- Home
- Films
- Gutterballs
- Filtered
Gutterballs (2008)
Genre: Horror
Speelduur: 96 minuten
Oorsprong:
Canada
Geregisseerd door: Ryan Nicholson
Met onder meer: Alastair Gamble, Mihola Terzic en Candice Lewald
IMDb beoordeling:
4,5 (3.903)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Gutterballs
"I Warned You Not To Bowl Tonight"
Een sadistische verkrachting heeft een hele reeks bizarre en schokkende moorden als gevolg. In een bowlingcentrum worden de spelers van twee teams één voor één op gruwelijke wijze afgeslacht door een gemaskerde moordenaar met zwarte bowling handschoenen.
Externe links
Video's en trailers
Reviews & comments
Halcyon
-
- 9952 berichten
- 0 stemmen
Met veel verwachtingen naar uitgekeken en vandaag eindelijk gezien op DVD. De verwachtingen werden grotendeels ingelost, al vind ik Gutterballs een lastige film om te beoordelen. Waarom? 't Is een film met twee gezichten...
Het eerste halfuur biedt in principe niet veel meer dan wat gelul tussen vuilbekkende jongeren op een bowlingbaan. Het komt tot een handgemeen waarbij eentje z'n voet verbrijzeld geraakt en een ander verkracht wordt in een agressieve gangbang. Deze premisse wordt op een vrij bizarre manier aangepakt, i.e. het script neigt naar pornografische horror met veel naakt en het verminken van genitaliën. Iets wat eerder thuishoort in (s)exploiation producties, maar niet zozeer in mainstream slasherfilms. Nu is Gutterballs niet persé een mainstream slasherfilm, al heeft ie daar volgens mij wel z'n inspiratie gehaald en profileert ie zich ook grotendeels zo. Vooral in het tweede deel dan toch.
En in dat tweede deel worden alle registers opengetrokken. Volgens het gekende slasherstramien worden de jongeren een voor een afgezonderd en op een brute manier om het leven gebracht. De kills zijn hierbij erg origineel uitgedacht en grafisch mooi in beeld gebracht. Regisseur Ryan Nicholson heeft een verleden als make-up artist en dat zie je ook in de over the top afwerking van de gore. Werkelijk alle bowlingattributen worden uit de kast gehaald om de slachtoffers vakkundig om zeep te helpen: kegels, bowlingballen, waxmachines, bowlingschoenen, kegelhouders, ... Kortom, de makers hebben wat dit onderdeel betreft het aanwezige potentieel volledig benut.
Qua storytelling en personages had ik wat moeite om in de film te komen. Atypische tieners, aanvankelijk op een redelijk amateuristische en irritante manier neergezet. Dacht ik, want gaandeweg kon ik wel een zekere sympathie opbrengen voor de relativerende humor waarmee deze karakters geschreven zijn. Zo heb je bijvoorbeeld een kerel die een hele film door "what the fuck" ligt te roepen, iets wat op den duur zo karikaturaal wordt dat je niet anders kan dan erom lachen.
Ook die typische bowlingsetting wordt bij vlagen goed uitgespeeld, al had dat wat mij betreft nog ietsje meer gemogen. Flikkerende neonlampjes in combinatie met flashy discodeuntjes dompelen de film onder in een bepaalde sfeer die in horrorfilms (voor mij althans) tot op heden ongezien was. Ik heb me in het verleden vaak afgevraagd welke settings nog niet gebruikt werden in slasherfilms en een perfecte katalysator zouden vormen voor een reeks vindingrijke moorden, welnu Gutterballs is er eentje die perfect aan die kwalificaties voldoet.
Eindbalans: Het eerste halfuur is een beetje lastig, maar krijgt in het daaropvolgende uiterst originele en bloederige uur meer betekenis. Sfeer is er, al had die iets meer voelbaar mogen zijn. Absolute sterkte is de unieke setting als katalysator voor een reeks legendarische filmmoorden. Hoe dan ook een frisse slasher die fans van het genre niet onberoerd zal laten.
