Genre: Actie / Komedie
Speelduur: 92 minuten
Alternatieve titel: Spy Daddy
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Brian Levant
Met onder meer: Jackie Chan, Lucas Till en Billy Ray Cyrus
IMDb beoordeling:
5,5 (49.236)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 4 februari 2010
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Spy Next Door
"Spying is easy, Babysitting is hard."
Undercover spion Bob Ho besluit zijn spionagecarrière op te geven om meer tijd met zijn vriendin en buurvrouw Gillian door te brengen. Maar, Bob moet eerst nog één missie volbrengen voordat Gillian met hem wil trouwen: het overwinnen van haar drie eigenwijze kinderen. Als Gillian plotseling de stad uit moet, past Bob op de kinderen om hen beter te leren kennen. Als één van de kinderen per ongeluk een top-secret formule download komt een Russische terrorist ze op het spoor...
Externe links
Acteurs en actrices
Bob Ho
Gillian
Farren
Nora
Anton Poldark
Colton James
Glaze
Creel
Ian
Larry
Video's en trailers
Reviews & comments
misterwhite
-
- 4726 berichten
- 656 stemmen
Wat een vreselijke film.
Ik had gedaan met de examens en dan ga ik altijd naar de bioscoop met wat vrienden. Helaas waren we wat laat en er moesten nog 2 film beginnen: deze en how to train your dragon. Ik dacht maar eens te proberen deze film, maar wat een vreselijke tegenvaller. Een pure rip off van The Pacifier, die zelf ook niet geweldig is. Dus totaal niet orgineel deze film. Ook vreselijk cliché en voorspelbaar. Heb mij meer zitten te concentreren op wanneer de film gedaan zou zijn dan de film zelf. Het enige pluspuntje is dat er heel soms iets schattigs in gebeurt, gelachen heb ik ook niet veel.
Dus een pure geldverspilling!
0,5*
Jessel
-
- 48 berichten
- 124 stemmen
Hilarische film! 
Geweldige scene: he, mijn naam is niet echt bob!
Heerlijk! 
1 minpunt, de film doet mij wel erg denken aan de Pacifier!
Maar voor de rest geweldig, moet er wel eerlijk bij zeggen,
dat dit mijn soort films zijn! 
Lauwie89
-
- 1 berichten
- 17 stemmen
Best een leuke film. Beetje flauw af en toe, maar met Chan toch wel weer leuk!
Gewone een leuk film voor tussendoor als je even niets te doen hebt, maar wel grappig!
heder
-
- 23 berichten
- 28 stemmen
Ik had eerst mijn bedenkingen met deze film. Weer zo'n voorspelbare film, maar toen ik deze zag moest ik mijn mening toch wat bijstellen. Inderdaad wel een kinderfilm, maar toch met was verrassende kantjes eraan. Een 3,5.
skipy05
-
- 1676 berichten
- 2699 stemmen
Jackie Chan maakt deze film toch goed. anders was hij veel minder geweest. Toch wel een van de mindere Jackie Chan films. De stunts en vechtscenes waren wel heel goed. Verhaal was wat minder.
melchior7
-
- 178 berichten
- 0 stemmen
Waar blijft deze dvd eigelijk..?
Want deze film draait niet meer in de bios 
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Leuker dan ik had gedacht.
Jep, verwacht hier geen originele film. Iedereen die films als Kindergarten Cop, The Game Plan en The Pacifier heeft gezien kent het plotje wel van iemand die lastig met kinderen om kan gaan en hen uiteindelijk toch voor zich wint.
Wederom trouwens ook erg voorspelbare kinderen. Het kleine schattige meisje, het bijdehante jochie en de rebelse en stugge tiener. Het jochie vond ik echt strontvervelend trouwens.
Maar toch is dit best een redelijke film geworden. Dit komt doordat Jackie Chan altijd wel leuk is. Ook in deze film heeft hij weer een aantal leuke vechtpartijen met het nodige stuntwerk. Maar zoals in veel Chan films wordt het verder allemaal niet geweldadig en hard.
Chans rol is wel wat vlak in deze film. Een beetje een nietszeggende rol. Maar dat past weer goed bij het nietszeggende plotje. Dat had wel wat spannender en stoerder gemogen.
Het is een filmpje geworden dat wel prima te doen is voor een keertje. Maar meer ook niet. Een krappe voldoende is het toch wel waard.
3*
DonOswaldo
-
- 6430 berichten
- 1931 stemmen
Eens met de recensie hierboven.
Geen moeilijk plot, maar aardig weg te kijken allemaal door Jackie Chan.
Maar verder te kinderlijk (we zien dan ook geen spatje bloed ondanks de veel harde klappen) en mocht een stuk strakker wou het echt leuk zijn en meer dan een nipte voldoende krijgen.
NovaChe
-
- 85 berichten
- 17 stemmen
Best grappige film. Een film om lekker bij op de bank te liggen en verstand op nul en genieten maar....
