• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.420 acteurs
  • 199.087 gebruikers
  • 9.376.759 stemmen
Avatar
 
banner banner

Akihabara@DEEP (2006)

Actie | 120 minuten
2,50 2 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 120 minuten

Alternatieve titel: アキハバラ@DEEP

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Takashi Minamoto

Met onder meer: Hiroki Narimiya, Yu Yamada en Shugo Oshinari

IMDb beoordeling: 5,7 (184)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Akihabara@DEEP

Vijf verstotelingen ontmoeten elkaar in Akihabara, het modernste district van Tokio. Ze besluiten om samen een bedrijfje op te starten en storten zich in de IT-wereld. Al snel valt het oog van de concurrentie op hun bedrijfje en krijgen ze een aanbod om hun bedrijfje door te verkopen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12851 stemmen

Teveel gericht op jeugd.

Jammer, al zag je het wel al wat aankomen, gezien het thema en de poster. Toch had ik van Minamoto een mooiere film verwacht.

Veel techie onzin en een hoog otaku gehalte, maar daar draait de film dan ook om. YosiYosi Arakawa is zoals steeds wel leuk, de rest is aardig maar weinig opvallend.

Visueel fijn filmpje, al zijn het vooral wat aangezetten kleurtjes en filtertjes die voor mooie beelden zorgen. Camerawerk is niet bepaald speciaal.

Begint allemaal wel leuk, Eerste 90 minuten zijn nog erg vermakelijk, maar het einde is mij toch wat te kinderlijk en té nerdy. Nog steeds in lijn met het thema en waarschijnlijk ook de doelgroep, maar ik had er niet zoveel mee.

Wel leuk is de kritiek op de Japanse aanwezigheid op het net en de web idealen die aangehaald worden. Volgens mij nog nooit eerder zo gezien.

Leuk om een keertje te zien, maar Minamoto mag weer iets volwassenere films gaan maken. 3.0*