• 15.828 nieuwsartikelen
  • 178.405 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.671 acteurs
  • 199.114 gebruikers
  • 9.378.179 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Belko Experiment (2016)

Horror / Thriller | 88 minuten
2,82 336 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 88 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Greg McLean

Met onder meer: Tony Goldwyn, Adria Arjona en John Gallagher Jr.

IMDb beoordeling: 6,2 (66.161)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Prime Video Bekijk via Prime Video
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Belko Experiment

"Office Space Meets Battle Royale."

Voor de werknemers van het bedrijf "Belko Industries" lijkt het een gewone dag te zijn. Hier komt verandering in wanneer zij ontdekken dat ze onderdeel zijn van een groot, luguber experiment. Ze krijgen de opdracht om elkaar te vermoorden. Als ze weigeren worden ze zelf omgebracht. Het brein achter het experiment geeft de werknemers opdrachten via geluidsboxen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Barry Norris

Leandra Flores

Wendell Dukes

Dany Wilkins

Keith McLure

Terry Winters

Marty Espenscheid

Vince Agostino

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Spartaan1986

Spartaan1986

  • 3612 berichten
  • 2168 stemmen

Heel veel zin in! Prima regisseur, cast en plot.


avatar van HALVE TAMME.

HALVE TAMME. (moderator series)

  • 13471 berichten
  • 1308 stemmen

Lekker hoor, laat maar komen die handel


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2567 stemmen

Jep.....dit gaat iets worden.


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7307 berichten
  • 0 stemmen

Het verhaal is iig al niet verkeerd.

De Wolf Creek films van McLean waren best wel oke dus deze wil ik ook wel zien.


avatar van only1ELEANOR

only1ELEANOR

  • 187 berichten
  • 360 stemmen

Hmmm het brein geeft opdrachten.

Beetje Jigsaw achtig


avatar van n00r

n00r

  • 669 berichten
  • 1069 stemmen

Wanneer is deze in de bioscoop te zien?


avatar van HALVE TAMME.

HALVE TAMME. (moderator series)

  • 13471 berichten
  • 1308 stemmen

The Belko Experiment heeft in Nederland nog geen releasedatum.


avatar van n00r

n00r

  • 669 berichten
  • 1069 stemmen

Zou wel jammer zijn als deze niet in Nederland gaat draaien..


avatar van TornadoEF5

TornadoEF5

  • 5616 berichten
  • 1726 stemmen

Deze hou ik in de gaten


avatar van mikey

mikey

  • 28992 berichten
  • 5141 stemmen

Alweer dit verhaal?


avatar van Left4Dead

Left4Dead

  • 3240 berichten
  • 3691 stemmen

mikey schreef:

Alweer dit verhaal?

Das precies wat ik ook dacht, hoezo plagiaat.

Dat men het zo opzichtig aandurft zeg!


avatar van John Milton

John Milton

  • 24230 berichten
  • 13397 stemmen

Aan welke film refereren jullie dan? Saw?


avatar van n00r

n00r

  • 669 berichten
  • 1069 stemmen

Deze film lijkt niet op saw


avatar van clockwork72

clockwork72

  • 2780 berichten
  • 1741 stemmen

Deze film word mega sick king!! Ben benieuwd wanneer deze komt...


avatar van Daan258

Daan258

  • 3671 berichten
  • 2445 stemmen

Trailer niet gezien maar als je de beschrijving zo leest doet het ook mij denken aan Saw.

Maar we zullen zien, ik ben in ieder geval best benieuwd .


avatar van feenah

feenah

  • 352 berichten
  • 1448 stemmen

Saw vs Battle Royale?


avatar van Woland

Woland

  • 4796 berichten
  • 3818 stemmen

Ik werd niet echt warm van de trailer vandaag. Ik kreeg ook voornaamelijk een Battle Royale vibe, met inderdaad wat Saw/Circle erbij.


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7307 berichten
  • 0 stemmen

Het is dan misschien een aardig bedacht verhaaltje maar toch weer een onbevredigend einde, tenminste dat vind ik. Maar wel leuk om gezien te hebben.


avatar van Basxt

Basxt

  • 27 berichten
  • 69 stemmen

mcdaktari schreef:

Het is dan misschien een aardig bedacht verhaaltje maar toch weer een onbevredigend einde, tenminste dat vind ik. Maar wel leuk om gezien te hebben.

Waar heb je deze gezien?


avatar van frolunda

frolunda

  • 1115 berichten
  • 4602 stemmen

Kan een leuk genrewerkje zijn,zeker met Greg McLean aan het roer.Ook de trailer en de aanwezige acteurs,waaronder Michael Rooker,John C. McGinley en Tony Goldwyn stemmen me hoopvol al ben ik bang dat het uiteindelijk (zoals zo vaak tegenwoordig) toch gaat tegenvallen.


avatar van tbouwh

tbouwh

  • 5811 berichten
  • 5402 stemmen

Ik hoop dat deze nog in NL opgepikt wordt.


avatar van DreamTech

DreamTech

  • 524 berichten
  • 892 stemmen

ach best wel aardig gewoon ff kijken nx mis mee ( zag ik daar nou ook mevr. Krajicek )


avatar van joshua1988

joshua1988

  • 189 berichten
  • 1660 stemmen

Begint nog hoopvol maar de overige vijf kwartier zijn weinig verrassend en meeslepend. In dit verband vond ik de menselijke afvalrace in The Circle wat meer pit en vooral spanning hebben. Ook de inbreng hier van enkele bekende namen bracht geen extra boost aan mijn beleving. Het einde is bovendien ronduit teleurstellend...


avatar van Alathir

Alathir

  • 2130 berichten
  • 1636 stemmen

Ik las hier al de vergelijking met Battle Royale en Saw. Het is inderdaad een film à la Battle Royale of The Condemned. De vergelijking met Saw houdt echter al snel op buiten dat het een spel is en misschien dat ze in een bepaalde tijd een X aantal mensen moeten doden. . Het is misschien niet direct een spoiler, maar ik zet het toch maar tussen tags want uiteindelijk is dit verhaaltechnisch natuurlijk grandioos simpel. Een typische no brainer in het thrillergenre met een hoopje gore.

