Genre: Drama / Romantiek
Speelduur: 90 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten / Frankrijk
Geregisseerd door: Massy Tadjedin
Met onder meer: Keira Knightley, Sam Worthington en Guillaume Canet
IMDb beoordeling:
6,5 (52.401)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 24 maart 2011
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Last Night
"Temptation can lead anywhere."
Last Night vertelt het verhaal van een echtpaar. De man gaat met een aantrekkelijke dame op zakenreis, terwijl de vrouw thuis achterblijft. Ze blijft echter niet alleen achter; ze ontmoet een oude vlam...
Externe links
Acteurs en actrices
Joanna Reed
Michael Reed
Laura
Alex Mann
Truman
Stuart
Andy
Andy
Sandra
Maggie
Video's en trailers
Reviews & comments
anne J
-
- 1525 berichten
- 976 stemmen
Hey een nieuwe knightley film? Kan alleen nergens vinden of deze wel in bioscopen komt of anders de release datum op gelijk dvd dan.. En hier staat ook niks .. :/
skullcandygirl94
-
- 168 berichten
- 49 stemmen
yes....keira knightley en sam worthington
(keira om de goede acteerprestaties! en sam omdat ie hot is en om zijn acteerprestaties 
kitano99
-
- 6 berichten
- 16 stemmen
voor mensen die niet tot januari kunnen wachten, de film is al te zien op het Leids Film Festival volgende week http://www.leidsfilmfestival.nl/nl/programma/films/last-night/
budokan
-
- 2 berichten
- 363 stemmen
Gisteren gezien,en hebben vroegtijdig de zaal verlaten wat een baggerfilm..
skullcandygirl94
-
- 168 berichten
- 49 stemmen
had hoge verwachtingen....maar ik vond de film best matig..
Djarune
-
- 296 berichten
- 903 stemmen
Er wordt prima geacteerd, camerawerk, sfeer en muziek is goed. Het is ook geen duf roman, maar er zit enige klasse in de film die ik niet van Amerikaanse romantiek verwacht.
Het goede aan de film zijn de 4 acteurs die verschillend hun emoties tonen. Sam Worthington doet dat het beste (heel mannelijk en vooral zijn non verbale acteren doet ie goed) gevolgd door Keira Knightley en Guillaume Canet. Eva Mendes acteert duidelijk minder, maar nergens echt zwak. Het is een beetje jammer dat de film aan de trage kant is. Vooral in het begin is het vrij storend. Gelukkig duurt de film slechts 90 min. en heb ik hem kunnen uitzitten. Helaas wil de film ook nergens uitblinken. De emotionele spanning kon beter, de tekst kon beter. De film maakt nergens indruk. Ook jammer is dat de trailer het gehele verhaal verklapt en er in de film niets wordt toegevoegd. Ook het abrupte einde zet mij niet tot nadenken. Ik vind het een gemiste kans.
filmfilmfilm
-
- 58 berichten
- 88 stemmen
Geen hoogstaande film maar keek opzicht lekker weg. Jammer van het abrupte einde...
gauke
-
- 9852 berichten
- 13069 stemmen
Fijngevoelig drama: een relatieverhaal dat niet nieuw is over onuitgesproken gevoelens en een chaos van emoties die tussen twee mensen kunnen ontstaan. Zoals Djarune hieronder reeds verwoord heeft wordt er uitstekend geacteerd (er is een duidelijke chemie tussen de acteurs) en zijn het camerawerk en de muziek goed. De regisseur biedt door het open einde ruimte voor nadenken en speculaties.
mandy7
-
- 487 berichten
- 305 stemmen
Mooi drama, al had ik de rol van Sam Worthington liever door een ander gespeeld zien worden.
Ik vind de man wat 1dimentionaal. Maar Keira Knightley maakt veel goed.
Vond het al met al een vermakelijke film.
blurp194
-
- 5495 berichten
- 4194 stemmen
Juweeltje.
Dit verhaal gaat over de kwetsbaarheid van relaties, maar ook over hoe sterk relaties kunnen zijn. Heel subtiel uitgebeeld en gespeeld. Wat mij betreft is de enorme verrassing in deze film toch echt Keira Knightley - ik ken haar als een erg mooi meisje dat wel wat spelen kan, maar hier is ze wel wat een meisje dat erg mooi spelen kan. Waar ik me in veel films aan geergerd heb, dat ze emoties probeert uit te beelden door veel te bekketrekken, daarvan is in deze film echt geen spake - het is allemaal zo echt als wat. In vergelijking, de andere acteurs - Eva Mendes en de mannen - zijn meer als ondersteuning aanwezig, maar vallen me echt veel minder op - ze doen hun werk, maar niet bijzonder.
