• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.091 acteurs
  • 199.013 gebruikers
  • 9.372.312 stemmen
Avatar
 
banner banner

Gli Ultimi Saranno Ultimi (2015)

Komedie / Drama | 103 minuten
2,00 1 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 103 minuten

Alternatieve titel: The Last Will Be the Last

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Massimilano Bruno

Met onder meer: Paola Cortellesi, Alessandro Gassmann en Fabrizio Bentivoglio

IMDb beoordeling: 6,4 (986)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Gli Ultimi Saranno Ultimi

Luciana's wereld stort in als zij door haar zwangerschap haar baan verliest en door een slechte investering van haar man in een financiële en persoonlijk crisis geraakt. Opeens draait haar leven 180 graden en krijgt zij te maken met schuldeisers en bezuinigingen. Daar heeft zij al gauw genoeg van en haar nieuwe levensdoel wordt een terugkeer naar haar oude veilige bestaan. Ze wil haar baan terug en simpelweg zorgeloos zwanger zijn. In haar wanhoop grijpt ze naar alle mogelijke middelen om dat doel te bereiken. In een synchroon lopende verhaallijn, strijdt een depressieve politieman zijn eigen strijd tegen onrecht en vooroordelen. Hun wegen kruisen elkaar.

logo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Collins

Collins

  • 7294 berichten
  • 4310 stemmen

Italiaanse feelgood. De thema's die voorbij komen mogen er zijn. Ontslag, werkeloosheid, armoe, pestgedrag. De manier waarop deze issues vervolgens worden uitgebeeld, is tegenvallend. De film toont en bespreekt het allemaal wel, maar doet dat te luchtig naar mijn smaak. De serieuze zaken des levens mogen wel genoemd en getoond worden, maar dan vooral niet met een serieuze blik. Graag alles met een luchtige touch. De vrolijke sfeer moet koste wat kost de boventoon blijven voeren.

Desondanks een paar aardige scènes die de wanhoop wel laten zien. Daartegenover staan echter meer scènes die de thematiek luchtig verpakken. Nee, niet indrukwekkend. Gewoon te veel oppervlakkige feelgood die geen intrigerende raakvlakken heeft met de werkelijkheid.

Het vrouwelijke personage gespeeld door Paola Cortellesi bracht het drama en de leut op momenten goed over. De rest van de cast was een belachelijk acterende puinhoop.

Geen goede film. Niet eens incidenteel leuk. Wel erg luchtig. Een woord dat bij het zien van de film vaak opkomt en de film treffend karakteriseert.