  • 77 berichten
  • 106 stemmen

Ik ben sprakeloos, heb me kapot gelachen !

Zo'n sfeer in een zaal heb ik nog nooit meegemaakt. In positieve zin. Brabantse gezelligheid zou ik het zelfs willen noemen. Ik vreesde het ergste, maar ze hebben me alsnog weten te verrassen. Kan er op het moment weinig over zeggen want ik ben nog aan het bekomen van deze lilleke film.


avatar van Quido

Quido

  • 14649 berichten
  • 6106 stemmen

Onvoorstelbare opening in de bios vandaag: per scherm 6x zoveel omzet als nummer 2 Harry Potter.


avatar van levip

levip

  • 6 berichten
  • 227 stemmen

Ik vond de dialogen juist een van de mindere punten van deze film.


avatar van gotti

gotti

  • 14075 berichten
  • 5886 stemmen

kos schreef:

Bert Brussen was ook al niet blij met Dana: Dit is pas een kutrecensie | Bert Brussen - bbrussen.nl

Ik denk dat die gasten heel hard moeten lachen om de recensie van Dana Linssen. En zoiets geeft alleen maar meer reden om het te gaan kijken natuurlijk.


avatar van FillumGek

FillumGek

  • 8987 berichten
  • 3398 stemmen

Ik kom net terug en was zeker vet! Morgen zal ik iets nutriegers proberen ts schrijven. Iig de levendigste zaal die ik ooit heb meegemaakt


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4084 stemmen

SuperSideSwipe schreef:

Sodeju ! Als ge deze film nie goe vond bent ge echt een verrekte koekwous Jonge !

Van mijn naar vermoeden 600+ voorgaande bios bezoeken is dit de eerste keer dat ik vooraf een 5* verwacht en dat deze het ook daadwerkelijk waarmaakt.

*

Heb ik toch medelijden met jou


avatar van rotjuh

rotjuh

  • 100 berichten
  • 77 stemmen

eeeej oe ist jonges...

gullie goat de film toch nie af krakuh zekers?

Di's ne goei filmke mej goei speulers... en as ge d'r anders over denkt moette wegwezjuh verekte mongool!

Film is bedoeld om flauw te wezen.. moet nergens over gaan... missie geslaagd! 5 *


avatar van queenie

queenie

  • 593 berichten
  • 468 stemmen

Als je weet wat de New Kids zijn, dan vind je de film ook leuk! Gewoon lekker lachen om flauwe humor en grof geweld. Hij was gewoon leuk en de zaal was uitverkocht!

3,5*


avatar van joeri_filmfreak

joeri_filmfreak

  • 143 berichten
  • 0 stemmen

rep_robert schreef:

(quote)

Heb ik toch medelijden met jou

inderdaad ik geloof best dat de film wel grappig is maar niet de beste film in al die 600 + films die jij al eerder in de bios gezien hebt,


avatar van Quido

Quido

  • 14649 berichten
  • 6106 stemmen

Omzet New Kids per kopie gisteren: 2750 euro.

Omzet Harry Potter per kopie gisteren: 235 euro.


avatar van Temparer

Temparer

  • 22 berichten
  • 808 stemmen

Gvd een goei filmpje!

Welliswaar iets over de top, maar een Brabantse film om trots op te zijn.


avatar van Wouter

Wouter

  • 18718 berichten
  • 3085 stemmen

Vandaag al goud. Dat is een record...


avatar van taborano

taborano

  • 66 berichten
  • 115 stemmen

Dit is natuurlijk de ultieme film voor de snobs hier om te vertellen hoe slecht deze is. Nou ik heb nieuws voor jullie, je krijgt precies wat je kan verwachten, en als je er dan heen gaat om hem af te kraken, ben je dus niet helemaal goed bij je hoofd. (oftewel een verrekte mongol)


avatar van FillumGek

FillumGek

  • 8987 berichten
  • 3398 stemmen

New Kids Turbo is in elk geval een unieke bioscoop-ervaring. Met een man of tien vooraf lekker een vette hap naar binnen schuiven en Schultenbrau drinken. Daarna de film gaan zien, de zaal was rumoeriger dan ooit. De gemiddelde leeftijd was echter boven de twintig. En daarna lekker tot diep in de nacht verder tanken. Ik tik dit nu wel met koppijn, want Schultenbrau is nou niet bepaald geweldig bier.