Prachtige beelden om dat ons allemaal te laten zien - stemmig in de blauwe kleuren van de nacht, ietwat onwaarschijnlijk mooi belicht af en toe - maar niet storend, het dient altijd het doel om de acteurs in beeld te brengen - en welk ander doel dient een film.
Dan het verhaal, heel veel lijkt er niet te gebeuren, maar, er is wel degelijk van alles aan de hand - elke lettergreep, elke nuance doet iets in het verhaal. En dat tot aan de laatste scene aan toe - subtiel is alweer het woord waarmee het gezeur begint, wat misschien de trigger voor het verhaal in the first place is, en zo zal ook dit detail subtiel zijn, en misschien het vervolg na het einde van de film vormen - maar het begin kan dan subtiel zijn, de gevolgen zijn dat absoluut niet.
Daar is de laatste scene het mooiste voorbeeld van - je kan er misschien voor kiezen om het signaal te negeren terwille van je relatie, maar, je kent iemand, je weet het. Is wat er daadwerkelijk gebeurd is dan nog relevant, is het de gelegenheid, de wil, of de gepasseerde daad? Ik kom weer terug bij dat de film subtiel is - deze vraag blijft open.
wwelover
-
- 2605 berichten
- 3961 stemmen
Een prettige rustige film met een klein verhaal. Er gebeurd niet heel erg veel, en het is ook niet echt bijzonder, maar het is allemaal wel erg aardig neergezet. Ik had wel iets meer pit verwacht, maar dat lag ook niet in de aard van de karakters. Ik vond Sam Worthington behoorlijk sterk spelen, en Keira Knightley kan sowieso weinig fout doen bij mij. Guillaume Canet heeft wel een bepaalde charme over zich heen en was ook prettig om te zien, maar Eva Mendes daarentegen vond ik verschrikkelijk. Zij kan gewoon echt niet acteren...
Leuk voor een keer, maar voor mensen die een beetje pit en snelheid zoeken is dit geen aanrader.
3.5*
donnie darko
-
- 6140 berichten
- 2823 stemmen
Het zoveelste relatiedrama.. Niet beter of minder dan het vorige..
3*
FullMoon
-
- 308 berichten
- 2456 stemmen
Belangrijkste van alles is dat de film me wist te boeien tot het einde. Over het acteerwerk valt er weinig tot niets te klagen. De film was in mijn ogen erg sfeervol. Het verhaal is een beetje dun, maar niet minder boeiend. Het abrupte eind van de film liet ons een sterk moraal achter, namelijk dat als je eenmaal vreemd gaat, dan zullen de problemen zich meestal opstapelen. Sterk vond ik het idee dat als iemand vreemd gaat dan wil dat nog niet zeggen dat hij van zijn partner niet houdt en dat hebben ze n deze film duidelijk willen maken.. De film krijgt van mij een 3.
Zandkuiken
-
- 1746 berichten
- 1431 stemmen
Dit filmpje wist mij wel te boeien tot het einde, maar daarmee is het meeste ook gezegd. Want ik vond Last Night toch sfeer en authenticiteit missen. Het was allemaal zo kil en steriel. Zowel de beelden als de acteurs. Er hing geen elektriciteit in de lucht. Niet dat Knightley & co het slécht doen, maar ik voelde de passie niet. En da's jammer, want uiteindelijk stelt de film wel interessante vragen.
Ook op visueel vlak is het allemaal wel degelijk, maar zo akelig glad. Die feestjes
, precies een fotoshoot voor Ikea. Zo saai en kunstmatig.
Drietje.
Re73
-
- 649 berichten
- 1194 stemmen
Dit filmpje wist mij wel te boeien tot het einde, maar daarmee is het meeste ook gezegd. Want ik vond Last Night toch sfeer en authenticiteit missen. Het was allemaal zo kil en steriel. Zowel de beelden als de acteurs. Er hing geen elektriciteit in de lucht. Niet dat Knightley & co het slécht doen, maar ik voelde de passie niet. En da's jammer, want uiteindelijk stelt de film wel interessante vragen.
Ook op visueel vlak is het allemaal wel degelijk, maar zo akelig glad. Die feestjes
, precies een fotoshoot voor Ikea. Zo saai en kunstmatig.
Drietje.
Gisteren gekeken en ik sluit me volledig vinden aan bij jouw uitleg.
martijn011
-
- 2034 berichten
- 1309 stemmen
Film die ondanks het toch wel aardige acteerwerk verschrikkelijk saai is en zelfs de speelduur van 90 minuten een hele zit lijkt.