FillumGek
-
- 8987 berichten
- 3398 stemmen
Best vermakelijke film die een mix is van horror, komedie en porno. Verwacht echter geen komedie waarvan je de slappe lach krijgt, geen horror waarbij je voortdurend op het puntje van je stoel zit en geen porno waarbij je lekker jeweetwel.
Een groep tieners nemen het tegen elkaar op met een potje bowlen terwijl dat ze één voor één worden vermoord zonder dat ze het in de gaten hebben. That's it. Niks geen verhaal, gewoon verstand op nul en kijken naar de beelden.
De personages waren eigenlijk geen bal aan. Het enige wat ze letterlijk de hele film doordoen is schelden met 'fuck', 'bitch' en 'cunt' en nog tientallen andere varianten daarop. Er is werkelijk geen enkele reden voor om zo veel te schelden. De film lijkt zich dan ook niet serieus te nemen. Helaas wordt het daarom meer lachwekkend - maar niet op een goede manier - dan spannend, wat je toch verwacht als er 'horror' staat. Zo komt er tijdens een moord of vluchtpoging een dans- of rocknummer in plaats van een spanningsverhogend deuntje.
Als het hierbij bleef zou de film een onvoldoende scoren. Maar hetgene waar de film erg goed in is, is de ranzigheid. Ook best belangrijk in een film als deze, anders valt er helemaal niks meer te kijken. Darmen en hersens zien er erg goed uit en er vliegen tientallen liters bloed over je scherm heen gedurende de film. Ook zitten er een aantal originele, vermakelijke moorden bij. En daar gaat het uiteindelijk om in slashers.
dutchtuga
-
- 16970 berichten
- 4101 stemmen
Enorm veel potentieel die helaas niet helemaal wordt ingelost. Het uitgangspunt is sterk; één setting, in dit geval een bowlingbaan, als decor voor een ouderwetse slachtpartij. Doet weer denken aan de geweldige italiaanse jaren 80 produkties als Demoni of Deliria waar zich ook alles op één locatie afspeelt en er een killer op een stel geile tieners wordt afgestuurd. De makers draven helaas een beetje door op het gebied van humor. De personages worden zo karikaturaal en schelden nog meer dan een Tony Montana dat het na verloop van tijd begint te irriteren en zijn effect volledig misloopt. Ik snap dat Gutterballs zich als niets meer dan onzin presenteert, maar ik zag hier meer potentie in. De sfeer was sterk, de referenties naar Deliverance en Halloween ontzettend leuk en de gore was de beste die ik in lange tijd gezien heb in een horrorfilm. Des te jammerlijker dat de meligheid troef is.
3*
606
-
- 23876 berichten
- 12263 stemmen
Hele brute film met vooral de moorden.
Acteren was niet al te best.
Verhaal s simpel.
3,5 ster
bladonis
-
- 245 berichten
- 3762 stemmen
Tja, Gutterballs, een film over bowlers die een avond gaan bowlen.
Ik had er wat meer van verwacht. Het verhaal is flinterdun. De motivatie van de personages is zo mogelijk nóg dunner!
De personages zijn stuk voor stuk geweldig irritant! En dat komt bij mij de vereenzelviging met de slachtoffertjes NIET ten goede! Ik vind mezelf namelijk helemáál niet irritant! Dus het interesseert me dan ook geen hol wie er het eerste doodgaat, en hoe. Sterker nog, op een gegeven moment was ik met mezelf geld (of drank in dit geval) aan het inzetten wie de volgende kegel kreeg ingebracht!
Jammer was dan ook nog ns dat de 'killer' me totaal niet aansprak. Het idee erachter was erg leuk. Maar ook hij deed me helemáál niets! En dan zit je dus met een film waar het je niet uitmaakt wie wie afmaakt, of op welke manier, als het maar snel gebeurt, dan kan ik de volgende film opzetten!!