Als fan van de serie weet je eigenlijk dat het al niet meer mis kan gaan. Raar ook dat sommige mensen de film gaan zien terwijl ze de serie niks aan vinden. Ik heb me in ieder geval goed vermaakt, net als de rest van de zaal. Inhoudelijk stelt het allemaal niet veel voor, maar de manier waarop we een kijkje in het leven krijgen van vijf Brabantse aso's is goed uitgewerkt. Ze zijn grover, luidruchtiger en asocialer dan ooit. Het taaltje is natuurlijk het leukst en mensen riepen die dingen zoals verwacht nog na ook in de zaal. Een aantal scenes waren op het randje en een aantal waren een beetje aan de saaie kant. Gelukkig volgde meestal vlak daarop een geslaagde actie om het meteen weer goed te maken. Leuke bijrollen van onder andere Bernal, Maassen en Teeuwen en hoewel Kamerling maar een piepkleine cameo heeft werd het opvallend stil in de zaal...

Jammer is dat inderdaad de meeste echt goede grappen al in de trailer zitten waardoor de impact kleiner was dan verwacht. Bij de scene van Jody Bernal was een matig lachje te horen, waarschijnlijk omdat iedereen zich bij de trailer al kapot had gelachen. De film zag er verder trouwens best professioneel uit. Over een tijdje nog maar eens herzien, voor nu een dikke voldoende.


avatar van mister blonde

mister blonde

  • 12694 berichten
  • 5828 stemmen

taborano schreef:

Dit is natuurlijk de ultieme film voor de snobs hier om te vertellen hoe slecht deze is. Nou ik heb nieuws voor jullie, je krijgt precies wat je kan verwachten, en als je er dan heen gaat om hem af te kraken, ben je dus niet helemaal goed bij je hoofd. (oftewel een verrekte mongol)

Wat zeur je nou? Jij bent notabene een laagstemmer. Bovendien vind ik het nogal flauw; zo zou je de film nooit slecht mogen vinden.


avatar van fappie

fappie

  • 2688 berichten
  • 2005 stemmen

gotti schreef:

(quote)

Ik denk dat die gasten heel hard moeten lachen om de recensie van Dana Linssen. En zoiets geeft alleen maar meer reden om het te gaan kijken natuurlijk.

Kutrecensies bestaan niet joh. Iedereen mag vinden wat hij/zij wil.. en geef toe.. de film is totaal niet gemaakt voor volwasse nuchtere mensen .


avatar van FillumGek

FillumGek

  • 8987 berichten
  • 3398 stemmen

fappie schreef:

(quote)

en geef toe.. de film is totaal niet gemaakt voor volwassen mensen .

Denk dat dat nog wel eens mee zou kunnen vallen. Natuurlijk associeer je het gedrag van de aso's met een jongere leeftijd. Maar er zijn zat volwassenen die het net zo leuk vinden.


avatar van pimpamhenk

pimpamhenk

  • 59 berichten
  • 182 stemmen

FillumGek schreef:
Raar ook dat sommige mensen de film gaan zien terwijl ze de serie niks aan vinden.


Nou, ik ben er een van. Onder het mom van groepsdruk en "is toch gezellig??" toch maar meegegaan met m'n vrienden, en ik voelde de bui al hangen toen ik bij de bios aankwam en de wachtende meute al "kut" en "BAM"-roepend zag staan. Ook tijdens de korte intro van de film deed menig New Kids fan nog een poging om zijn "leukste" New Kids quote eruit te gooien, wederom tot grote ergernis van mij.

Na de intro stond het geluid in de zaal gelukkig hard genoeg om dat puberaal geschreeuw te overstemmen. Het werd vanaf toen enkel nog overtroffen door de daverende lachsalvo's, die tot mijn verbazing gewoon terecht waren. De krankzinnige grapdichtheid werkte ook op mij aanstekelijk, en tot de pauze heb ik me dan ook prima vermaakt. Nog nalachend in de pauze kwam ik tot de conclusie dat het kruid nu wel verschoten moest zijn, want wat ik tot nu toe had gezien was gewoon erg in orde en bij vlagen hilarisch.

