• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.968 gebruikers
  • 9.370.277 stemmen
Avatar
 
banner banner

Before the Rains (2007)

Drama | 98 minuten
3,00 6 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 98 minuten

Oorsprong: India / Verenigd Koninkrijk / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Santosh Sivan

Met onder meer: Linus Roache en Rahul Bose

IMDb beoordeling: 6,5 (2.223)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Before the Rains

Henry Moores is een ondernemer en een zakenman die Kerala als plaats heeft uitgekozen waar hij van plan is om grond voor een potentieel winstgevende kruidenplantage te gebruiken. Wanneer hij ontdekt dat een nieuwe weg aangelegd zal moeten worden om zijn plannen uitvoerbaar te maken, probeert hij de plaatselijke bewoners te overtuigen hem hierbij te helpen. Maar op het moment dat hij teveel aandacht schenkt aan één van zijn mooie huishoudsters, die gehuwd is, wordt dit door twee dorpsjongens opgemerkt en deze vertellen het aan haar echtgenoot.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

In de kern is dit verhaal over kolonialisme, overspel, loyaliteit en verraad best aardig, maar de uitvoering is tamelijk beroerd. Dat geldt met name voor de zwabberende regie en het acteerwerk, waarbij met uitzondering van Nandita Das niemand een voldoende haalt. Matig.


avatar van Gompie4

Gompie4

  • 4 berichten
  • 3 stemmen

Prachtige film, met Engelsman die zich steeds meer in de nesten werkt door het met een mooie dame uit het dorp aan te leggen, terwijl beiden getrouwd zijn. Spannend, vrij realistisch verhaal. Een aanrader voor liefhebbers van India en andere culturen.