Het verhaal is wat het is, niet meer en niet minder. Het blijft natuuriljk een verhaal over ballen uit de goot. Daar kunnen de acteurs ook niks aan veranderen. Ik persoonlijk had wat meer dichte deuren willen zien, dat zou wat spannender intrappen zijn geweest. Maar kniesoor, ik heb me zo ook wel vermaakt.
De sekscènes zijn wel érg plastisch weergegeven! Vooral de verkrachtingsscène gaat minútenlang door! Dat was voor mijn gevoel wat geforceerd. Wie daarna nog niet doorhad hoe de vork in de steel zou gaan zitten, die verdient deze film helemaal! Ik vond de 69 in de toiletten wél geweldig! Dat kan gerust redelijke porno genoemd worden. Wel de leukste doodscène wat mij betreft!
De gore was wél goed gedaan. Met het bloed was niks mis. Ze hadden hier goed begrepen wat Ome Lloyd Kaufman bedoelt met: "wat je mist in een goed script en goede acteurs kan je terugverdienen in veel tieten en seks en véél bloed, guts en gore! Veel inventiviteit met het inbrengen van bowlingpins, en een (bowling
)ballenbuffer! Maar de prijs voor de mooiste doodsstrijd gaat voor mij naar Miss Chokesondick!
De ontknoping was te voorspellen, maar dat geldt bijna voor alle '80s slashers. Dus dat is niet erg. Toch vond ik het er hier wel érg dik vanaf druipen! Had meer in gezeten.
Ik vind de foto op m'n dvd trouwens ook een verbetering op dit rare plaatje! Misschien willen ze bowling een wat meer classy image geven ofzo?!
Voor de geweldige Miss Chokesondick en de edele poging om bowling cool te maken 3,5 uit de goot opgeraapte ster!
TinkerTex
-
- 312 berichten
- 312 stemmen
Na een brute verkrachting in een bowlingcentrum slaat een killer toe om het leven van de bowlers zuur te maken.
Gutterballs gaat op het gebied van seks en geweld een stapje verder. Het is meer explicieter en de moorden zijn bruter. Leuk voor diegenen die de reguliere slasher zat zijn en verlangen naar iets meer. Ikzelf vond deze film wel vermakelijk, maar niet meer dan dat. Muziek is leuk trouwens.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Heerlijke film. De sfeer is echt grandioos, op die bowling alley met al die neon verlichting plus disco lights. Echt alles straalt een b-produktie uit en dat is bij mij alleen maar positief. De personages zijn ook geweldig, enorm veel stereotypering en veel personages zijn dan ook enorm irritant. De killer was ook cool, dat lompe masker ook
. BBK kicks ass.
Het begint allemaal met die brutal gang rape , die erg lang aan voelt en daardoor toch wat ongemakkelijk aan gaat voelen na een tijd. Dat had ik op het begin helemaal niet, integendeel. De actrice die het slachtoffer werd leek me geen moeilijke selectie, want haar borsten was het meest perfect van de girl pack van het begin segment. Zoals borsten ook horen te zijn in hedendaagse horror, big and ofcourse silicones
. Na het eind van de rape heb je met haar behoorlijk te doen (de meest ongemakkelijke rape die ik tot nu toe op film heb gezien), wraak lijkt hierbij geoorloofd.
Dan komen ze de volgende dag terug en dan kan de massacre pas beginnen. Erg veel inventieve kills ook, waarvan de 69 kill toch wel mijn favoriet is. Ook hier scoort Nicholson punten, Nicholson is niet zo conservatief, hij laat seks gewoon zien zoals het bedoelt is (geen geslacht censorship dus). Ik word er vaak ook niet vrolijk van die timide seksscenes. Chapeau dus. Maar elke kill is eigenlijk enorm inventief en dat is een enorme troef. Dan krijg je natuurlijk de ontknoping waar de killer zijn identiteit bekend wordt gemaakt, dat viel me een beetje tegen eerlijk gezegd (had liever toch Lisa zelf als killer gezien). Dat dat wat voorspelbaar geweest was maakt mij niet uit, dit soort films draait voor mij nou niet echt om het who done it aspect. Aangename verrassing, expliciete seksscenes, veel inventieve kills, weinig budget, veel non-functional nudity (+ silicones). Count me in! Een fijne rape + revenge horror flick.
