• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.263 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.077 gebruikers
  • 9.375.972 stemmen
Avatar
 
banner banner

Freakdog (2008)

Horror / Thriller | 82 minuten
2,71 113 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 82 minuten

Alternatieve titel: Red Mist

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Paddy Breathnach

Met onder meer: Arielle Kebbel, Sarah Carter en Stephen Dillane

IMDb beoordeling: 4,9 (3.104)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Freakdog

"Do Not Resuscitate"

Een jonge dokter in een Amerikaans ziekenhuis beheert een krachtig medicijn dat in staat zou zijn om patiënten uit hun coma te laten ontwaken. Als de dokter een patiënt met het medicijn injecteert, gebeurt er iets vreemds. Het medicijn werkt, maar stelt de patiënt tegelijkertijd in staat om de lichamen van andere mensen over te nemen, om op deze manier wraak te nemen op de mensen die er voor hebben gezorgd dat hij in dit ziekenhuis is beland.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12266 stemmen

Appart verhaaltje beetje bloed en mooie vrouwen.

Acteren was redelijk net als de spanning.

3 sterren


avatar van Insignificance

Insignificance

  • 3220 berichten
  • 5588 stemmen

Rommel. De out of body experience is op zich een aardig uitgangspunt, zeker in combinatie met wraak, maar hier in een wel heel knullig verhaaltje gestoken dat ook nog eens steeds gekker wordt. Hoofdpersoon is een kleine ramp. Sowieso al een beroerde vertolking van Arielle Kebbel, maar ook Catherine's handel en wandel is op z'n tijd lachwekkend. Het kan maar allemaal, zelfs ontsnappen als moordverdachte is geen enkel probleem.

Alhoewel je al snel een hekel hebt aan de meeste personages wil het ook niet echt lukken met de kills. Die met het zure goedje is nog wel ok, maar verder armoedig. Het steeds switchen naar de comapatient irriteert daarbij ook nog eens. Weinig fun daar en ook weinig spanning elders. Daar is het veel te voorspelbaar en sfeerloos voor. Film kan op geen enkel vlak overtuigen. Een zeer slap hapje.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12848 stemmen

Best oké.

Beetje raar dat een Britse film in Amerika moet afspelen, maar stoort verder ook niet zo. Sfeertje is gelukkig wel redelijk Brits, zeker visueel.

Film neemt een lange aanloop. Duurt eigenlijk tot halverwege alvorens het verhaaltje echt in gang schiet. Beste moment van de film ook. Aparte wending en wat daarop volgt zijn eigenlijk best spannende minuten.

Tweede deel is dan wel aardig maar door de lange aanloop moet het allemaal te snel gaan en wordt het af en toe zelfs aardig slordig. Zeker de laatste 10 minuten zijn maar plichtsbewust in elkaar geknutseld.

Toch zit er een fijn sfeertje in de film, kent het halverwege een stevige opflakkering en gaat het nergens irriteren.

Geen echt hoogvlieger, maar als tussendoortje goed te pruimen. Verbetering tov Shrooms in ieder geval. Grootste minpunt is eigenlijk nog dat er met de strobes zo weinig interessants gedaan wordt.

3.0*