• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.299 stemmen
Avatar
 
banner banner

Tatal Fantoma (2010)

Drama | 90 minuten
2,75 8 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 90 minuten

Alternatieve titel: The Phantom Father

Oorsprong: Roemenië

Geregisseerd door: Lucian Georgescu

Met onder meer: Barry Gifford, Valer Delakeza, Mimi Branescu

IMDb beoordeling: 6,3 (514)

Gesproken taal: Engels en Roemeense

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Tatal Fantoma

Robert Botto, professor op de Universiteit van Stanford onderzoekt de biografie van de bekende Traum broers. Hij besluit om avontuur te zoeken door eerst naar Wenen en Boedapest te reizen en later ook nog naar Transsylvanië en Bucovina. In Bucovina ontmoet hij Tanya, een overheidsarchivaris welke hem wil helpen met zijn zoektocht. Onderweg ontmoeten ze niet alleen mensen die hen proberen te helpen of te hinderen, maar leren ze elkaars echte innerlijk kennen.

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van morpheus2000

morpheus2000

  • 599 berichten
  • 10378 stemmen

Wederom een kleine parel op Film1.

Op ontdekkingstocht door Roemenië met mooie beelden en prima muziek.

Met een goede hoofdrol van Marcel Iures.

“Take a look at my girlfriend

She's the only one I got

Not much of a girlfriend

Never seem to get a lot”

Heerlijk nummer dit....


avatar van Fransman

Fransman

  • 3022 berichten
  • 2267 stemmen

Ja, een Roemeens pareltje. Heerlijke film over een Amerikaanse professor die in Roemenië op zoek is naar z'n roots en daar een leuke archivaris ontmoet waar hij wat voor begint te voelen. Maar ze heeft een nogal jaloerse en zeurende vriend, die haar steeds belt, tot vervelends toe (ook voor ons als kijker). Het is een roadmovie die hen door het noorden van Roemenië voert, langs veel verpauperde gebouwen en dorpen. Een caleidoscoop van mensen en landschappen en gebeurtenissen, met hier en daar een wat surrealistische twist, want niet alles wat we zien is de werkelijkheid. Of toch wel? Leuke muziek van Supertramp, die mijn voorganger hier al gememoreerd heeft.