Threeohthree
-
- 5557 berichten
- 2933 stemmen
Iets te fucking melig.
Ik had dit lage gemiddelde graag omhoog geholpen, maar hier kan ik bijzonder weinig mee, vooral ook omdat ik een bruut schoquerend werkje had verwacht, daar is het in zijn geheel gewon iets te melig voor. Best jammer, want had ik mij hier op ingesteld dan was ik waarschijnlijk positiever geweest. Dat gezegd, dat masker.
De rape scenes zijn ook eigenlijk best wel gaaf, alleen jammer dat er dan weer zo'n melig power ranger deuntje onder wordt gemonteerd.
Jammer ook van het vele dialoog, want de kills zijn zowel bruut als komisch, die gast met die krukken, ok, eigenlijk was het best vet. Nee toch niet, de scenes met dialoog duren ook allemaal net even te lang. Nee, nog geen voldoende voor deze film al was het e.e.a. best geslaagd. Gewoon met een verkeerde instelling deze film in gegaan, volgende keer beter.
Kr!kke
-
- 5394 berichten
- 2568 stemmen
Ik ben niet meteen fan. Op zich is het allemaal nog wel vermakelijk, maar op veel slaat het allemaal niet. Wat mij echter het meest irriteerde, waren de verschrikkelijk slechte acteurs en actrices... Wat een rampen! Ook de plotwending was niet meteen een grootse vondst van de filmmakers. Al bij al was het dus geen absolute ramp, maar goed was de film zeker niet.
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3630 stemmen
Jeetje. Ik was er best naar van.
Wat een verschrikkelijke verkrachtingsscène. Het leek wel uren te duren. Zeer schokkend.
Ik vind het toch knap hoe in nog geen 2 zinnen zo'n 10 keer 'fuck' of 'fucking' gezegd kan worden. Ja, zo'n film is het dus. Vol met charmante uitspraken als; '' Yo, what the fuck? What the fuck is this? You fucking bitch! Fuck off!'' :') Vooral die achterlijke Steve kon er iets van, wat een misselijk figuur, ik zou hem zelf wel een bowlingbal tegen het hoofd willen smijten. En die Joey ook. Eigenlijk al die smerige kerels wel.
Geweldige kills. Die 69 kill
Moest denken aan South Park's 'Ms. Choksondik' Best briljant. En dan die smerige kill van de tranny. Iew!
Goed sfeertje ook, fijne bijpassende muziek, lekker kleurrijke beelden en toch een aardige spanningsboog. Had had einde wel enigszins geraden, niet helemaal, dus er was toch nog wel een beetje een verrassingselement aanwezig.
Ja, dit vond ik nou weer eens een verfrissende slasher, als ik de verkrachting even buiten beschouwing laat, want dat was te heftig. Plaatsvervangende pijn. (Dat meisje kon wel écht niet acteren trouwens, alsof ze het script van haar hand aflas.) 
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Heerlijke (soort van) slasher uit Canada, waarbij je gewoonweg weer lekker kan genieten.
