• 15.792 nieuwsartikelen
  • 178.171 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.351 acteurs
  • 199.057 gebruikers
  • 9.374.495 stemmen
Avatar
 
banner banner

Summer's Blood (2009)

Thriller / Horror | 91 minuten
2,31 115 stemmen

Genre: Thriller / Horror

Speelduur: 91 minuten

Alternatieve titel: Summer's Moon

Oorsprong: Canada

Geregisseerd door: Lee Demarbre

Met onder meer: Ashley Greene, Peter Mooney en Barbara Niven

IMDb beoordeling: 4,4 (3.455)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Summer's Blood

"In this house, within these walls, one family has a deadly secret."

Wanneer de tiener Summer (Ashley Greene) erachter komt dat haar moeder gelogen heeft over het feit wie haar vader is, wil ze haar vader opzoeken. Haar enige aanwijziging is een brief, die afgestempeld is in een klein stadje, genaamd Massey. Wanneer ze hier eenmaal is aangekomen, wordt ze door een man, genaamd Tom, gered van een conflict met de wet. Samen vluchten ze en ze zoeken het huis van Tom op, waar haar zoektocht naar haar vader al snel wordt afgebroken en verandert in een duistere nachtmerrie...

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87595 berichten
  • 12845 stemmen

Niet al te best.

Beproefde opzet die maar erg pover uitgewerkt wordt. Meisje wordt gevangen genomen en in een kelder opgesloten. Gestoorde familie houdt haar daar een tijdje.

De dramatische twist is er eentje zonder enig gevoel en brengt ook amper wat bij. Goor is de film niet, spannend ook niet en de familie is eigenlijk maar een beetje saaiig. Enkel McHattie is wel tof.

Er gebeurt verder erg weinig en het sleept allemaal maar aan zonder echt boeiende zaken te tonen. Als horrorfilm eigenlijk compleet mislukt, als thriller of drama stelt het ook echt niks voor. Tel daarbij de wel énorm duffe climax en je hebt een filmpje om snel te vergeten.

1.5*


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12263 stemmen

Redelijke film met niet al te veel horror meer spannende thriller.

Acteren was goed te doen.

3 sterren


avatar van blurp194

blurp194

  • 5495 berichten
  • 4194 stemmen

Zinloze flutfilm, volslagen tijdverspilling, zonder enige inspiratie.

De naamswijziging is denk ik een goedkope poging om een beetje mee te liften op deel 2 van de twilight films - tenminste, het lettertype dat ze voor de titels gebruiken zet me op dat spoor.


avatar van Kr!kke

Kr!kke

  • 5394 berichten
  • 2568 stemmen

Hier had ik toch iets meer van verwacht...

De film kent in de eerste plaats 0,0 spanning, wat toch jammer is voor een horrorthriller. Verder is er nog het verhaal, dat toch maar aan de zwakke kant is. Het leek wel of de schrijvers van de plot niet al te veel inspiratie hadden, want erg veel gebeurde er uiteindelijk niet in de film. Daarnaast heb je in deze film ook nog redelijk zwakke acteerprestaties, waardoor het allemaal nog een stukje ongeloofwaardiger wordt. ik zei al dat de schrijvers niet al te veel inspiratie leken te hebben, wat voor mij nog duidelijker werd op het einde van de film. De eindscène vond ik dan ook redelijk waardeloos.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3630 stemmen

Het begon best spannend. Beetje freaky en twisted, al irriteerde ik me wel aan het feit dat er 20 keer het woord 'family' werd gezegd in nog geen 3 minuten tijd, maar enfin.

Je ziet eigenlijk al direct dat Summer een kreng is. Absoluut geen leuk personage waar je iets voor gaat voelen. Echt een naar mens met grove uitspraken. Waar ze heen gaat en waardoor kon me dan ook niet schelen. Tom vond ik op 't eerste gezicht wel leuk. Interessant en een tikkeltje mysterieus.

Toch was het al vrij snel duidelijk wat de 'verrassende' plotwendingen gingen zijn. Het einde vond ik niet echt storend, al kwam dat meer omdat ik best blij was dat de film was afgelopen. Niet zozeer door belabberd acteerwerk, dat viel reuze mee, maar vooral door ene rammelend script en zwakke verhaallijnen.


avatar van jordandejong

jordandejong

  • 4772 berichten
  • 1431 stemmen

Tragisch slechte film. Als je een doorsnee middelbare scholier met meer passie voor frikandelbroodjes dan voor film een screenplay laat schrijven stel ik mij zo voor dat dit het resultaat is.

Onthutsend slechte scènes. Slecht acteerwerk. Verhaaltje slaat als kut op dirk. Lelijk gefilmd. Wil shocking en twisted zijn maar is dat letterlijk nooit. Snoozefest van heb ik me jou daar.

2 lichtpuntjes zijn het knappe koppie van Ashley Greene en de vader, Stephen McHattie (met baseball cap op zn IMDB foto, what's in a name) die zn rolletje nog met enige verve brengt. Other than that is dit echt complete shit.