• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.213 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.383 acteurs
  • 199.064 gebruikers
  • 9.375.055 stemmen
Avatar
 
banner banner

Without a Paddle: Nature's Calling (2009)

Komedie / Avontuur | 90 minuten
2,05 93 stemmen

Genre: Komedie / Avontuur

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ellory Elkayem

Met onder meer: Kristopher Turner en Oliver James

IMDb beoordeling: 4,0 (3.231)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Without a Paddle: Nature's Calling

"Three guys. One chance. No plan."

Zach en Ben zijn al beste vrienden sinds de lagere school. Beide zijn heel verschillend maar in veel opzichten toch ook hetzelfde. Nu ze in de 20 zijn, zijn ze nog steeds goede vrienden maar door het nemen van verschillende keuzes in hun leven, zijn ze elkaar uit het oog verloren. Zach komt erachter dat Ben al jaren verliefd is op Heather, die om het milieu te redden in de bossen is verdwenen en sindsdien vermist is. Zach haalt Ben over om Heather op te gaan sporen en samen met Heathers neef Nigel gaan ze de rivier op op zoek naar Heather en om hun vriendschapsbanden weer wat aan te halen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7279 stemmen

Nog flauwer.

Na het zeer matige tot slechte deel een, was het schijnbaar toch nog aantrekkelijk voor een maatschappij deze troep te maken. Een onvoorstelbaar kinderachtige film is het gevolg. Zo had het eerste deel nog twee redelijke grappen, deze heeft er geen. Wederom onbedoeld een soort van kinderfilm.

Slecht.


avatar van StevenMighty

StevenMighty

  • 312 berichten
  • 275 stemmen

Ik ging op aanraden van iemand Without a Paddle zien, maar had geen benul dat er van die film 2 bestaan en keek ik dus deze (remake, zo bleek later) uit 2009.

Wat een domme, flauwe film was me dit.

Misschien vinden kinderen er nog wat aan om het op een woensdagmiddag te bekijken, maar aan iedereen die een leuke komedie verwacht raad ik dit deel hard af.

Ik ga wel nog de film uit 2004 kijken die me was aangeraden en beter schijnt te zijn (hoop ik dan maar!), maar voor deze die ik snel wens te vergeten hou ik het op:

1,5 sterren