...op de verkrachtingscene na dan, want die was echter verschrikkelijk. Maar als je daar verder omheen kijkt hebben we hier te maken met alweer een hele unieke slasher, afspelend in een bowlingbaan. Helaas is het nog best wel makkelijk te voorspellen hoe de film afloopt, maar de film barst gewoon van de onvergetelijke momenten en is ook, ondanks het nogal opmerkelijke concept, gewoon hoe een slasher hoort te zijn. De killer hier is overduidelijk gek op bowlen, althans, hij verzint wel een alternatief om punten te kunnen scoren, door namelijk de hele groep jongeren een voor een op een meest hillarische wijze te slachten, door bijvoorbeeld (met punten geslepen) kegels in hun reet te steken, een stelletje laten stikken terwijl die de 69 stand doen (
) , die bowlingbal-waxer (
) en uiteraard is een hoofd smashen met 2 bowlingballen uiteraard ook niet weg te denken en nog wat hak en snijwerk, en veel bloed.
Het acteerwerk vond ik ook prima in orde, waaronder die opgefokte Steve die bijna de hele film door liep te vloeken en schelden, en ook die transseksueel was gewoon te cool. Erg jammer dat die al zo snel vermoord werd, en hoe zijn pielemuis door midden werd gesneden. Verder is de film, zoals gezegt, nog wel voorspelbaar (waarom is de eigenaar van de bowlingcenter altijd zo rustig en relativerend?, maar het psychologische spelletje aan het einde tussen goed en kwaad vond ik nog wel een sterke dosis na.
Gewoon een heerlijke horror/slasher, waar ook nog genoeg te lachen valt en ook nog een ode mag zijn aan de eighties-horror.
4,0*
Shaky
-
- 3736 berichten
- 13046 stemmen
Leuke overdreven slechte over-the-top knipoog naar 80's horrors. Het sfeertje is meer dan prima en het belachelijke acteerwerk / verhaal klopt daar precies bij. Ik heb me er prima mee geamuseerd.
Collins
-
- 7294 berichten
- 4311 stemmen
Een film vol puberaal gebabbel en slechte acteurs in een lam verhaaltje. Erg treurig. Erg amateuristisch.
En dat niet alleen. De film zit ook nog eens vol expliciet naakt. In z’n algemeenheid niet erg, maar hier wel. Erg aantrekkelijk wordt het naakt hier niet gepresenteerd. De naaktscènes zijn veelal slecht gefilmd en krijgen een extra ranzig randje door de camera dicht op de huid bij de (veelal) onaantrekkelijke personages te plaatsen. Het is alsof je er bij bent. En die suggestie geeft geen prettige erotische werking. Nee, er is ook op dat vlak weinig reden tot vreugde.
Het enige dat de film goed doet is de uitvoering van de gore. Die ziet er prima uit. De bloederige momenten zijn de hoogtepuntjes in de film. Als er gekilled wordt is de film opeens leuk. Daarbij is het fijn om te weten dat er geen gladde CGI aan te pas komt, maar dat de effecten ouderwets tot stand zijn gekomen.
Wel wat jammer dat de effecten pas relatief laat in de film aan de orde zijn. Voor mij was het flink doorbijten tot die momentjes aanbraken. Flink doorbijten tot er eindelijk iets gebeurde dat een beetje opwindend was.
De rest was echt niet best.
Theunissen
-
- 12268 berichten
- 5513 stemmen
Dit soort Horror films zijn normaal gesproken een kolfje naar mijn hand en deze ultra low budget film bevat ook veel bloot (en zelfs wat porno), een goede hoeveelheid bloed en over-de-top moorden met relatief ook veel goor wat ik graag zie, maar de gehele cast vond ik vervelend en irritant en ze leverden ook nog eens zeer slechte acteerprestaties en dat ook nog eens zonder enige vorm van humor. Dat laatste komt eigenlijk alleen op conto van de pratende "Waxomatic" (apparaat om je bowlingbal te laten waxen):
"Plaats de bowlingbal in het gat, Ik hou van jouw grote bal"
"Waxomatic verhoogt je snelheid en nauwkeurigheid en maakt indruk op je vrienden"
"De hete wax niet aanraken. Shit. Verdomme (persoon raakt het toch aan). Stomme lul" 
Deze film speelt zich af in bowlingbaan "Xcalibur" en daar mogen twee vriendengroepen van de ranzige beheerder (Dan Ellis) na sluitingstijd rondhangen, bowlen en vooral hun onderlinge rivaliteit uitvechten. Beide vriendengroepen worden vanwege een heftige vechtpartij door de beheerder uit de bowlingbaan gegooid en eenmaal buiten, blijkt één van de meiden, te weten Lisa (Candice Lewald), haar tas vergeten te zijn en zij gaat deze in haar eentje ophalen. Eenmaal binnen wordt ze op brute wijze (o.a. met een bowlingkegel) verkracht door de leden van de andere vriendengroep. De volgende avond zijn beide vriendengroepen weer in de bowlingbaan en zint Lisa op wraak en ook waart er een gemaskerde moordenaar (zie filmposter) rond die de jonge bowlers één voor één naar de eeuwige jachtgronden helpt.