Deed mij inderdaad net als velen hier denken aan The Pacifier
Raffael77
-
- 1891 berichten
- 0 stemmen
Eens met de recensie hierboven.
Geen moeilijk plot, maar aardig weg te kijken allemaal door Jackie Chan.
Maar verder te kinderlijk (we zien dan ook geen spatje bloed ondanks de veel harde klappen) en mocht een stuk strakker wou het echt leuk zijn en meer dan een nipte voldoende krijgen.
mee eens alleen met een voldoende oneens
Morpheus73
-
- 24 berichten
- 802 stemmen
Slecht scenario en Jack Chan / Amber Valletta moeten echt beter weten hoor de volgende keer..
Beloki
-
- 107 berichten
- 588 stemmen
Leuke komedie! Prachtige gevechten en grappige dialogen. Weer een prima Chan-film.
3,5*
B.
N_SANE
-
- 248 berichten
- 211 stemmen
Vanwege het -best kinderachtige- plot had ik geen (hoge) verwachtingen van deze film, dus ik probeerde het met het verstand op 0 te bekijken. Op zich is de film prima te pruimen, mits je het bekijkt voor de mooie vechtscenes van Jackie Chan. Die waren weer eens leuk om te zien, vooral hoe hij allerlei attributen uit de omgeving gebruikt.
Maar wat waren de onderlinge dialogen onthutsend zwak. Dialogen die als 'grappig'(???) moesten doorgaan, man man man, ik zie toch niet vaak van dit soort zwakke dialogen. Tenenkrommend. Als (klein) kind had ik zelfs niet eens erom kunnen lachen, wat slecht zeg. En de casting voor wat betreft de kinderen, maar ook de mensen uit het winkelcentrum had beduidend beter gekund.
Die kleine meid (Nora) kon haar lach na iedere zin die als grappig moest doorgaan, niet eens bedwingen. Farren had absoluut geen emotie in haar doen en laten. Ian kon nog een klein beetje het acteerniveau aan. De mensen uit het winkelcentrum (moeders en kinderen) konden na iedere moment dat zij in beeld kwamen, niet eens hun lach meer bedwingen. Bijvoorbeeld toen Jackie die Nora zocht en alle prinsessen omdraaide, iedere keer bij het omdraaien lachten ze dan of keken de camera in. Nu kan je niet veel van kinderen verwachten, maar ik zie toch tal van films waarin (kleine) kinderen redelijk tot zelfs goed acteren. In deze film was het een compleet lachertje.
Natuurlijk zullen er mensen zijn die de film op een andere manier beleven en er totaal anders naar kijken. Prima, maar ik stoorde me er behoorlijk aan. Zeker als het iedere keer weer voorkomt in de film.
Oh, en na deze film besef je opeens dat je geen kinderen meer wilt. Bah wat een irritante monsters zijn het toch ook. De film lijkt me dan ook geen aanrader voor mensen die twijfelen of zij kinderen willen nemen.
Voor de leuke vechtscenes en de soms grappige momenten:
2*
the-hague-pride
-
- 503 berichten
- 442 stemmen
niet echt bijzonder
maar goed dat weet je vantevoren met een film als deze.
melchior7
-
- 178 berichten
- 0 stemmen
Er zit wel een grote fout in deze film!
In het begin moet Farren een spijkerbroek aantrekken.. heeft ze een spijkerbroek aan, dan is haar T-shirt niet goed.. Maar dan heeft ze toch een kort rokje aan! fout.
JustMike
-
- 3218 berichten
- 751 stemmen
the pacifier meets jackie chan.
Een hele goede film alleen een beetje te veel pacifier erin. Voor de rest is het een goede actie/komedie zoals de meeste films van jackie chan.
NickDG
-
- 24 berichten
- 20 stemmen
Echt weer een Jackie-Chan stijl film. Altijd leuk.
Soms iets te voorspeelbaar, maar dat hoort bij Jackie-Chan. 
@Melchior: Ik dacht dat dat aan mij lag? :$
Cleanshot
-
- 657 berichten
- 1330 stemmen
Leuke flauwe familie film met meer van het zelfde van Jackie Chan.
Als je de filmtext leest dan heb je de film eigenlijk al gezien.
metterijks
-
- 73 berichten
- 65 stemmen
Dit voorspelbare Jackie Chan vehikel (dat zijn oude fans nog verder zal wegdrijven) is soms wel grappig,maar over het algeheel een saaie film. Bovendien vind ik Chan nog steeds een belabberd acteur, ondanks de knappe stunts die hij altijd zelf doet. Misschien leuk voor de kleintjes. 2,0
RipCurl
-
- 225 berichten
- 313 stemmen
Eigenlijk gewoon een hele slechte film (en dan niet alleen het acteren), zoals je gewend bent van Jackie Chan. Alle cliché grappen die je al voelt aankomen komen ook echt voorbij. Vond het meer een Kindergarten Cop of The Baby Sitter, maar dan zwaar vermoeiend. Ik wilde het afzetten, maar mijn medekijker wilde het wel af zien. Het werd dan ook afzien, voor mij. Het leukste waren de bloopers op het einde...en die waren al niet leuk. Eigenlijk 1,5 ster, maar omdat hij zijn vecht scene's en stunts zelf doet een extra halve ster.
