• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.984 films
  • 12.204 series
  • 33.973 seizoenen
  • 646.999 acteurs
  • 198.993 gebruikers
  • 9.371.106 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ataúd Blanco: El Juego Diabólico (2016)

Actie / Horror | 75 minuten
2,09 32 stemmen

Genre: Actie / Horror

Speelduur: 75 minuten

Alternatieve titel: White Coffin

Oorsprong: Argentinië

Geregisseerd door: Daniel de la Vega

Met onder meer: Julieta Cardinali, Rafael Ferro en Eleonora Wexler

IMDb beoordeling: 4,1 (878)

Gesproken taal: Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Ataúd Blanco: El Juego Diabólico

"Kidnapping. Resurrection. Rituals. Secrets."

Virginia en haar dochter Rebecca stoppen bij een afgelegen tankstation. Rebecca verdwijnt plotsklaps. Virginia begint aan een wanhopige zoektocht om haar dochter terug te vinden. Tijdens haar zoektocht ontmoet ze Angela en Patricia, twee vrouwen die ook op zoek zijn naar hun verdwenen kinderen. Virginia komt dichterbij de oplossing, maar wordt geconfronteerd met verschillende bovennatuurlijke krachten. Ze doet de ontdekking dat er misschien een religieuze sekte bij betrokken is.

Externe links

Social Media

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van perceived

perceived

  • 1775 berichten
  • 5587 stemmen

De trailer toont alvast heel veel "inspiratie" uit tal van andere bekende genre-films.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12837 stemmen

Raar stukje Argentijnse horror.

't Is geen al te lange film, maar als je denkt dat het een uitgepuurd genrewerkje is geworden dan heb je het goed mis. De film schiet alle kanten uit waarbij elke vijf minuten een ander bekend genrewerk gerefereerd wordt. Wel allemaal aan horror gerelateerd, maar het is moeilijk om in te schatten welke richting de film juist uitgaat.

Daniel de la Vega weet het als regisseur amper in de hand te houden, maar naar het einde toe wordt het toch allemaal net iets origineler en boeiender. Op z'n minst zorgt dat er wel voor dat er amper een saai moment te vinden is in deze film, ook al omdat hij zo kort duurt.

Visueel is het wisselvallig. Soms best oké, soms gaat er ook erg veel mis. Vooral de car chases zien er niet uit, daar misrekent de la Vega zich enorm. de la Vega probeert in ieder geval wel, maar zou er niet slecht aan doen af en toe z'n eigen kunnen iets beter in te schatten.

Een filmpje voor de liefhebber dus, al moet ook die het meer zien als filler. Wat interessante ideeën en een paar toffe scenes, maar als geheel nogal wisselvallig.

2.5*


avatar van Barry83

Barry83

  • 714 berichten
  • 698 stemmen

Hele rare en zieke film. Snel overslaan.


avatar van Zwolle84

Zwolle84

  • 8022 berichten
  • 0 stemmen

Ik vind 'm wel leuk, zeker afgezet tegen de score hier. Qua uitwerking rammelt het aan alle kanten, maar met de sfeer zit het zeker goed. Fijn tussendoortje.


avatar van UmbraVitae

UmbraVitae

  • 4315 berichten
  • 4022 stemmen

Lage score, vond hem nog best te doen, kort en krachtig. Beetje rommelig met momenten, maar toch bepaald hard sfeertje dat deze film goed doet. 6/10


avatar van david bohm

david bohm

  • 3074 berichten
  • 3439 stemmen

Terwijl landgenoten zich schuifelend over de vrijmarkten voortbewegen, heb ik deze Argentijnse film bekeken waarin het wemelt van de plotholes, de heer Cruijff zou het een geitenkaas hebben genoemd, het acteerwerk is tamelijk beroerd maar toch blijf je kijken. Een opmerkelijke film waarbij ook het gebrek aan timing bij het gebruik van muziek opvalt.


avatar van LOTR-lover

LOTR-lover

  • 937 berichten
  • 908 stemmen

Deze film vliegt echt van de hak op de tak en is amper bij te houden wat de regisseur nou precies wilde. Het acteerwerk valt nog wel mee, de special effects zijn wel belabberd. Gewoon een matige horror/thriller.

2*

4/10 (IMDB)


avatar van Woland

Woland

  • 4796 berichten
  • 3815 stemmen

Deze Argentijnse horror is verre van geweldig, maar ik ben toch wel enigszins verbaasd over de wel erg lage MM-score; zo slecht was het ook weer niet. Het verveelde in ieder geval niet echt, al komt dat vooral omdat er weinig lijn in de film zit en Ataud Blanco in haar 70 minuten alle kanten op vloog. Soms werkt de spanning en de naargeestigheid best goed, en op andere momenten (bijvoorbeeld de achtervolgingsscene, of de vele rare tempowisselingen) slaat De la Vega toch de plank een beetje mis. Het verhaal over een satanische sekte die kinderen ontvoert en spelletjes speelt met de moeders zou op zich nog wel een prima horrorfilm op kunnen leveren, maar met zo'n rommelig script als dit gaat Ataud Blanco toch wel enigszins de mist in. Toch, best wel wat leuke scenes en sfeer, en genoeg actie (niet per se logische of nuttige actie, maar soit) en vermaak, dus het kruipt voor mij tegen de voldoende aan.


avatar van frans123

frans123

  • 4459 berichten
  • 1184 stemmen

Woland schreef:
Deze Argentijnse horror is verre van geweldig, maar ik ben toch wel enigszins verbaasd over de wel erg lage MM-score; zo slecht was het ook weer niet. Het verveelde in ieder geval niet echt, al komt dat vooral omdat er weinig lijn in de film zit en Ataud Blanco in haar 70 minuten alle kanten op vloog. Soms werkt de spanning en de naargeestigheid best goed, en op andere momenten (bijvoorbeeld de achtervolgingsscene, of de vele rare tempowisselingen) slaat De la Vega toch de plank een beetje mis. Het verhaal over een satanische sekte die kinderen ontvoert en spelletjes speelt met de moeders zou op zich nog wel een prima horrorfilm op kunnen leveren, maar met zo'n rommelig script als dit gaat Ataud Blanco toch wel enigszins de mist in. Toch, best wel wat leuke scenes en sfeer, en genoeg actie (niet per se logische of nuttige actie, maar soit) en vermaak, dus het kruipt voor mij tegen de voldoende aan.



Vandaar een 2,5


avatar van frans123

frans123

  • 4459 berichten
  • 1184 stemmen

Zieke film,zoals boven beschreven, met slechte acteurs.


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11900 berichten
  • 5305 stemmen

Typische Zuid-Amerikaanse onzinhorror met uitermate beroerd spel. Geinig gegeven rond die sekte, maar het blijft afstandelijk en enorm lelijk gedraaid.

2,0*