Deze film is zeker niet voor iedereen geschikt en het is een ode aan de slasherfilms uit de jaren tachtig. Het plot is simpel, er is geen logica en het einde is nogal stom en flauw en de acteerprestaties (de dialogen bestaan uit niet meer dan verwensingen en onwelvoeglijke naamwoorden en ze doen niets anders dan elkaar uitschelden en vernederen) en de personages zijn erg clichématig en zoals eerder al gezegd zijn ze ook vervelend en irritant (met name Steve gespeeld door Alastair Gamble).
Wel is er regelmatig goor, grofheid en bloot te zien en dat o.a. via een opengesneden penis van een travisitiet, de eerder genoemde brute en lang in beeld gebrachte verkrachtingsscène in de arcade speelhal van de bowlingbaan en verstikking (in penis en vagina) van twee personen door standje 69
Verder ook nog een aantal inventieve (sadistische) moorden met bowling spullen zoals met een bowlingkegel (o.a. in de mond, in het oog en in de kont), bowlingschoenen, bowlingballen en de leuke pratende "Waxomatic". Maar nergens is er een knipoog te bekennen of een beetje geslaagde relativerende humor. Het gaat regisseur Ryan Nicholson puur en alleen om het tonen van veel geweld en goor.
Vanwege het geweld, het goor en het bloot (het lichaam van Candice Lewald mocht er zeker wezen en verder zijn ook nog Danielle Munro, één van de slachtoffers bij standje 69, en Megan Lambert bloot te bewonderen) zou ik deze film eigenlijk een voldoende moeten geven, maar de gehele cast (waarvan ik geen enkel personage leuk vond) van deze film weerhoudt me daarvan.
Shadowed
-
- 11364 berichten
- 6689 stemmen
Heh.
Duidelijk geen hoogstaand onderdeel van cinema, maar het kan uiteraard nog best vermakelijk zijn. Nu valt Gutterballs denk ik binnen het trash-genre. Een genre waar ik van nature niet al te veel voeling mee heb, maar in de recentere titels willen er nog weleens verrassingen bijzitten. Helaas was Gutterballs dit niet.
Gutterballs was een titel die al heel lang op mijn kijklijst stond, ik meen dat de film in de tijd dat ik op MovieMeter zit al 2 jaar op mijn lijst staat . Voor sommigen is dit kort, voor mij is dit erg lang. Gutterballs stond er oorspronkelijk op voor de NC-17 rating, wat voor een slasher wat wil beloven. Die titel leeft de film soms ook behoorlijk op.
De film kenmerkt zich namelijk in agressieve horror met korte stukjes porno. Zo zitten er toch echt daadwerkelijke seksscènes in de film die hier en daar best expliciet in beeld worden gebracht. Laat ik dan net die preutse kijker zijn die hier niet perse dol op is. Ik krijg er niet bepaald een kick van.
