Genre: Actie / Komedie
Speelduur: 107 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Adam McKay
Met onder meer: Mark Wahlberg, Will Ferrell en Michael Keaton
IMDb beoordeling:
6,7 (306.955)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 11 november 2010
On Demand:
Bekijk via Netflix
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via meJane
Bekijk via Viaplay
Bekijk via CANAL+
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot The Other Guys
"When the cops are busy... Our only hope is..."
'The Other Guys' volgt detective Allen Gamble (Will Ferell), een forensisch accountant die meer geïnteresseerd is in het papierwerk dan de actie op straat en detective Terry Hoilz (Mark Wahlberg), die opgescheept zit met Allen als partner na een beschamende publieke vertoning. Allen en Terry kijken op naar de agenten Danson (Dwayne Johnson) en Manzetti (Samuel L. Jackson) maar wanneer de mogelijkheid zich voordoet voor Allen en Terry om zich te bewijzen loopt het allemaal niet zoals gepland.
Externe links
Acteurs en actrices
Detective Allen Gamble
Detective Terry Hoitz
Sheila Gamble
Captain Gene Mauch
David Ershon
Roger Wesley
P.K. Highsmith
Christopher Danson
Francine
Christinith
Video's en trailers
Reviews & comments
Leland Palmer
-
- 23785 berichten
- 4896 stemmen
Lijkt me weer een heerlijk onnozel filmpje te worden, net als de eerdere werkjes van regisseur Adam McKay.
Leuke cast in ieder geval.
kArIzMa_Movie
-
- 1290 berichten
- 334 stemmen
The Rock promises 'The Other Guys' Will... Well... Rock
"The movie's funny. I saw some footage the other day. It's awesome. The action is fantastic; it holds up in a great, great way. And of course, the comedy is great.
You're gonna dig it." - aldus The Rock.
Ben benieuwd.
Wel jammer dat Paris Hilton een rol heeft.
wimnoot
-
- 3963 berichten
- 3923 stemmen
Ik vind Adam McKay en Will Ferrel echt een super duo, en kijkend naar de rest van de cast wordt deze ook weer erg grappig.Alleen "the Rock" vind ik niet zo veel aan.
Kricky
-
- 321 berichten
- 32 stemmen
volgens mij kwam michael keaton ook bij de cast. lijkt mij wel een grappig filmpje
jarno1975 (moderator series)
-
- 10972 berichten
- 2792 stemmen
wimnoot
-
- 3963 berichten
- 3923 stemmen
Alleen om deze korte trailer moest ik al erg lachen! Dat gillen van Ferrel! 
Leland Palmer
-
- 23785 berichten
- 4896 stemmen
Valt me tegen, verder dan een (kleine) glimlach kom ik helaas nog niet.
Rosicky
-
- 1436 berichten
- 1709 stemmen
Yup deze lijkt me leuk. Ferrell eens een keer in een wat grotere productie, samen met held Samuel L. Jackson.
schram101
-
- 16684 berichten
- 2293 stemmen
Lijkt me best komisch eigenlijk.
Ben vooral benieuwd naar Mark Wahlberg, kijk over t algemeen graag naar zijn films!
tottenham89
-
- 327 berichten
- 1346 stemmen
Valt me tegen, verder dan een (kleine) glimlach kom ik helaas nog niet.
Hetzelfde hier..
skullcandygirl94
-
- 168 berichten
- 49 stemmen
de poster ziet er belachrlijk uit...een stel komieken die detective gaan spelen 
Uier
-
- 2006 berichten
- 3749 stemmen
Elke scene met Ferrell in die trailer tovert al een lach op mijn gezicht.
Hij lijkt me ook de perfect gast voor die rol.
IcU
-
- 6783 berichten
- 3051 stemmen
Erg leuke trailer, en wat een cast. Zag ik nu Michael Keaton voorbij komen? Heb er zin in 
Poppe
-
- 644 berichten
- 628 stemmen
McKay + Ferrell = lachorgasme.
De Prius met sirene is nu al classic..
pooper
-
- 296 berichten
- 411 stemmen
Adam mcaay zit volgens mij in een soort van midlife crisis want dit is te zielig. pff mark wahlberg
ralfsjam
-
- 2144 berichten
- 1345 stemmen
laat ik de eerste zijn die iets wil schrijven en een cijfer wil geven!
deze film is te flauw voor woorden! een "police squad/ hot shots" wannabee anno 2010. en het was zo flauw, dat ik best een paar keer moest lachen.... sterker nog, het was aandoenlijk om deze film te kijken. mijn vriendin heeft pin in haar nek, omdat ze steeds naar mij zat te kijken. (zo van.... gaan we echt door met kijken?) ja! we gaan door! maar al met al. een 3.
