Genre: Actie / Avontuur
Speelduur: 97 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Sylvain White
Met onder meer: Jeffrey Dean Morgan, Chris Evans en Zoe Saldana
IMDb beoordeling:
6,2 (111.002)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Losers
"Anyone Else Would Be Dead By Now."
De leden van een CIA Black Operation team zijn in de Boliviaanse jungle op een 'search and destroy'-missie. Het team wordt echter verraden en voor dood achtergelaten. Ze besluiten achter de verantwoordelijken aan te gaan om wraak te nemen.
Externe links
Video's en trailers
Reviews & comments
_Casper_
-
- 1244 berichten
- 1692 stemmen
ik vond het een hele coole actie film, verveelt geen seconde kijkt echt heerlijk weg
dikke 3.5*!
the new guy
-
- 1731 berichten
- 1591 stemmen
Oei. Toch wel een van de grootste tegenvallers ooit. Vermakelijk, dat wel. Alles was aanwezig voor een topper. Goede cast, mega budget, leuke comics en goed camerawerk. De cast zou humor en actie kunnen combineren.
Toch gaat alles fout. Slechts 1 geslaagde grap in de hele film ( BlaGuyver ) en verder een veel te pretentieus verhaal. Dit had alles in zich om super te worden, helaas is het script echt belabberd en weet het nergens de juiste weg in te slaan. Het wordt nergens een echte dikke vette actiefilm, avontuur kan ook uit het genre want dat slaat nergens op en humor ontbreekt dus zogezegd.
Verder met die pantserwagen ontvoering: Als je zo veel moeite steekt als scriptschrijver om een helikopter op vernieuwende wijze te kunnen laten stelen, waarom dan zo omslachtig bij de moneytruck. Gewoon magneet erop en gaan met de banaan, geen schietpartijen middenin LA, en falende grappen over grote pistolen. De schrijvers heeft uit alle heftige films iets gepakt en het bij mekaar gesodemieterd. Los zand dus.
Waarom dan toch 2 sterren? Dat losse zand was afzonderlijk best leuk.
scorepio
-
- 282 berichten
- 257 stemmen
Goede aktiefilm met leuk camerawerk en prachtige aktiescenes.
Vond deze net beter dan verwacht.
boattail
-
- 11 berichten
- 112 stemmen
Anderhalf uur heerlijk vermaak. Verstand op nul en genieten maar van alle actie.
Film raakt kant noch wal maar dat mag de pret totaal niet drukken wat mij betreft.
Leukste was "downloading the mainframe" op een usb stick.
JacoBaco
-
- 10573 berichten
- 2405 stemmen
Voor The A-Team waren mijn verwachtingen niet zo hoog, maar voor The Losers wel en dat maakt het des te leuker dat ik The Losers een betere film vind.. Het gekke is wel dat deze film wordt afgerekend op klinkklare ongeloofwaardige onzin. Maar ja wat is The A-Team dan? Precies, klinkklare ongeloofwaardige onzin. Ik heb genoten van beide films alleen The Losers is net even leuker
Waar zal dat aan kunnen liggen? Het zal wel grotendeels met de acteurs te maken hebben dan. En de manier waarop het gepresenteerd word. Voor mij het is dan simpel. Jeffrey Dean Morgan is beter dan Neeson. Chris Evans is grappiger dan Bradley Cooper en Zoe Saldana is leuker dan Jessica Biel. Sharlto Copley en Quinton Jackson zijn dan nog wel ok. The A-Team speelt een beetje teveel op safe, In The Losers worden er tenminste nog een stel kinderen opgeblazen.
Voor mij is het totaalplaatje als het op The Losers aankomt net iets beter. De actie, acteurs, de grappen, de onzin, de soundtrack. Meer en beter vertier.
Owja en zet vooral je verstand niet op 0, want anders snap je wellicht sommige grappen niet. Van mij mag er gerust een vervolg komen.
P.S. Die gozer met dat brilletjes is de nieuwe Captain America.
3,5*
mixmaster
-
- 1288 berichten
- 1215 stemmen
leuke actie film met humor en veel actie.
lekker over the top en overdreven , verstand op nul en genieten !!!
skipy05
-
- 1676 berichten
- 2700 stemmen
Zalige actie film. Beter dan verwacht. Stel goede acteurs. Goed verhaal. zeer goede actie.
Mirob1
-
- 90 berichten
- 87 stemmen
Echt een prima film. Leuk verhaal, goed geacteerd, lekker vlot en mooie, leuke scenes. Af en toe een beetje voorspelbaar, maar dat is totaal niet hinderlijk. Zeker niet omdat er ook een aantal zeer verrassende wendingen in zaten. De uitstekende actiescenes gecombineerd met humor en goed acteerwerk hebben mij 100 minuten laten genieten. Een ruime 4*
JacoBaco
-
- 10573 berichten
- 2405 stemmen
Jullie moeten nou echt een keer kappen!
Verstand op nul en genieten maar van alle actie.
verstand op nul en genieten !!!
van duijn
-
- 935 berichten
- 845 stemmen
Waarom zou je je verstand op nul zetten bij een actiefilm?
Het lijkt mij dat dat bij een film als american pie meer van toepassing is.
JacoBaco
-
- 10573 berichten
- 2405 stemmen
Dat zeggen ze omdat de film over de top is en als je erover gaat nadenken dan zijn er teveel zaken die niet kloppen en dat zal de film dan quasi minder leuk maken. Ik weet niet wie die opmerking verzonnen heeft, verstand op 0, maar die mogen ze van mij kielhalen. (als ie nog leeft tenminste)