De moorden zijn best origineel en behoorlijk over-the-top, maar ook best chaotisch in beeld gebracht. Dat geldt overigens ook voor de rest van de film. Alles is behoorlijk chaotisch en warrig gebracht, waardoor het aanvoelt alsof ze het binnen 3 weken in elkaar hebben gedraaid. (En wat blijkt). Hierdoor krijg je al snel een afgeraffelde vibe van de film.
Acteerwerk is ook niet best, maar dat ligt vooral aan de timing. Ik geloof ook niet dat heel veel geïmproviseerd is (wat wel wordt gezegd), want de timing tussen de dialogen was wel heel ernstig. Het lijkt alsof de hulpbordjes achter de schermen soms te laat omhoog worden getrokken. Dat warrige blijft de volledige 96 minuten aanhouden.
Wel is het allemaal best vermakelijk en behoorlijk grafisch. Maar dat maakt niet meteen een goede film, want de regie moet die elementen wel ondersteunen. Iets wat in deze film helaas niet gebeurd. Vandaar geen voldoende, maar voor de fun ook geen lage onvoldoende.
xxERWINxx
-
- 1873 berichten
- 984 stemmen
Vandaag weer eens herbekeken, ditmaal op een Blu-ray schijf gekocht via Amazon.
Ik heb de extended uncut version gezien.
De verkrachting-scene was wel bruut bovenin het hokje met de vrienden die haar 1 voor 1 hard nemen, daarna een aantal brute scenes o.a met de travestiet en andere stelletjes, ook wat gore erbij, verder zat er weinig verhaal in en er werd constant ''fuck'' gezegd haha.
Wel een aparte film dus, de bruutste was wel de scene met de kegel..
Er is ook nog een deel 2 maar daar kan je helaas niet aankomen en is volgens mij nooit uitgebracht.
joolstein
-
- 10831 berichten
- 8920 stemmen
Euh ja...er wordt duidelijk wel geprobeerd om een jaren '80 -vibe te creëren, echter helaas niet het goede van wat de jaren '80 ons bracht...maar meer de goedkope shot-on-video-rommel. De film, ziet er echt lelijk uit. Dus tja...wat je hier krijg is erg geen toffe splatter-film. Oh, er zit zeker wel veel bloed in, het is jammer dat je voor het grootste deel door troep heen moet zitten om het te kunnen zien. Onvolwassen vanaf het begin met een opening met uiterst onaangename personages die proberen grappig te zijn. Oei...dat voorspelde direct al niet veel goeds! Continu "fuck, bitch, cunt, of fag" enz is een zwakte en eerder een gebrek aan humor. En nee het is ook geen excuus dat deze film zich afspeelt in de jaren 80. Daarna is er een verkrachtingsscène in een speelhal, boven de bowlingzaal en dan...is er even weer niets...totdat eindelijk een paar goede splatter-effecten beginnen. Die moorden zijn dan wel goed gedaan maar verder is er niets positiefs te bedenken. De regisseur beweert dat dit allemaal een eerbetoon is aan de goede oude horror uit de jaren 80, maar dan wel met de verkeerde nostalgie, de verkeerde humor (zelfs eerder aanstootgevend) en de verkeerde reden (choqueren om te choqueren) en maken van dit een niet zo'n beste film.
Het laatste nieuws

Team van HBO Max blijft ook na overname Netflix gewoon bestaan

Misdaadserie 'Memory of a Killer' wordt massaal gezocht: 'Keerpunt voor Dempsey'

Kijkcijferhits op Netflix: deze tien films worden nu goed bekeken

Nu op Netflix: documentaireserie over Take That vanaf vandaag beschikbaar
Bekijk ook

Chocolate
Actie / Misdaad, 2008
150 reacties

Jiao Zi
Horror / Drama, 2004
45 reacties

The Greasy Strangler
Komedie / Horror, 2016
19 reacties

Dead Shack
Horror / Komedie, 2017
7 reacties

Trench 11
Horror / Thriller, 2017
7 reacties

Gurotesuku
Horror, 2009
139 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.