jackie chan
-
- 296 berichten
- 1479 stemmen
Net zoals zoveel actiehelden moet ook Jackie Chan een film maken waarop hij moet oppassen op kleine kinderen. Het verhaal is dus al niet bijzonder (no problem, als het maar een goede uitwerking heeft).
De uitwerking: viel tegen, Ik heb wel vaker dat ik bij een film 1 of 2x denk van 'nu gaat dit gebeuren' en dan is het in 60% van de gevallen ook zo! Maar in deze film toch zeker wel 10x gehad van 'nu gebeurd dit' en het gebeurden gewoon exact zoals ik had verwacht!
Het is geen sterke film met best veel clichés. Ook Jackie Chan kan de film niet redden (hij deed het aardig maar bijzonder weinig actie en redelijk makkelijke gevechten). Als je Jackie Chan ziet wil je toch een Chan die zich 100% achter de film staat. Dit mis ik de laatste jaren aan hem in zijn Amerikaanse films. Het moet allemaal zo snel en je merkt dat Chan dus ook minder energie mag/kan steken in zijn films.
Het is gewoon een tussendoortje, zowel voor Jackie Chan als voor ons, filmliefhebbers, als er wat meer energie in de film werd gestoken (originelere grappen, betere geografie in de gevechten en vooral wat meer tijd) dan had het een bovengemiddeld actiehelden-die-op-kinderen-passen film kunnen zijn. Maar helaas is dit niet het geval!
DonOswaldo
-
- 6430 berichten
- 1931 stemmen
Het is gewoon een tussendoortje, zowel voor Jackie Chan als voor ons, filmliefhebbers, als er wat meer energie in de film werd gestoken (originelere grappen, betere geografie in de gevechten en vooral wat meer tijd) dan had het een bovengemiddeld actiehelden-die-op-kinderen-passen film kunnen zijn. Maar helaas is dit niet het geval!
Betere geografie in de gevechten, waarom ook niet.
mc-elvin
-
- 32 berichten
- 5 stemmen
niet slecht film leuk gelachen ook zielige momenten maar heeft me wel lekker vermaakt
Guardian of Isis
-
- 62 berichten
- 0 stemmen
Ik had gedaan met de examens en dan ga ik altijd naar de bioscoop met wat vrienden. Helaas waren we wat laat en er moesten nog 2 film beginnen: deze en how to train your dragon.
Hoe kun je nu ooit zijn gaan denken dat deze film er interessanter uit zag dan How to Train Your Dragon?
Showey
-
- 133 berichten
- 450 stemmen
Gisteren bij mijn vriendin hadden we zin om een film te gaan kijken, deze lag nog te wachten om bekeken te worden dus besloten we deze te kijken. De dvd speler werkte niet mee, dus hebben we de laptop aan de televisie gekoppeld en dat werkte wel. Jammer dat de laptop zo sloom was. Af en toe wat gehaper is toch wel erg vervelend kijken. Maar toch hebben we deze film tot zijn einde bekeken.
Wat de film betreft, gewoon een erg vlotte film, leuke acties van Jackie Chan en op zijn tijd toch wel de nodige humor. Op bepaalde stukken heb ik ook echt hardop gelachen. Wat betreft de verhaallijn is het allemaal erg simpel en ligt het erg voor de hand. Met een wat strakkere uitwerking en wat meer denkwerk had dit een nog betere film kunnen worden. Nu bleef het maar een leuk tussendoortje.
Minotaures
-
- 7810 berichten
- 2536 stemmen
Eindelijk na een tijdje weer eens een film van Chan waar die zo een beetje zijn romantische kant laat zien.
Heb me af en toe lekker laten gaan met lachen, vooral Chan vs. zijn vriendin's kinderen. Ookal waren die kinderen hartstikke irritant, vormden ze wel een komisch duo met Chan. Dat jongste miesje was trouwens erg cute!
Verhaal was niet erg tof en de acteerwerk ook niet, vooral van die Rusische terroristen. Dat Rusische vrouwke was wel yummie 
Als je een fan van Chan bent - als ik - is dit wel de moeite waard om te zien. Het zou ook mooi naast de Chan-collectie staan.
Het laatste nieuws

Historische dramafilm 'The King's Speech' met Colin Firth morgen te zien op televisie

Kijktip? Netflix komt eind maart met horrorserie 'Something Very Bad is Going to Happen'

Door waarheid geïnspireerde misdaadserie '1985' is een kijktip op NPO Start Plus: 'Angstwekkend'

Netflix verbergt 'Windkracht 10' voor Nederlandse kijkers: op deze manier kijk je hem toch
Bekijk ook

Shirley Valentine
Komedie / Romantiek, 1989
23 reacties

Akeelah and the Bee
Drama, 2006
42 reacties

San Ging Chaat Goo Si
Actie / Misdaad, 2004
143 reacties

Kei Zik
Actie / Misdaad, 1989
16 reacties

Kung Fu Panda 2
Animatie / Actie, 2011
140 reacties

Rush Hour
Actie / Komedie, 1998
180 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