ieder moet het voor zich weten. heb wel gelachen, maar het was niet echt goed ofzo.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Tegenvaller.
De film begon zo leuk met Samuel L. Jackson en The Rock die het werk van Will Ferrell totaal niet respecteerden. Maar helaas, al na een kwartier sterven Jackson en The Rock in de film na een sprong van een gebouw en zien we ze niet meer terug. Een cameo rolletje dus? Ik vond het doodzonde. Juist Samuel L. Jackson is vaak geweldig in dit soort films.
Hierna gaan de hoofdrollen naar Ferrell en Wahlberg en ik moet bekennen, hoe leuk ik Ferrell altijd vind, ik had de net genoemde namen er graag nog bij gehad. Maar de combinatie Ferrell en Wahlberg is op zich best wel grappig. Zeker de suffe Ferrell doet het leuk. Grappig dat hij ondanks alles wel een enorme aantrekkingskracht op de vrouwen heeft haha.
Maar helaas weet de film me gewoon niet echt meer te boeien en krijgen we wat standaard politiegedoe te zien die je vaker in dit soort genrefilms tegen bent gekomen. Naar het einde toe had ik zelfs wat moeite met het afkijken van de film.
Het blijkt maar weer eens dat het toch niet makkelijk is om een geslaagde politiefilm te maken zoals bijvoorbeeld Lethal Weapon vroeger. Het recente Cop Out probeerde het ook al, maar was ook bepaald geen topper.
Ik zou deze film nou niet bepaald een aanrader noemen. Leuk om misschien eens een keer thuis op tv te kijken. Krappe voldoende kan er nog wel af, vooral omdat ik Ferrell wel weer leuk vond spelen.
3*
Rosicky
-
- 1436 berichten
- 1709 stemmen
Ik ben het vrijwel volledig eens met Ajax&Litmanen1. Ik wil er nog wel even bij zeggen dat Ferrell hier echt goed acteert en dat ook de soundtrack van 'the Other Guys' heel aardig was.
Leland Palmer
-
- 23785 berichten
- 4896 stemmen
Erg leuke film. De trailer viel me wat tegen en ook het feit dat deze Other Guys een PG-13 rating kregen leek me in 1e instantie nou niet positief, maar dat viel best mee.
Komt vooral omdat het (net als de vorige McKay's) heerlijk scherp, droog en vlot geschreven is allemaal. Wahlberg en Ferrell zijn een komisch duo en vullen hun rollen goed in. Wahlberg is goed in boos/chagrijnig zijn en Ferrell is onnozel, dus...
... dat werkte prima.
Zorgt ook wel voor een paar flauwe, minder leuke momenten, maar ik heb ook best een paar keer behoorlijk kunnen lachen en eigenlijk constant met een glimlach zitten kijken. Die sprong van Jackson en Johnson was gewoon heerlijk. 
De film kent genoeg leuke, komische vondsten om constant leuk te blijven; Ferrell met z'n vrouwen en verleden als pooier, de (stilstaande) bar-scéne, etc. etc. Ja, leuk. Voldoende.
Poppe
-
- 644 berichten
- 628 stemmen
"Americaaaaaa!!!"
The Other Guys is alles wat je kan verwachten van een Ferrell/McKay samenwerking, droge situaties, absurde dialogen en extreem flauwe one-liners!
Terry Hoilz "It's feel like I am sitting in a vagina....."
Wat een heerlijkheid!
4,5!!!
Het laatste nieuws

Netflix verwijdert de dramafilm 'It Ends With Us' met Justin Baldoni en Blake Lively

WOII-film 'The Boy in the Striped Pyjamas' wordt donderdag uitgezonden op televisie

Van 'The Lincoln Lawyer' tot aan 'Unfamiliar': alle nieuwe titels op streaming van deze week

Spaanse Netflix-film '100 Metros' doet het ontzettend goed: 'IJzersterk drama'
Bekijk ook

Black Swan
Horror / Drama, 2010
2.113 reacties

Ruang Rak Noi Nid Mahasan
Drama / Romantiek, 2003
67 reacties

Dekalog, Szesc
Drama, 1988
22 reacties

The Town
Drama / Misdaad, 2010
565 reacties

End of Watch
Misdaad / Drama, 2012
367 reacties

Patriots Day
Actie / Thriller, 2016
162 reacties
Gerelateerde tags
vertellingfire enginebuddy copceozip line buddy comedycarjackingpost-credits sceneduringcreditsstingershot
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