De film ging na de pauze echter vrolijk door met waar het mee bezig was, en ik heb me dus over de lengte van de hele film kostelijk vermaakt, het stukje met Reinout Oerlemans daargelaten; wat vervelend!. De bijrollen van die 2 gehandicapten en Fresku spanden voor mij de kroon, al mag de Brabantse boer die vertelt over die o zo mooie oorlogstijd er ook zeker zijn. Erg grappig. Ook de editing was bij vlagen vernuftig, bij de ontmaagding van een van de jongens bijvoorbeeld, als hij en zijn liefje zich een meter van de rest van het gespuis blijken te bevinden.

Eindconclusie is dat dit al mijn verwachtingen (vanzelfsprekend, want ze lagen onder het nulpunt) overtrof, en ik in tijden niet zo heb gelachen bij een platte comedy. Minpunt is de timing, die niet altijd even scherp is, maar al met al doet de film wat het moet doen. Of het nu de setting was (genoeg bier, genoeg vrienden en een enthousiaste zaal), of dat het daadwerkelijk een leuke film was kan me eigenlijk niet veel schelen. Sceptisch als ik nog steeds ben zal ik me dat nog wel blijven afvragen. Wellicht is de totaalervaring een goede combinatie van de 2.


avatar van Pete_033

Pete_033

  • 606 berichten
  • 952 stemmen

Geeft het niveau van Nederland ook aan dat hier veel mensen heen gaan

Maar ieder zijn ding. Heb eens een keer een paar minuten van de serie gezien maar vond het erg slecht


avatar van pimpamhenk

pimpamhenk

  • 59 berichten
  • 182 stemmen

Ik ook.


avatar van XoR-JoiN

XoR-JoiN

  • 26 berichten
  • 52 stemmen

Ik hoop zsm te gaan.. Kijk er echt naar uit! Leek me al een geweldige film, heb de hele serie gezien, en nu na al deze positieve geluiden op moviemeter kan het niet misgaan .


avatar van Thalina

Thalina

  • 7 berichten
  • 12 stemmen

ik had new kids nog nooit gezien ,

maar de film vond ik supergrappig!

het is wel platte humor, maar ik en de rest van de zaal lagen in n deuk!


avatar van Nakkie13

Nakkie13

  • 970 berichten
  • 265 stemmen

Ik wil geen voortijdige kritiek leveren maar kom op, een *5 voor New Kids...

Na anderhalf jaar dezelfde grappen, moet de humor er toch wel bijna vanaf zijn. Sketches zijn maar tot een bepaalde tijd grappig, daarna wordt het triest.

Die gasten zelf hebben wel echt humor en ik hoop dus ook dat ze iets nieuws gaan doen in de toekomst.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4084 stemmen

rotjuh schreef:

eeeej oe ist jonges...

gullie goat de film toch nie af krakuh zekers?

Di's ne goei filmke mej goei speulers... en as ge d'r anders over denkt moette wegwezjuh verekte mongool!

Film is bedoeld om flauw te wezen.. moet nergens over gaan... missie geslaagd! 5 *

Toch is jouw bovenste alinea bijzonder vervelend om te lezen


avatar van weaselweasel

weaselweasel

  • 268 berichten
  • 372 stemmen

Ik vind 't wel een beetje flauw om iedere kritiek af te doen als "je snapt het niet" of "het is juist slecht bedoeld". In acht nemende dat deze film een bepaalde doelgroep aanspreekt, kun je er nog steeds kritisch naar kijken. Tuurlijk zet je je verstand op nul zodra je de bios binnen loopt, maar dan nog moet je oprecht kunnen lachen. En bij mij kwam het helaas niet veel verder dan een glimlach.

Als ik de film naast de series leg, vind ik de film vooral slordig gemaakt. Er is te weinig aandacht besteed aan spelregie. Sommige grappen staan of vallen bij suspense, timing... Dat miste deze film vaak. Er zit veel minder vaart in dan in de serie. Daarbij vond ik heel veel grappen te makkelijk, teveel leunend alles dat we al kennen, en daardoor erg voorspelbaar. Keer op keer wist ik ruim 20 seconden vantevoren wat er exact zou gebeuren. Dat verwachtingspatroon is heel leuk als je ermee speelt (zoals al die auto's die mensen overrijden, erg grappig), maar vaak haalde die voorspelbaarheid ook de vaart uit de film.
Dat de leukste grappen al in de trailer zitten helpt ook niet echt. (Dat hele Jody Bernal gedeelte draait om de verrassing dat 'ie neergeschoten wordt.. Als je dat al weet, is de grap helemaal weg.)

Ik vind het geen slechte film ofzo, maar denk wel dat er veel meer in had gezeten.