Ik had het nooit zo op Keira Knightley eigenlijk. Recent de Pirates nog eens herzien en vond haar altijd de zwakste schakel.
Maar hier bewijst ze het tegendeel! Samen met Sam Worthington acteert ze ijzersterk. Alleen jammer van hun 2 tegenspelers want die vind ik een stuk minder.
Eva Mendez heeft niet veel screentime maar overtuigd niet echt als verboden minnaar van Sam.
Guillaume Canet's lachje irriteerde me mateloos en ik vond hem het meest irritant.
Het verhaal is leuk van opzet maar de uitvoering is vreselijk saai. Op een leuk begin en de laatse tien minuten na is het een vreselijke lijdensweg. Alleen maar dialogen, en op zich is dat niet zo erg, maar de helft van de dialogen gaan nergens over.
Herinneringen worden opgehaald waar de kijker natuurlijk niks van af weet en dat zorgt voor irritatie. Ook de constante aanwezigheid van pianomuziek op de achtergrond wordt op een gegeven moment te veel.
Ik was dan ook blij dat de film afgelopen was. De score van 2 sterren is volledig verdiend door Knightley en Worthington!
Geen aanrader..
stinissen (crew films & series)
-
- 23444 berichten
- 76936 stemmen
Middelmatig drama met een Keira Knightley die er steeds meer uit gaat zien als een van de vele slachtoffers van de Holocaust wat gaat dit meisje fysiek achter uit, ik denk dat ze nog 35 kilo weegt dit gaat niet lang meer duren .......
Bubblez
-
- 2060 berichten
- 2502 stemmen
Kiera Knightly... Ik vind haar mond op alle mogelijke manieren irritant. En daardoor ook de rest van haar. Dat feitje maakte het niet eenvoudig de film te kijken, maar ik houd nou eenmaal van menselijk drama. Deze deed me denken aan Closer. Uiteindelijk vind ik het een zeer middelmatig drama. De film mist vaart en sfeer. Er is spanning, maar van een te klein niveau, waardoor de verveling snel toeslaat. De film had wat meer jeu gehad met flashbacks of iets dergelijks. Nu kijk je gewoon naar het verhaal van twee mensen die behoorlijk vlak zijn en daardoor niet interessant genoeg. En dan eindigt het ook nog zó.
Catwoman1986
-
- 26 berichten
- 41 stemmen
Erg goede film! Goed geacteerd, emoties worden goed overgebracht waardoor ik erg meevoelde met de personages. De film wist me van het begin tot het eind te boeien, ook al was het vooral veel conversatie etc, iets zorgde ervoor dat ik door wilde blijven kijken.
Einde van de film erg sterk, erg goed non-verbaal acteerwerk ook!
daxclusive
-
- 2560 berichten
- 2411 stemmen
Mooie film, prima geacteerd met een goede blik op de realiteit. Einde was erg sterk.
4*
Laoslander
-
- 686 berichten
- 434 stemmen
Niet zo slecht, een eenvoudig drama dat tot op zekere hoogte wel werkt en raakt. Jammer dat de dialogen niet snediger waren, dat had toch gemoeten vind ik voor een film die voor 90 procent op conversaties berust.
sweetlover100
-
- 46 berichten
- 658 stemmen
Wat inderdaad opvalt is dat Keira Knightley echt erg veel dunner is. Voor de rest vond ik dit echt een mooi drama, ook zeer realistisch. Keira vind ik echt een brilliante actrice dus ik wist dat deze film wel interessant zou zijn. Eva Mendes vind ik zelf zeker minder aangezien het lijkt alsof ze geen gezichtsuitrukking heeft ofzo, ze trekt altijd het zelfde gezicht. Maar het is echt een film die je zeker raakt als je iets soortgelijks (van dichtbij) hebt meegemaakt.
tal1b
-
- 2596 berichten
- 2329 stemmen
Einde was erg sterk.

Eva Mendes
Sam
En Keira

and the winner is.... eva 
Het laatste nieuws

'The Terminal' met Tom Hanks gaat vandaag het Netflix-aanbod verlaten

Nederlandse serie 'Rampvlucht' is een kijktip op NPO Start Plus

Krijg jij geen genoeg van 'The Materialists'? Deze films zijn minstens even goed

Deense film 'Sorg og Glaede' doet het goed op MovieMeter: 'Als therapie voor de regisseur'
Bekijk ook

Atonement
Drama / Romantiek, 2007
463 reacties

The Duchess
Romantiek / Historisch, 2008
197 reacties

Never Let Me Go
Drama / Romantiek, 2010
298 reacties

Son of a Gun
Misdaad / Actie, 2014
93 reacties

Lonely Hearts
Biografie / Misdaad, 2006
108 reacties

Perfect Sense
Drama / Romantiek, 2011
88 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









