• 15.794 nieuwsartikelen
  • 178.172 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.351 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.524 stemmen
Avatar
 
banner banner

We're Back! A Dinosaur's Story (1993)

Animatie / Familie | 64 minuten
2,68 89 stemmen

Genre: Animatie / Familie

Speelduur: 64 minuten

Alternatieve titel: De 4 Dino's

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Phil Nibbelink, Simon Wells, Dick Zondag en Ralph Zondag

Met onder meer: Blaze Berdahl, John Goodman en Jay Leno

IMDb beoordeling: 6,0 (17.067)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot We're Back! A Dinosaur's Story

"Wish for a dinosaur and watch all your dreams come true."

Het vogeltje wil weglopen van huis omdat hij gepest wordt een moederskindje te zijn, maar een golfspelende dinosaurus vertelt hem dat dat niet slim is. In de tijd dat hij nog woest was kwam een tijdreiziger met een IQ-bevorderend ontbijt, waarvan de uitvinder nu graag de wensen van kinderen wil laten uitkomen. In een tijd dat dinosaurussen populair zijn, het heden, kunnen de dino's helpen de dromen van kinderen uit te laten komen. Een van de kinderen wilde net als de vogel weglopen om bij het circus te gaan.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Rex (stemrol)

Buster (stemrol)

Mother Bird (stemrol)

Vorb (stemrol)

Woog (stemrol)

Elsa (stemrol)

Dweeb (stemrol)

Captain Neweyes (stemrol)

Louie (stemrol)

Dr. Bleeb (stemrol)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10035 stemmen

Erg leuke film met goed ingesproken stemmen van onder andere Goodman en Martin Short. Tijd niet meer gezien maar toen ik daar straks de net gekochte score van James Horner luisterde, kwam er gelijk weer een boel naar boven. 3 sterren


avatar van Linds

Linds

  • 14 berichten
  • 14 stemmen

Vroeger 10000000x gekeken.

Vond hem steeds geweldig.

Laatst nog eens opgezet, is natuurlijk anders als je al 15jaar ouder bent, maar toen ik jonger was, was het echt een van m'n favorieten.


avatar van ibendb

ibendb

  • 5037 berichten
  • 3220 stemmen

Het is jammer dat zo’n leuk uitgangspunt volledig wordt verprutst door nietszeggende momenten en een verhaal dat alle kanten opschiet. Sommige scènes zijn ongemakkelijk getimed en het stemacteerwerk is ook niet echt denderend.

Het voelde allemaal net iets te kinderachtig voor deze cynische, verbitterde bijna‑dertiger. Misschien is dat juist een teken dat ik weer eens moet leren plezier maken.

En verder: ik doe álles om een gigantische schelp te bemachtigen die opengaat om de Amerikaanse vlag te onthullen, vastgehouden door een zeemeermin en haar volkomen normale broer, Richard.