Vond een aantal dingen wel jammer. Dat ze geen camera's mochten kapotmaken is een klein minpunt. Dat ze geen spandoeken mochten ophangen ook. Dat ze hun tag niet mochten verwijderen ook. Ze hadden dit beter gedaan à la The Condemned met een explosief aan hun enkel die hun vijand kon triggeren door er zo een kaartje uit te trekken. Vond het echt spijtig dat de makers van dit experiment voor God aan het spelen waren. De dood van Terry bijvoorbeeld vond ik enorm zonde. Ze hadden beter direct gezegd degene met de meeste kills overleeft het. Het einde is inderdaad teleurstellend. Ik had op het einde nog even verwacht dat het koppeltje zou overblijven maar toch niet.

Nja, gewoon een vlotte wegkijker. Maar echt bijzonder wordt het nergens. Soundtrack is helaas ook wat zwakjes.


avatar van Doom4

Doom4

  • 617 berichten
  • 481 stemmen

geinige film maar bleef helaas vrij neutraal en voorspelbaar.


avatar van Corcicus

Corcicus

  • 2811 berichten
  • 3914 stemmen

Redelijke thriller met een leuke, maar matig uitgewerkte invalshoek.


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2567 stemmen

Zwakke horror met een herhaling van dingen die we al eens gezien hebben.

Acteerwerk was wel oke.

Spanning zo goed als niets.

Als horrorfan kan je deze best laten liggen.


avatar van John Milton

John Milton

  • 24230 berichten
  • 13397 stemmen

Ik had toch hoop op meer dan wat ik hierboven zie. Maar misschien vermaak ik me er meer mee?


avatar van Warp

Warp

  • 963 berichten
  • 3051 stemmen

Vermakelijk is de film zeker. Origineel is ie niet maar films met zo'n zelfde idee vind ik altijd wel tof als een tussendoortje. Het was niet eens het einde wat ik zo slecht vond maar meer het idee van het spandoeken ophangen, op zo'n moment vraag ik me af; heeft er daar niemand (in 2016 nog wel) een smartphone op zak?


avatar van Kondoro

Kondoro

  • 11521 berichten
  • 2865 stemmen

The Belko Experiment

Gisteren zeer onverwachts ‘The Belko Experiment’ opgezet, een toch wel redelijk afslacht filmpje wat eigenlijk weinig te bieden heeft, nergens ‘spannend’ word en op het eind iets te snel afgekapt word. Ik heb me zeker wel weten te vermaken met deze film, zo slecht is hij nou ook weer niet maar: na het zien van de trailer heb ik er wel wat meer van verwacht..

Qua killing , gore en andere bijzonderheden wat komen kijken voor een horror film zit het wel snor, het gaat gelukkig in een ontiegelijk harde tempo waardoor er geen tijd voor verveling inzit. We worden immers direct meegenomen naar de plek waar het afspeelt, een korte introductie en dan begint het ook al snel, dan zit je toch wel zo’n 70 minuten naar het uitmoorden van elkaar, angst en verdriet te kijken, en de moorden zijn toch wel ontiegelijk fijn in beeld gebracht.

Ik had ‘The Belko Experiment’ al wel een tijdje op het oog maar nooit echt doorgezet om achter wat informatie van de film te komen, waar hij over gaat of waar hij voor gaat doelen. Geheel klakkeloos ben ik de film vrijwel gaan kijken en ik moet zeggen dat het me wel vermaakt heeft, ondanks de wat negatieve moorden, het wat saai uitgewerkte concept kun je, je wel vermaken en word de film niet irritant lang.

In ‘The Belko Experiment’ volgen we een kantoorpand in Colombia die werknemers uit Amerika probeert te werven om in deze landen hun kost te gaan verdienen. Op een moment krijgen we te zien dat elke werknemer een GPS chip geïmplanteerd krijgt, om zo hun ‘veiligheid’ veilig te stellen wat natuurlijk helemaal niet zo is. Wanneer iedereen rustig aan het werk is krijgen ze het bericht dat ze een paar mensen moeten vermoorden of er worden door de gijzelnemers zelf mensen vermoord. Vervolgens word het pand hermetisch afgesloten met stalen platen die eigenlijk voor de ramen rollen. Wanneer ze in de eerste instantie geen gehoor geven aan het bevel en, er worden mensen vermoord door de gijzelnemers besluit een groepje de macht te nemen (en wapens te pakken). Wanneer ze te horen krijgen dat ze dertig mensen moeten vermoorden kwam er een hele brute scene aan, namelijk een executie linie die je ook nog uitgemoord ziet worden. Zo gaat eigenlijk de rest van de film ook door.

Zoals ik al zei, het is geen topper maar een ramp om er naar te kijken is het niet. Vond het einde erg afgekapt Wanneer de winnaar naar de barak gebracht word weet hij explosieven te plaatsen bij de spelbeheerders waardoor hij ze kan vermoorden en weet te ontsnappen, iets te simpel naar mijn mening. Al om al, aardige film maar geen topper.

2.0*