Kom jij uit Katwijk van duijn?
van duijn
-
- 935 berichten
- 845 stemmen
Kom jij uit Katwijk van duijn?
Ja, ik kom uit Katwijk. Jij ook dan? 
Poppe
-
- 644 berichten
- 628 stemmen
Film die zichzelf niet serieus neemt, en die je daarom ook niet met een serieuze inslag moet bekijken. The Losers brengt over-the-top actiegeweld, met duidelijke invloeden uit bekende actiefilms. Maakt dat de film slecht? Nee, goed gejat is beter dan slecht bedacht.
Genoten van de cheesy one-liners, en de actiescenes.
3,5!*
IcU
-
- 6783 berichten
- 3051 stemmen
Onwijs vette actie knaller. De film bevat mooi camerawerk, toffe dialogen, vette actie en een vleugje humor en een goeie cast.. Deed mij wel bij vlagen aan 'the A-Team' denken. Leuk, zulke onverwachte toppertjes 
Ninto
-
- 728 berichten
- 1142 stemmen
Vermakelijk met lekkere actie. Maar die evil boss is me toch een partij tergend...
van duijn
-
- 935 berichten
- 845 stemmen
top film aanrader voor iedereen
Nou ja... In ieder geval voor de mensen die van sterk overdreven houden 
RickZ
-
- 1329 berichten
- 1235 stemmen
KomedieActie over groepje huurlingen in het nauw, veel bloed, vette actie en soms leuke humor. Verstand op nul inderdaad.
Bélon
-
- 1795 berichten
- 0 stemmen
Die filmposter doet pijn aan m'n ogen, is denk ik een goede waarschuwing voor de te verwachten inhoud.
Er zijn zat hersenloze actiefilms die me goed bevallen maar deze valt er niet onder. Slecht plot, slechte acteurs, voorspelbare acteur, zwakke humor.....absolute meuk
Meuk inderdaad, het slechtste wat ik in tijden heb gezien. Verstand niet op 0 maar op -10 en dan is 't nog een lijdensweg. Ik denk dat dit terecht de bioscoop hier niet haalt. Een hersenloze actiefilm als "Clash of the Titans" bevalt me veel beter, dan krijg je tenminste goede special effects en behoorlijk acteerwerk.
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3631 stemmen
Ik moet toegeven... ik begin dit soort films leuk te vinden. Het begin wist me al direct op het puntje van mijn stoel te krijgen en ik raakte zelfs een tikkeltje geëmotioneerd. Ik had geen idee wat voor een film dit was voordat ik hem ging zien. Gebaseerd op een strip, dat werd al snel duidelijk. Ik heb over de karakters eigenlijk ook weinig te klagen. Jeffrey Dean Morgan is duidelijk een van de betere acteurs, zo charistmatisch en zijn mimiek is uitstekend, maar ook de rest hoef zeer zeker niet voor hem onder te doen.
Valt me op dat veel mensen klagen over het plot. Sinds wanneer heeft een actiefilm een sterk uitgewerkt plot nodig? De actie is prima in orde, evenals de soundtrack. Misschien is het omdat ik totaal geen voorkennis had betreft dit hele gebeuren, dat het daarom alleen maar mee kon vallen.
Ik heb me in ieder geval prima vermaakt.
van duijn
-
- 935 berichten
- 845 stemmen
Leuke actie-komedie waar er helaas veel te weinig van zijn.
Nou...dat valt wel mee hoor... 
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3631 stemmen
Gebeurt niet vaak, maar moet toegeven dat ik nog steeds aan het personage ''Cougar'' moet denken. Die gast heeft indruk gemaakt.
Atomsk
-
- 6 berichten
- 13 stemmen
Uiteindelijk een tegenvaller. Had er nog wel mee door gekund wanneer niet de hele film was opgepimpd met hippe videoclipeffecten. Dat je in het begin wat woosh - bang effecten gebruikt om de hoofdrolspelers te introduceren, ok. The Losers blijft hier echter mee doorgaan in hoog tempo, inclusief het cliché "in slowmo op de camera aflopen als een stel stoere mannen". 
Verder een dun verhaaltje met bordkarton bad guy en slachtoffers die zich gewillig laten afknallen.
Boddhi
-
- 41 berichten
- 56 stemmen
Beetje A-team achtig kinderachtig geweld met semi humor. Na 30 minuten zó onrealistisch, niet te pruimen voor een film die toch redelijk begint.
RipCurl
-
- 225 berichten
- 313 stemmen
Nou...dat valt wel mee hoor...
Hmmm, dan heb ik er zeker een aantal gemist de laatste tijd 
oxford
-
- 37 berichten
- 41 stemmen
Beetje slap aftreksel van de A-team.
Is wel te kijken maar af en toe slaperig.
Noodless
-
- 10044 berichten
- 6180 stemmen
Gewoon leuk, A-team was niet ver te zoeken. Maar ach, het werkte wel voor een avondje film zonder nadenken. 6/10
Het laatste nieuws

Vierde seizoen van 'Bridgerton' wordt goed bekeken op Netflix: 'Werkelijk schitterend'

Binnenkort in de bioscoop: horrorfilm 'Scream 7' te zien in IMAX

Vanaf vandaag kijk je op Netflix naar de misdaadserie 'Animal Kingdom'

Top 10 van Netflix: déze tien films worden nu goed bekeken
Bekijk ook

Law Abiding Citizen
Drama / Thriller, 2009
1.315 reacties

To Sir, with Love
Drama, 1967
19 reacties

Arn - Tempelriddaren
Drama / Avontuur, 2007
59 reacties

The Way
Drama, 2010
106 reacties

Unthinkable
Thriller / Drama, 2010
708 reacties

Puncture
Drama, 2011
42 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









