• 159.425 films
  • 9.804 series
  • 29.095 seizoenen
  • 608.614 acteurs
  • 355.235 gebruikers
  • 8.897.809 stemmen
Avatar
 
banner banner

Alexander's Ragtime Band (1938)

Muziek | 105 minuten
2,77 11 stemmen

Genre: Muziek

Speelduur: 105 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Henry King

Met onder meer: Tyrone Power, Alice Faye en Don Ameche

IMDb beoordeling: 6,8 (2.275)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Alexander's Ragtime Band

"An American Cavalcade!"

Alexander's Ragtime Band en Stella Kirby (Alice Faye) worden tijdens een auditie abusievelijk aan elkaar gekoppeld. Hoewel Stella en Alexander (Tyrone Power) regelmatig ruzie hebben, schuiven zij hun problemen opzij, dit op verzoek van Charlie Dawyer (Don Ameche), die verliefd is op Stella. Voor Charlie breken slechte tijden aan als Stella en Alexander verliefd raken; een dertigjarige vriendschap staat op het spel.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Alexander - Roger Grant

Stella Kirby

Charlie Dwyer

Jerry Allen

Davey Lane

Prof. Heinrich

Aunt Sophie

Speakeasy Doorman

Bill Mulligan

Wally Vernon

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Dk2008

Dk2008

  • 10112 berichten
  • 805 stemmen

Nee, dit vond ik toch niet zoveel aan. Ondanks een hele reeks nummers van Berlin, die op zich vaak wel mooi worden neergezet, maar kon me toch niet boeien, helaas. Wat een knappe acteur was Power die, samen met de andere twee hoofdrollen Faye en Ameche, dezelfde combinatie vormt als In Old Chicago, van een jaar eerder, ook geregisseerd door King. Daar werkt het samenspel veel beter. Het zal wel door de muziek komen, Ragtime / Dixieland en de tijd waarin het afspeelt, jaren '10 / '20, al was het verhaal ook niet zo interessant. Ook nog een vrij groot aandeel van Jack Haley. Het is verzonnen biografie.

2.0


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12498 berichten
  • 7506 stemmen

De film is volgens mij niet meer dan één groot eerbetoon aan de bijzonder creatieve componist Irving Berlin. Naast de titelsong vind ik “A Pretty Girl Is Like a Melody” en “Blue Skies” wel leuke liedjes. De rest van de muziek spreekt mij echter niet zo aan, hoewel Alice Faye en Ethel Merman natuurlijk een mooie stem hebben.

Het verhaaltje stelt niets voor en is enkel bedoeld om de composities van Berlin aan elkaar te rijgen. Ik ben een liefhebber van filmmusicals, maar deze film kon mij slechts matig bekoren.